Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így pedofília lenne?

Ez így pedofília lenne?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi "olyan", nem csinált senki semmit (egyelőre).


Van egy férfi, akivel megvan a kémia, de kicsit hadilábon állunk egymással. Leginkább azért, mert én még nem vagyok 18 (17 vagyok), ő meg már elmúlt 18.


Érdekelne, hogy ha esetleg még most, amíg nem töltöm be a 18-at, történne közöttünk bármi, azzal nem kerülne bajba, ugye?

Próbáltam jogász ismerőst kérdezni erről, erősen ködösítve, nevek, részletek nélkül, ő annyit mondott csak, hogy amíg a lányról képek nincsenek a pasinál, nincs baj. Tehát akkor képet ne küldjek magamról? Fürdőruhásat sem? Vagy hol van a határ, mit szabad, mit nem?


(Azért nem vele beszélem meg, tőle kérdezem, mert lehet elég hangulatgyilkos lenne, hogy amúgy kerülhetsz börtönbe azért, ha lefekszem veled??)



2023. aug. 22. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
16%
És hamarosan lehet, hogy nem hamarosan már nem lesz a legjobb barátnőd. Nem mindenki tudja tolerálni, hogy a barátnője összefekszik egy papival.
2023. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
70%

Azért sz megvan hogy az apád lehetne?...

Ha szűz vagy ne add neki oda.

Amúgy nem pedofília

2023. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
31%
Pedofil a faszi, mert te fejben nem vagy még kifejlődve az írásaid alapján. Neki nem szabadna veled olyan értelemben foglalkoznia.
2023. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
63%
Egy 39 éves hol papi? A legjobb kor a pasiknál, sok esetben akkor a legvonzóbbak. Nemcsoda, hogy sok fiatal lánynak jobban tetszik, mint a fiatal éretlen srácok. Szerintem nincs baj vele, csak a védekezésre figyelj majd oda, nehogy becsússzon egy gyerek. Akkor se engedj, ha a fickó győzköd, hogy nem kell az, majd óvatos lesz stb.
2023. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

39 éves férfit azért ne "papizzunk" már. :D

Nem 79 éves...

Persze, van különbség 39 éves és 39 éves között is, de ő a magára odafigyelő, jól kinéző típus, nem a hasitasis, pocakos, már most kopaszodó fajta.


Ja, a legjobb barátnőmmel 4 éves korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk, nem emiatt fog a barátságunk megromlani. Elmondta a véleményét, meghallgattam, majd lapoztunk. Ugyanígy van, hogy én nem értek valamit, éppen mit miért csinál, mégsem fordulok el tőle. Ő élete, ő hülyesége, ez fordítva is igaz.

2023. aug. 22. 22:54
 16/77 anonim ***** válasza:
52%
#14 A 17 évesnek papi. Nem sok 17 évesnek van gusztusa nála ennyivel idősebb pasikhoz. Ha esetleg nem tűnt volna fel, a kérdező is csak azért feküdne össze vele, mert anyagi támogatást remél. Ne legyél hülye, harminc felett nem fognak tinilányok rádgerjedni, csak a pénztárcádra, ha elég vastag. :)
2023. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim válasza:
89%
elmúltál 14, szóval a büntetőjog már lehetőséget ad erre.
2023. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:

Hol írtam én anyagi támogatást?

Nem k-rva vagyok, csupán tetszik egy jól kinéző, helyes pasi és érdekel, milyen vele a szex.


Attól, mert te ilyeneket halluzol ide, az még nem az igazság ám és ne írd úgy őket, mintha tények lennének.

2023. aug. 22. 22:57
 19/77 anonim ***** válasza:
86%
Legálisnak legális, a moralitását igencsak megkérdőjelezem, de nem az én dolgom.
2023. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
76%

Nem pedofìlia. Ha Magyarorszàgon èltek, akkor a szexuális kapcsolat is legàlis lenne köztetek.

Viszont szerintem evvel a pasival ne kezdj semmit. Nekem 19 èvesen vokt 29 èves pàro., utólag èrzem, hogy mennyire nem volt egèszsèges ekkora korkülönbsèg. Hàt mèg nàlatok a 22 èv. Azzal nincs baj, ha tetszik neked. Azzal sincs baj, ha 40 körüli fèrfinak 20 körüli nő tetszik, mert fiatalon legszebb az ember. (Utólag làtom magamon is) De az az ember, aki kapcsolatot èpìt egy ennyivel fiatalabb pàrral, az agyilag vagy lelkileg nagyon problèmàs. Valószínűleg nem kell a vele egy időseknek, mert àtlàtunk a hülyesègein.

2023. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!