Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha közeledik...

Mit tegyek, ha közeledik felém "úgy" a legjobb barátnőmnek az apja?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még gimis.


Vagyis így érzem, egyre kellemetlenebb már. Nem mondtam még senkinek, de pl. holnapra is hívtak magukhoz, inkább lemondtam. De nem akarom, hogy ő sejtsen ebből valamit, mert magyarázkodni sem szeretnék, vagy hogy azt gondolja, rá haragszom valamiért...


Nem mondtam még a szüleimnek se, mert anyukámat ismerve 5 perc múlva már a csengőt nyomná náluk... Ha meg én reagálom túl/gondolok többet bele, az halálciki, főleg, ha még ő is számon lenne kérve.


Pedofilnak nem gondolnám, vagyis nem tudom.



2023. ápr. 8. 19:34
1 2 3 4 5
 11/41 qborka ***** válasza:
93%

Erre mit válaszoltál?


Én kerek perec megmondanám neki,hogy mint férfi nem jön számításba, hiszen a barátnőm apja,csak így tudok rá gondolni. Megkérném,hogy ezt tartsa tiszteletben,ne nyomuljon, valószínűleg ő sem örülne,ha a lányát egy saját korabeli családos férfi kergetné.

Továbbá,elmondanám neki,ha nem hagyja abba,akkor elmondom a feleségének és anyunak is.

2023. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
93%
9-es vagyok és most olvasom a 6-os válaszod: ez esetben viszont mondd el a szüleidnek, mielőtt kezd is veled valamit. Nem írt valami olyasmit, ami szintén hasonló? Azt meg is mutathatod nekik. Ne legyen rossz érzésed, hogy esetleg tönkremegy a barátság, ne tartsd magadban, ez elfogadhatatlan viselkedés. :-(
2023. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
11%

Érdekes, engem soha egy családos pasas se akart megkörnyékezni 17 évesen, pedig nem voltam csúnya....


Egyébként azért is kamu, mert ha ilyenek írogat, akkor már rég screenshotot csináltál volna, és elküldted volna fűnek-fának. Ilyenek a tinik manapság.

2023. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%
Írj neki vissza, hogy üzeneteit lementetedd, ha nem hagy békén küldöd asszonynak és szólsz a szüleidnek.
2023. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Értem 13-as, tehát szerinted ha valami veled nem történt meg, akkor az mással sem fog... Érdekes felfogás.


Nem minden írásban történik, van, hogy akkor, mikor találkozunk, vagy az elején még néha belementem abba, hogy hazahozzon stb.

2023. ápr. 8. 20:12
 16/41 anonim ***** válasza:
19%

mert anyukámat ismerve 5 perc múlva már a csengőt nyomná náluk


Aha, szóval a bácsi nyugodtan nyomuljon, csak anyád át ne menjen balhézni.

2023. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%

Amikor azt írtam hogy testileg nem gyerek lepontoztatok.

Mellette majdhogynem arra buzdítjátok hogy zsaroljon meg egy meglett felnőtt férfit... egy 17 éves lány...

Isten ments hogy hogy bárkit fenyegessen, meg ebben a helyzetben játsza a felnőttet és egyedül próbálja megoldani...

Szólj a szüleidnek!!!!

2023. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nyomuljon csak nyugodtan. De balhét sem szeretnék, amiről aztán majd mindenki tud, meg beszél.
2023. ápr. 8. 20:15
 19/41 anonim ***** válasza:
92%
Mutatsd meg a szuleidnek, amiket irt, es hagyd, hogy ok is iteletet alkothassanak. A leirasod alapjan nagyon is jarna neki, hogy ratorjek a szuleid az ajtot.
2023. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

#18

Mikor ilyenek mond, hogy tudna veled mit kezdeni "amúgy", akkor határozottan állítsd le. Mond meg, hogy álljon le,neked ez a beszélgetés kellemetlen.

Esetleg, hogy nem szeretnéd, ha az apja miatt meg kéne szakítanid a barátságot is a barátnőddel.

De minden esetben utasítsd vissza az ilyen nyomulást. Sajnos sok vén marha azt is bátorításnak veszi, ha nem mondasz semmit. Vagy ha zavartan elneveted magad. Amúgy amikor csak tudod, akkor kerüld.

2023. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!