Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha közeledik...

Mit tegyek, ha közeledik felém "úgy" a legjobb barátnőmnek az apja?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még gimis.


Vagyis így érzem, egyre kellemetlenebb már. Nem mondtam még senkinek, de pl. holnapra is hívtak magukhoz, inkább lemondtam. De nem akarom, hogy ő sejtsen ebből valamit, mert magyarázkodni sem szeretnék, vagy hogy azt gondolja, rá haragszom valamiért...


Nem mondtam még a szüleimnek se, mert anyukámat ismerve 5 perc múlva már a csengőt nyomná náluk... Ha meg én reagálom túl/gondolok többet bele, az halálciki, főleg, ha még ő is számon lenne kérve.


Pedofilnak nem gondolnám, vagyis nem tudom.



2023. ápr. 8. 19:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Ti itt sokan azt javasoljátok egy 17 éves lánynak, hogyha ezt csinálják vele ne kérjen segítséget? Oldja meg? Normálisak vagytok?
2023. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a szüleimnek és messze nem érdekelne, ki mit gondol, az sem, ha a csaj is ellenem fordul - ezen kívül ignorálnám.
2023. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak
2023. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem állítottad le, nem szóltál senkinek azt hiszi benne vagy a dologban.
2023. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Tudom, meg talán az elején úgy érezhette, hogy adom alá a lovat, mert akkor még beszélgettem vele, hagytam, hogy elvigyen ide-oda, eljött velem kutyát sétáltatni, küldtem néhány képet magamról (fürdőruhában, nem nudeokat). De aztán egy idő után már nem voltam vevő arra, hogy foglalkozzon velem, nem is nagyon válaszolgattam az üzeneteire, nem mentem vele sehová. Szóval azért a tudtára adtam, hogy jobb lenne, ha hagyna. De nem hagy továbbra sem.


Volt, hogy azt hazudtam neki, hogy barátom lett, vele vagyok, nem tudok beszélni. Másnap mondta, hogy tudja, hogy nincsen senkim, mert arról a barátnőm is tudna, és nem tud senkiről.

2023. ápr. 9. 20:03
 36/41 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezért nem mersz szólni anyádnak, mert félmeztelen fotókat küldtél neki...
2023. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem, semmi olyan nem látszódott a képeken.
2023. ápr. 9. 20:35
 38/41 anonim ***** válasza:
85%

Ez a kérdés már legalább 2-suer volt, ugyanebben a stílusban, pont ugyanez, ugyanezekkel a részletekkel és ugyanazzal a fő kérdéssel, szóljál-e a szülőknek.


Ez valami fétis itt egyeseknek, hogy ugyanazokat a kérdéseket írják ki folyton? Mint a 45 éves f*szival kavaró meg a gazdagkislányos, azok is minden hónapban megjelennek.

2023. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
91%
Itt te voltál a hülye. Minek küldesz bikinis képeket a barátnőd apjának??
2023. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
De igen, szólj anyukádnak. Én nem hiszem hogy kamu, ahogy páran írták, mert magam is nagyon sok, rossz emlékű atrocitást éltem át egészen 13(!) éves koromtól kezdve, többségében középkorú fasziktól. Nagyon szenvedtem tőle, mert az egyetlen támogatás amit anyukámtól kaptam a féltékeny gyűlölet volt (miért nem őt nézik), valamint az hogy biztosan tettem valamit amivel kiváltottam. Ja meg még az hogy ez teljesen természetes a férfiaktól, miért vagyok ennyire túlérzékeny. Örülj neki hogy anyukád ott verné rájuk az ajtót, mert azt jelenti hogy támogat és szeret. Lehet hogy jogilag nem pedofil a fickó, de nagyon para, gyerekkorod óta ismer, kiszolgáltatott helyzetben vagy, és a feltételezés hogy úgyse mersz tenni ellene (különben nem próbálkozna), vayg hogy bele tud manipulálni valamibe... ez nem normális, para és gáz, kérj segítséget.
2023. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!