Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így pedofília lenne?

Ez így pedofília lenne?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi "olyan", nem csinált senki semmit (egyelőre).


Van egy férfi, akivel megvan a kémia, de kicsit hadilábon állunk egymással. Leginkább azért, mert én még nem vagyok 18 (17 vagyok), ő meg már elmúlt 18.


Érdekelne, hogy ha esetleg még most, amíg nem töltöm be a 18-at, történne közöttünk bármi, azzal nem kerülne bajba, ugye?

Próbáltam jogász ismerőst kérdezni erről, erősen ködösítve, nevek, részletek nélkül, ő annyit mondott csak, hogy amíg a lányról képek nincsenek a pasinál, nincs baj. Tehát akkor képet ne küldjek magamról? Fürdőruhásat sem? Vagy hol van a határ, mit szabad, mit nem?


(Azért nem vele beszélem meg, tőle kérdezem, mert lehet elég hangulatgyilkos lenne, hogy amúgy kerülhetsz börtönbe azért, ha lefekszem veled??)



2023. aug. 22. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy a jogász ismerős megemlítse ezt a szüleid előtt...
2023. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Kevés rá az esély, de köszi az aggódást. :D
2023. aug. 22. 22:07
 3/77 anonim ***** válasza:
96%

Pedofil az, aki gyerekekhez vonzódik (nemi érés előtt).


Te már 17 vagy, gondolom nőies a tested, szóval nem pedofil a srác.


Le is feküdhettek, akkor sincs semmi.


Fotót meg csak olyat küldj, ha akarsz, amin nem látszik az arcod, mert ha esetleg vége lenne, ne tudjon zsarolni vele:)

2023. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elmúlt 18 az mit takar? Egyébként semmi baj sem történhet akkor sem ha 60 éves. Ezért kár volt ügyvédet kérdezni. Komolyan megkérdezted hogy 17 évesen dughatsz e? Amúgy képet soha semmilyen körülmények között nem küldünk magunkról senkinek.
2023. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
98%
Pedofiliarol akkor beszélünk, amikor egy felnőtt olyasvalakihez vonzódik, aminél meg nincsenek kifejlodve a nemi érés jelei.
2023. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ha képet találnak a telefonján rólad a zsaruk,börtönbe is kerülhet. Ilyen a jelenlegi törvény.
2023. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

Azért ne úgy képzeljétek ezt, hogy elcsámpáztam egy ügyvédi irodába, kifizettem az óradíját ezért a kérdésért, és megbeszéltük a lehetőségeket... :D

Közeli ismerős, sütögetésen jött szóba egy hasonló téma, utána kérdeztem meg tőle. De ennyi volt, nem merültünk bele a témába, meg nem is akartam többet kérdezni, nehogy ő is kérdezzen.


39 éves. Nem barátomnak szeretném, meg elhívni karácsonykor, mielőtt félreérti bárki. Sőt, leginkább senki ne tudja meg, mert egyedül a legjobb barátnőmnek mondtam, hogy beszélgetünk, néha hoz-visz, elvagyunk, ő annyit mondott, hogy pedofil, mert még 17 vagyok és ha anyám megtudja, biztos a bíróságon találkozhatunk újra.

2023. aug. 22. 22:27
 8/77 anonim ***** válasza:
82%
Engedd el ezt a pasit. :D
2023. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

Egyelőre még meg sem szereztem.

Mármint alapból nem gondolok rá úgy, hogy majd ő lesz a férjem, csak kíváncsi vagyok, hogy 1. sikerül-e, 2. milyen az ágyban, 3. tök jó programokat szokott kitalálni és jól érzem vele magam.

2023. aug. 22. 22:35
 10/77 anonim ***** válasza:
82%
Sugarbaby leszel?
2023. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!