Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha közeledik...

Mit tegyek, ha közeledik felém "úgy" a legjobb barátnőmnek az apja?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még gimis.


Vagyis így érzem, egyre kellemetlenebb már. Nem mondtam még senkinek, de pl. holnapra is hívtak magukhoz, inkább lemondtam. De nem akarom, hogy ő sejtsen ebből valamit, mert magyarázkodni sem szeretnék, vagy hogy azt gondolja, rá haragszom valamiért...


Nem mondtam még a szüleimnek se, mert anyukámat ismerve 5 perc múlva már a csengőt nyomná náluk... Ha meg én reagálom túl/gondolok többet bele, az halálciki, főleg, ha még ő is számon lenne kérve.


Pedofilnak nem gondolnám, vagyis nem tudom.



2023. ápr. 8. 19:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, akkor ne maradj vele kettesben.
2023. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
93%

13. Velem megtörtént, ráadásul apám barátja. Nagyon gusztustalan volt, főleg hogy én még csak éppen 16 voltam 🤢🤢


Ha ilyet mond márpedig beszélj anyukáddal. Nincs mese. De határozottan meg kell neki mondanod, hogy undorítónak tartod a dolgot és legyen olyan kedves a beteg fantáziáit máshol kiélni. De tudom ezt nehéz egy felnőttnek elmondani, hagyd had intézze anyád a dolgot! Örülj, hogy anyatigris és nem legyint rá.

2023. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
93%

Most döntsd el, hogy mit akarsz. Ha elmondod a szüleidnek, nyilván annyi a barátságnak, mármint, ilyen eset után úgysem engedik majd, hogy találkozzatok, lehet, hogy a barátnőd sem hisz majd neked, ilyesmi.


Igazából nem muszáj elmondanod, hiába írják itt sokan, mindjárt felnőtt vagy, nem rohanhatsz minden idősebb pasi nyomulásával a szüleidhez, hogy intézzék el, tanuld meg te elintézni. Nem ez lesz az utolsó alkalom, hogy le kell koptatnod valakit.


Ne maradj kettesben a pasival, ne járjál akkor hozzájuk, menjetek máshova programozni a barátnőddel, kerüld el a személyes kontaktust. Ne írjá neki, ha ír, akkor meg ne válaszoljál. Ha netalántán mégis ezek után is tenne valami hasonló megjegyzést, nézzél a szemébe és határozottan mondjad neki, hogy nem vagy kíváncsi ilyen megjegyzésekre, a továbbiakban hanyagolja.


Ennyi. Nem kell vele kontaktolnod semmilyen módon és kész. Tudom, ő egy felnőtt, félsz vele így beszélni, ciki ezt így megmondani, de igazából el kell kezdeni megtanulni lerázni a nyomulós pasikat, mert sok lesz még.

2023. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
18%
Tehát nem akarsz megoldást, csak oldjuk meg 😂.
2023. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket ír nekex szólj a szüleidnek. Ez nem játék. Aztán egyszer majd elkap valahol.
2023. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok: "De balhét sem szeretnék, amiről aztán majd mindenki tud, meg beszél." Fel kell nőni kedvesem, az életben nagyon sokszor NINCS kecske is jóllakik, káposzta is megmarad megoldás, sajnos. :(


Egyrészt biztos vagy benne, hogy a szüleid szeretnének egy olyan emberrel barátkozni, aki egy gyereke korú lányra nyomul? Szomorú, ha ezt gondolod róluk. Másrészt, így is dönthetsz persze, lassan felnőtt vagy, van igazság abban a hozzászólásban, aki ezt írta, DE ez esetben nagyon alaposan húzd meg a határaidat, mert egy ilyen típusú embertől simán kitelik, hogy kihasználja, ha kettesben marad veled, és örülhetsz, ha megúszod, hogy megerőszakoljon. Lehet, hogy nem menne el idáig, lehet, hogy csak egy nagypofájú seggfej, de túl sokat veszíthetsz, ha mégsem. Abba is gondolj bele, hogy ebben a történetben NEKED semmi szégyellnivalód nincs, de simán lehet, hogy te fogsz kellemetlen helyzetekbe kerülni ha folytatod ezt a taktikát, hogy megpróbálod elkerülni. Miért NEKED kellene erőfeszítéseket tenned, esetleg hazudoznod, hogy megóvd ŐT a balhétól, kellemetlenségektől?

2023. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
17%
Ha túl elszemtelenedik rövid távon közlöd vele, hogy STOP.
2023. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
5%

Ne foglalkozz vele.

Gondolom hogy szép vagy

2023. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólj a szüleidnek. Nem gondolod túl, hisz az üzenetek magukért beszélnek.
2023. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
28. És?
2023. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!