Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így pedofília lenne?

Ez így pedofília lenne?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi "olyan", nem csinált senki semmit (egyelőre).


Van egy férfi, akivel megvan a kémia, de kicsit hadilábon állunk egymással. Leginkább azért, mert én még nem vagyok 18 (17 vagyok), ő meg már elmúlt 18.


Érdekelne, hogy ha esetleg még most, amíg nem töltöm be a 18-at, történne közöttünk bármi, azzal nem kerülne bajba, ugye?

Próbáltam jogász ismerőst kérdezni erről, erősen ködösítve, nevek, részletek nélkül, ő annyit mondott csak, hogy amíg a lányról képek nincsenek a pasinál, nincs baj. Tehát akkor képet ne küldjek magamról? Fürdőruhásat sem? Vagy hol van a határ, mit szabad, mit nem?


(Azért nem vele beszélem meg, tőle kérdezem, mert lehet elég hangulatgyilkos lenne, hogy amúgy kerülhetsz börtönbe azért, ha lefekszem veled??)



2023. aug. 22. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
92%
Nem pedofil a pasi, hanem groomer. Gondolom 17 évesen nem kell magyarázni mit jelent a szó. És pontosan ezért akar/tud belemanipulálni abba hogy itt mentegeted, persze tudjuk te is sokkal érettebb vagy a korodnál, ő meg fiatalos és jól néz ki, kb a szavait visszahangzod. A lényegen nem változtat, ő használ ki téged, és később ennél sokkal csúnyább dolgokra is rá fog manipulálni, mert tapasztalatlan vagy, és elhitete veled hogy normális amit kér.
2023. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
76%

Akár 80 évessel is szexelhetsz (ha még képes rá), akkor sincs büntetőjogi következménye. De furcsa, ha ezt egy jogász nem tudta elmondani, vagy gondolom, a szexet nem részletezted, és másra asszociált.

Van lányom, laza anyuka vagyok, és nekem is voltak már jóval idősebb partnereim (tizenév, nem több mint 20). A te korodban viszont én abszolút ellenezném az ilyen nagy korkülönbséget, durván más életszakaszban vagytok, és te még tapasztalatlan.

2023. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:

Nem mentegetem, de mintha páran nem akarnák érteni, miről szól ez majd…

Szex és ennyi, aztán ő jobbra, én meg balra. Itt nem számít, ki milyen életszakaszban van.

2023. aug. 23. 12:22
 34/77 anonim ***** válasza:
67%
24 éves fejjel se nyúlnék 17 éves lányhoz. Lehet, hogy fizikailag fejlett, de fejben még messze van a felnövéstől, és ez egy egészséges férfinek el is venné a kedvét. A te lovagodnál komoly problémák vannak a toronyban.
2023. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 A kérdező kommentje:
Csak sérült érzelmileg, nehezen fejezi ki az érzéseit + mivel az anyjával nagyon rossz kapcsolata volt már gyerekkorában is, a nőkhöz való hozzáállása enyhén szólva érdekes.
2023. aug. 23. 12:29
 36/77 anonim ***** válasza:
84%

Kész főnyeremény akkor:-)

Bocsi, de nekem gyomorforgató az olyan férfi, aki majdnem 40 évesen tinilányokat hajkurászik. Akár csak szex, akár párkapcsolat céljából.

Rohadt érettnek, okosnak tartod magad, de azzal mégse vagy tisztában, hogy szexelhetsz jóval idősebbel anélkül, hogy megütné a partner a bokáját, mi van a képküldésekkel stb.

„Nem mentegetem, de mintha páran nem akarnák érteni, miről szól ez majd… Szex és ennyi, aztán ő jobbra, én meg balra. Itt nem számít, ki milyen életszakaszban van.”

Ezt inkább már nem is kommentálnám.

2023. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:

Hát, remélem, hogy arra, amire nekem kell, tényleg az. :D

Nem párnak, férj-jelöltnek kell, úgy nyilván a sivár érzelmi világa miatt nem kéne.

2023. aug. 23. 13:05
 38/77 anonim ***** válasza:
73%
Ha szűz vagy, nehogy oda add neki. Én megtettem és egy életre traumatizáltam vele magam.
2023. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
15%

Akkor miért itt kerdezgetsz továbbra is, ha már úgyis eldöntötted hogy lefekszel vele? Én még csak nem is itelkezem (a hasonló szitus válaszoló vagyok), mert tudom milyen ez, de felesleges itt bizonygatni. Ettől eltekintve a válaszaidból nyilvánvaló hogy tud manipulálni, ezért írtam hogy később visszatérnék rá, mert nem biztos hogy ott vagy fejben, ahol te azt gondolod. Mindennek ellenére érdekes hogy te is pont ugyanazért hagyod a korodbelieket, amiért én sem bíztam bennük (és a mai napig nem bízom) :D úgy látszik ez ilyen univerzális dolog.



Sok *stoba válaszolónak meg: az apakomplexus meg nem ott kezdődik hogy idősebb f*szik tetszenek, komolyan mondom ennek az ost*baságnak már ki kéne kopnia a köztudatból... Nekem sincs apakomplexusom, kiváló a kapcsolatom az apámmal, gyerekként is az volt... Az anyámmal vagyok rossz viszonyban, akkor most anyakomplexusom van ezért akkor öregebb nővel kéne lennem hogy ez érvényesüljön? K*baszott nagy marhaság... Már valaki megemlíti ezt a hülyeséget, felmegy bennem a pumpa. Aki vonzó az 40 évesen is vonzó, ezt egy fiatal is látni fogja, nem véletlenül rajonganak fiatal lányok is már nagyon régóta középkorú, idősebb szinészekért, zenészekért is....

2023. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
95%
A szüzesség meg semmit nem jelent, ha te nem úgy fogod fel, mint a mindentől is védeni való kincsedet... Ha egy korodbelivel szexelsz, kb ugyanannyi esély van rá, hogy szar lesz és utálni fogod az egészet, mintha idősebb mellett történik ugyanez.
2023. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!