Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha közeledik...

Mit tegyek, ha közeledik felém "úgy" a legjobb barátnőmnek az apja?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még gimis.


Vagyis így érzem, egyre kellemetlenebb már. Nem mondtam még senkinek, de pl. holnapra is hívtak magukhoz, inkább lemondtam. De nem akarom, hogy ő sejtsen ebből valamit, mert magyarázkodni sem szeretnék, vagy hogy azt gondolja, rá haragszom valamiért...


Nem mondtam még a szüleimnek se, mert anyukámat ismerve 5 perc múlva már a csengőt nyomná náluk... Ha meg én reagálom túl/gondolok többet bele, az halálciki, főleg, ha még ő is számon lenne kérve.


Pedofilnak nem gondolnám, vagyis nem tudom.



2023. ápr. 8. 19:34
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes 1-2 válasz, én lehet naív vagyok de nem tartom kamunak és én is voltam fiatal, ahogy ti is, ne felejtsétek el, tizenévesen csinál olyat az ember amit utána nagyon megtud bánni. Valószínüleg imponált neki, hogy tetszik valakinek, nem gondolta, hogy ez komoly... most meg hogy is szólna bárkinek, simán mondhatják azt, hogy "de hát te kelletted magad..."

Én azt javaslom, hogy próbáld meg a következő beszólásánál (akár szóban akár írásban), flörtjénél elmondani neki, hogy túlzásnak érzed, neked ez kellemetlen és legyen szíves abba hagyni. Közben kerülném is. Majd ha nem tudja elengedni a témát akkor képernyőfotókkal odamennék anyukádhoz és őszintén elmondanám mi történt... legyen arról is képernyőfotó hogy te a tudtára adtad, nem akarsz semmit és hagyjon békén. Nem irigyellek és sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél még akkor is ha részben benne voltál... Nem veled van a baj hanem vele!

2023. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!