Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így pedofília lenne?

Ez így pedofília lenne?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi "olyan", nem csinált senki semmit (egyelőre).


Van egy férfi, akivel megvan a kémia, de kicsit hadilábon állunk egymással. Leginkább azért, mert én még nem vagyok 18 (17 vagyok), ő meg már elmúlt 18.


Érdekelne, hogy ha esetleg még most, amíg nem töltöm be a 18-at, történne közöttünk bármi, azzal nem kerülne bajba, ugye?

Próbáltam jogász ismerőst kérdezni erről, erősen ködösítve, nevek, részletek nélkül, ő annyit mondott csak, hogy amíg a lányról képek nincsenek a pasinál, nincs baj. Tehát akkor képet ne küldjek magamról? Fürdőruhásat sem? Vagy hol van a határ, mit szabad, mit nem?


(Azért nem vele beszélem meg, tőle kérdezem, mert lehet elég hangulatgyilkos lenne, hogy amúgy kerülhetsz börtönbe azért, ha lefekszem veled??)



2023. aug. 22. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:
A phd értekezéséről szoktunk beszélgetni.
2023. aug. 27. 16:45
 72/77 anonim ***** válasza:
26%
71 éves többszörös nagymama vagyok. Csak szörnyűlködöm, mik vannak a mai világban. Ez egy borzadály! 39 éves férfival. Mária Magdolna!!
2023. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
76%
14 a beleegyezési korhatár, hozzád nyúlhat gond nélkül. Akkor lenne kicsit trick a dolog, ha erőszakkal vádolnád mert kiskorú vagy, illetve explicit képeket/videókat/anyagokat nem tárolhat rólad 18 éves korod alatt. Ennnyi.
2023. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
17%
Régen pedig teljesen normális volt hogy ennyi idős lanyokat úgy adtak hozza a harmincas férfiak hoz hogy abba semmi beleszólásuk nem volt szóval a nagymama ne szornyulkodjon. Én is így gondolom, hogy ez egy nagyon kockazatos kapcsolat egy ennyi idős férfi nagyon könnyen kihasznál, manipulál, bánt egy kamasz lányt. Én nem mennek bele, 10 év korkulonbseg nem sok ha valaki 30 éves, 20 év meg akkor is elég nehezített pálya. Olyan sok időd van meg harmincas ferfiakkal randizni.
jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
73%
De a kérdésre válaszolva pedofília ak nem pedofília, a pedofil prepubertas gyerekek iránt vonzódik.
jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ajánlom!

jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
0%
A pasinál nagyobb gondok vannak.Sose fogom megérteni,hogy egy felnőtt férfi mit eszik egy csitrin,aki még gyerek és az ágyban sem lehet túl jó.
jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!