Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez így pedofília lenne?

Ez így pedofília lenne?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi "olyan", nem csinált senki semmit (egyelőre).


Van egy férfi, akivel megvan a kémia, de kicsit hadilábon állunk egymással. Leginkább azért, mert én még nem vagyok 18 (17 vagyok), ő meg már elmúlt 18.


Érdekelne, hogy ha esetleg még most, amíg nem töltöm be a 18-at, történne közöttünk bármi, azzal nem kerülne bajba, ugye?

Próbáltam jogász ismerőst kérdezni erről, erősen ködösítve, nevek, részletek nélkül, ő annyit mondott csak, hogy amíg a lányról képek nincsenek a pasinál, nincs baj. Tehát akkor képet ne küldjek magamról? Fürdőruhásat sem? Vagy hol van a határ, mit szabad, mit nem?


(Azért nem vele beszélem meg, tőle kérdezem, mert lehet elég hangulatgyilkos lenne, hogy amúgy kerülhetsz börtönbe azért, ha lefekszem veled??)



2023. aug. 22. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
84%

39, nem, a vonzalom pont nem külső függő, ezért tudnak belezúgni csúnya emberek is egymásba. A vonzalom pszichés eredetű, azt jelenti mire gerjedsz szexuálisan(ezért vannak fetisiszták is).


Attól, hogy valaki szép/esztétikus megjelenésű, nem lesz vonzó. Az, hogy kihez vonzódsz, a személyiségedtől, téged érő hatásoktól függ. Attól, hogy apukáddal jóban voltál, még lehet hiányosság benne. Én pl rühellem apámat és sosem jöttek be idősebb férfiak. Valamiért nem mosom össze az idős, gondoskodó(fuvarozza a lányt) férfialakot a szexszel, egyesek, mint a kérdező, meg aki összejön apja korabelivel, viszont igen. Nem nagyon lehet tudni miért, csak találgatnak, kit milyen hatások értek annakidején, tök tudattalan az egész.


Én egész másfajta férfit tartok vonzónak, és azt se tudom mitől van, de olyan hatás se ért soha. A vonzalom nem külsőtől függ, nyilván attól is függhet, de alapvetően nem az.

2023. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
76%
39 évesen a pasik már nem azok a vadlovak, ha tényleg jó szexre vágysz szűzen😂, akkor inkább egy 20 évest keress!
2023. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
40%

#41, attól hogy valaki idősebb meg gondoskodik, egyáltalán nem kötelezően szülőfigura ugrik az ember fejébe először. Most ha én gondoskodom egy velem egykorú barátomról, az szülősködés, a gondoskodás egy szülőtől származtatott dolog? A logikát sem értem... a gondoskodás emberek közötti dolog, nem az idős-fiatal, szülő-gyerek kapcsolat sajátja.



A szépség meg relatív dolog, a "csúnya ember" mint olyan nem létezik, mindenki szép valakinek. Úgy fogalmazol mintha amúgy ezek az emberek is csak ráfanyalodnának egymásra, akik konvencionálisan kevésbé esztétikusak, miközben lehet hogy ők egymásnak a legszebbek, nem csak pszichés vonzódás meg kémiai folyamatok miatt.

2023. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
18%
17 évesen ilyen 4-8 éve túl vén vagy egy pedofilnak.
2023. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
10%

Látom, hogy nem érted:D Most írtad le, hogy veled egykorú barát, és nem érted miért ugrik be a szülőség, mikor meg sem felel a feltételnek! Idősebb ÉS(+) gondoskodik. Ez volt a feltétel, és de, erről mindenkinek a szülők ugranak be, igazából csak ettől szülő egy szülő, kb a meghatározása:D(az, hogy téged nemz, csak vérségi kötelék, a gondoskodástól és a korkülönbségtől válik szülővé:)


Tehát olyan viszony, ahol az idősebb gondoskodik a fiatalabbról. És mielőtt azzal jönnél az idősebb nem 3 nap, vagy fél év, vagy 5 évet jelent. Hanem 14-15 év körülit legalább, egy generációnyi különbséget.


A szépség nem relatív, minden kornak van szépségideálja, a mostaninak is. Nekem volt csúnya exem(nem is egy), és nem ráfanyalodás volt, láttam, hogy csúnya, hogy kicsit púpos, vagy hogy 110 kg és szőrös, hogy kráter hegek vannak az arcán, én láttam és tudtam, hogy ezek nem szép dolgok. De iszonyúan vonzódtam hozzájuk és szerettem a nem szép dolgaikat is, a kis púpját, a szőrös anyajegyét, vagy a hepehupás arcbőrét. Ettől "szépültek" meg számomra, de nem valódi szépség volt, hanem szeretettel néztem a csúnyaságukat, és ezért nem zavart, jó érzés ébresztett bennem, egyszerűen nem érdekelt az esztétika. Tudtam, hogy nem szépek, nem esztétikusak, nem felelnek meg a szépségideálnak, de szerettem a hibáikat és vonzódtam hozzájuk a hibáik miatt is(vagy annak ellenére?) ezt nem tudom. Szerintem nagyon tévúton jársz.


Mondtam, nem a szépség határozza meg a vonzalmat, úgyhogy én sosem állítottam, hogy csak ráfanyalodnak egymásra. Tudják, hogy a másik nem szép, ezzel együtt szeretik olyannak, amilyen, és persze vonzódnak is hozzá, mert nem a szépség határozza meg a vonzalmat.

2023. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
83%

Oke a pedofiliat ne ugy kepzeld el, hogy ma a pasi pedofil de te holnap 18 leszel es o akkor mar nem pedofil.

A pedofil a nemi eres elotti testre (gyerek testre) indul be, erosen azt gondolom nem ilyen a tested.

2023. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
91%
Aki a koleszes kommenteket irja, en ott zullottem el ugy igazan :D tavol a szuloktol, kontroll nelkul.
2023. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
76%

Pénzt fogadsz el tőle kérdező? :O

Korábbi válaszban olvastam.

Szüzesseged pénzért adod? Ejjjj lany... inkább nem mondok semmit.

2023. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:

Mutasd már meg, ÉN hol írtam, hogy bármi pénzt fogadnék el!

A szüzességemet pedig nehezen adnám bárkinek is már.

2023. aug. 25. 06:37
 50/77 anonim ***** válasza:
28%

Felháborító amit tervezel. Nagylanynak teszed magad, itt kerdezel mindenkit, közbe eldöntötted már az egészet. Visszaigazolást kérsz, hogy jól csinálod?


A választ toroltetted, ahol erről írsz, hogy pénzt kapnal

2023. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!