Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves, ADHD- s fiam a...

17 éves, ADHD- s fiam a férjem szerint iskola mellett menjen el heti pár órát dolgozni, hogy megtanulja a pénz értékét, edződjön. Amennyiben anyagilag erre nem lenne szükség erőltetnéd e a gyermekedet 17 éves korában iskola mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Elszaladt a ló a fiammal, havi 150- 200 ezer forint zsebpénzt már kevesel...

Ruházkodását mi álljuk.



jan. 7. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
36%
49. Asszem 2011-ben lett kötelező, nagyon helyesen.
jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
48%
42-es vagyok, én csak kötelező közmunkának hívom. Nem, egyáltalán nem tartom helyesnek. Orbán Viktor mikor dolgozna bárkinek ingyen? De a gyerekeket lehet állami szervekben ingyen dolgoztatni? Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Azt viszont nem is tudtam, hogy 3 különböző helyen kell teljesíteni.
jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

,,Azt viszont nem is tudtam, hogy 3 különböző helyen kell teljesíteni."


Ez igazából csak papíron van így. Én 2 helyen teljesítettem, és úgy is elfogadták.


És mondd már meg, hogy ezek közül melyik állami szervben dolgoztál?


[link]


Nálunk egyedül az OVSZ-nél volt egy IKSZ óra szerzési lehetőség, mikor a véradásért kaphattunk órát. Mentem volna, csak pont nem töltöttem be a 18-at még akkor.

jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 helyen is lehet csinálni. A lányom 17, egy menhelyen dolgozta le az 50 órát. A barátnői is csak 1 helyen voltak, nem 3 különböző helyen.
jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Énis csak egy helyen csináltam tavaly
jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férjed látja jól. Nem kell heti öt napra elmenni, annyit meg szerintem kibír. Ha esetleg tobábbtanulna, akkor meg azért nem menne, sokan meg munka mellett albérletben nyomorogva tanulnak. Ha mégsem bírná, akkor sincs tétje, szóval hajrá és ne legyen pátyolgatva mert ráérez, annál nehezebb.


33/N

jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Azóta belekezdett a szinte napi edzésekbe edzőterembe jár, nagyon lelkesen csinálja, a zsebpénzt jelentősen csökkentettük, nyugodtan reagálta le, úgy tűnik nekem fontosabb volt, hogy elhalmozzam, mint amennyire ő azt követelte volna.
jan. 23. 10:58
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim a jó jegyekért meg a házimunkáért kapnak csak zsebpénzt.
jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idősen buli dolgozni. Túl nagy felelősséget nem raknak rád,mégis keresel pénzt.
jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim válasza:
0%
tipik pancser szülő
jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!