Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anyám eltiltott a barátomtó...

Az anyám eltiltott a barátomtól, mit tegyek, amitől jobb belátásra térne?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok valakivel, aki idősebb nálam (én még csak 17 vagyok, most fogok érettségizni). Nem így terveztük, ő szerintem sehogy nem tervezett velem, én közeledtem felé "úgy".

A kapcsolatunkat titkoltuk, miattam, vagyis a családom miatt, mert nem akartam balhét. Tudtam, hogy nem nézték volna ezt jó szemmel. Igazam is lett, mikor ez kiderült, jött a szokásos "csak kihasznál, szexre kellesz neki, nem vesz komolyan, két nap múlva már mással lesz" fejmosás, meg hogy el vagyok tiltva tőle, a gimin, edzésen, különórákon kívül nem mehetek sehová és barátnőkkel is nálunk találkozhatok csak. Ők is körbe lettek telefonálva, hogy mit tudnak, mióta tart ezt, ki ez, mi ez. Tök ciki az egész. Ráadásul meg sem hallgatnak, apa csak azt fújja, amit anya, meg ráhagyja az egészet.

Nem látják, hogy mióta a barátommal vagyok, majdnem egy éve, azóta minden más. Boldog vagyok, lett egy stabilabb jövőbeli célom, tervem, nem csak annyi, hogy elkezdek egy szakot, aztán majd alakul. Az előző két félévemben kitűnő lettem, ami neki is köszönhető, mert pl. rengeteg matekfeladatot segített megcsinálni, elmagyarázta érthetően az érettségis feladatokat is. Törinél külön jegyzeteket csinált nekem, kiírogatta az évszámokat, meg ilyen idővonalas cuccot is csinált. (Nem gimis tanár, csak nagyon okos és kb. mindenhez ért, + szereti a szabadidejét velem tölteni.)

Jó hatással van rám és nem tudom jelenleg elképzelni, hogy ne legyen az életemnek a része.


Mondtam, hogy ismerjék meg, beszéljenek vele, apa hajlana is erre, anya meg nem, szóval így a válasz nem. Mert hogy őt ez nem érdekli, nem fog egy hazug emberrel leülni beszélgetni. Mert hogy ezt mióta titkoljuk... Ezt is mondtam, hogy ő már az elején eljött volna bemutatni, megismerkedni, de én nem akartam, mert pont ettől a reakciótól tartottam.


2023. márc. 1. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%

Meg csak 2 eves a lanyom, de oszinten foggalmam nincs, hogy ilyen helyzetben mit tennek. Kiraz a hideg, ha arra gondolok, hogy egy 16 eves gyereket egy kozel 40 eves kezelget.

Fuj 🤮

Tudom, hogy itt a tiltas csak olaj a tuzre, de ezt egyszeruen nem tudom befogadni. Na azt hiszem fel kell keszulnom rendesen...:D


En vagyok most 27 eves, eszembe nem jutna tinikkel kezdeni. Es akkor ez az ember meg idosebb is nalam es igy csinalja.

Beteg.

2023. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
99%

Ez most kb olyan helyzet mint a B. Zsolt ügye


Efebofília.. 🤢

2023. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Ööö nem igazán, mert erősebben sminkelve kinézek kb. 20-nak, ráadásul azon az estén, mikor először találkoztunk, nem éppen úgy voltam öltözve, mint hétköznapokon a suliban. Szóval nem egy kislány, 14-15 évessel kezdett ki. Azt hitte, hogy lesz egy jó éjszakája egy fiatal egyetemista lánnyal, aztán azóta is boldogítom.


Nem 16 voltam akkor már, most lesz a szülinapom majd, mi pedig áprilisban találkoztunk. De ezen kár lovagolni ennyit.

2023. márc. 1. 21:14
 14/72 anonim ***** válasza:
96%
Így,hogy 17 vagy én is soknak gondolom ezt a korkülönbséget. Magamból kiindulva mindig is az idősebb férfiak vonzottak. 16 évesen össze jöttem egy 24 éves férfival és 5 évet együtt voltunk, de így utólag már látom,hogy túl sokat képzeltem bele a pasiba,aki korántsem volt annyira tökéletes és segítőkész, mint amilyennek láttam. Konkrétan úgy irányított, hogy észre sem vettem. Könnyű volt neki. 21 évesen újra szerelmes lettem,de akkor az illető 39 volt. Egy játéknak fogtam fel, nem vettem komolyan,próbáltam minél távolságtartóbb és kimértebb lenni,hiszen egyszer már megszívtam ezzel. De a férfi annyira kitartó és olyan türelmes volt,hogy képes volt hónapokig várni. Ma már ő a férjem. Ezzel azt akartam mondani, hogy hiába vagy okos,talpraesett és szerelmes,de még gyerek vagy és gyerekfejjel gondolkozol. 38 évesen egy érett férfi nem kezd egy 16 évessel,aki meg igen annak van valami defektje. Sajnos magamon is és a környezetemben is ezt tapasztaltam.
2023. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
60%

"fogamzásgátlót is szedek másfél éve már."


Azt tudtad, hogy mellette is teherbe eshetsz és hogy az nem véd a nemi betegségektől ráadásul a hormonháztartásodba is bezavar?


A bácsid szeretne gyereket??

2023. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
92%
És persze azt is tudjuk, hogy érettebb vagy a korodnál... 🙃🤭
2023. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
99%

🤷‍♀️ Hiába sminkeled magad idősebbre, attól még jogilag kiskorú vagy.

A bácsi meg nagyon nagyon deffektes.

2023. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
14%
Kívülálló csak okoskodni tud ilyen esetekben. A lányok sokkal több érzelmet visznek bele a kapcsolatba, pláne, ha az számukra minden szempontból pozitív élményt jelent. Jelen esetben a túlzott "nyomulás" is az érzelmi túlfűtöttséget igazolja. Ezt a kapcsolatot tárgyilagos szempontból még a kívülálló sem tudja egyértelműen elítélni, hiszen a tanulmányi eredmények is javultak és egy felnőtt embertől sok olyat is eltanulhat egy középiskolás lány (életszemlélet, látásmód) amire magától csak 10-20 év múlva eszmélne rá. Szóval, várjuk ki a végét. Az antivilágban a 20-30, sőt több év korkülönbség sem volt akadálya a kapcsolatoknak.
2023. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
98%

😂 Abban az antivilágban nem szerelemből ment egy "kislány" vagy egy tini egy vén fszhoz hozzá, hanem mert elrendezték, "eladták". Ahogy teszik ma is egyes országokban..


Igen, régen a pedofília sem volt főbenjáró bűn..

2023. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
14%

A bácsi nincs fából.


A kiscsaj rányomult kihívó/kirívó öltözékben, sminkben és nincs az a kanos pali, aki ennek ellen tudott volna állni, most meg már élvezi a hamvas testet. Kíváncsi vagyok, hogy meddig.


Egyébként igen, a palinak lehetett volna több esze azaz itt a pasinak kellett volna leállítani a tini-nyomulást, de mint tudható, a férfiak a gatyájukban hordják az eszüket és alulról vezéreltek.


Annyiból viszont jobb, hogy a kérdező nem egy 16 éves Pityukával kavar, mert ha becsúszik a baba, akkor remélhetőleg a férfi fogja tudni saját zsebből fizetni a gyerektartást.


Így a mama jobb helyzetben van valamelyest. :)

2023. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!