Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves, ADHD- s fiam a...

17 éves, ADHD- s fiam a férjem szerint iskola mellett menjen el heti pár órát dolgozni, hogy megtanulja a pénz értékét, edződjön. Amennyiben anyagilag erre nem lenne szükség erőltetnéd e a gyermekedet 17 éves korában iskola mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Elszaladt a ló a fiammal, havi 150- 200 ezer forint zsebpénzt már kevesel...

Ruházkodását mi álljuk.



jan. 7. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az aránytalan nagy zsebpénzre miért nem reagálsz?
jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert troll.
jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

#10! Bocs, akkor félreértettem. Az én tapasztalatom az, hogy az ADHD gyerekek többségében pont bírják a fizikai terhelést.

Egyébként nem küldeném év közben dolgozni, csak nyáron, de ilyen zsebpénz se kapna, az hétszentség. Szóval, ha akarna, mert keveslli, akkor mehetne, amíg nem megy a tanulás rovására.

#8

jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire költ ennyi pénzt?
jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

Arra jutottam, hogy nem engedem egyenlőre iskola mellett dolgozni, viszont itthon jobban⁰⁰ elvárom majd, hogy hozzájáruljon az otthoni feladatokhoz.

A zsebpénzt lejjebb viszem és ő igazítsa a költekezést ehhez. Nem mi fogunk igazodni az ő általa elképzelt költekezéshez a zsebpénzzel!

jan. 7. 12:15
 16/61 anonim ***** válasza:
95%
Mi a francra kolt havonta 150-200ezret a gyerek ha ti veszitek a ruhait meg gondolom minden mast is? Jol el van kenyeztetve. Nem fog dolgozni menni soha, ha ennyi penzzel toljatok.
jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%
Más meg havi 200 ezerből él. Ez nem normális, el se tudom képzelni mire tud ennyit elkölteni, amikor se kajáért, se albérletet, se ruháért nem kell fizetnie
jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Márpedig rá lesz kényszerítve, hogy dolgozzon...
jan. 7. 12:36
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tudsz válaszolni erre?Mire költ ennyit?
jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
#18! Még jó, hogy ilyen következetes vagy😂 21perc alatt sikerült ellentmondani magadnak. Troll vagy, mi? Uncsi a szünet? Nyugi, holnap már mehetsz suliba.
jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!