Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves, ADHD- s fiam a...

17 éves, ADHD- s fiam a férjem szerint iskola mellett menjen el heti pár órát dolgozni, hogy megtanulja a pénz értékét, edződjön. Amennyiben anyagilag erre nem lenne szükség erőltetnéd e a gyermekedet 17 éves korában iskola mellett dolgozni?

Figyelt kérdés

Elszaladt a ló a fiammal, havi 150- 200 ezer forint zsebpénzt már kevesel...

Ruházkodását mi álljuk.



jan. 7. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

60, Bocsánat de miért kell ilyet írni? Nem vagyunk egyformák és mindenki a saját legjobb tudása szerint szeretné nevelni a gyermekét, egy-két szomorú esettől eltekintve. Van aki jobban rálát, van aki tanulja is (pl. pedagógia), és van aki "érzésből" teszi, de a cél ugyanaz, a legjobbat megadni. Komolyan nem értem, hogy ilyen hozzászólással mi a cél, mert nem építő jellegű, az író személye nélkül olyan mint egy véletlenül társaságban elejtett fing. 😅 Kicsúszott, nem tudjuk kié, nem kellett volna, de megtörtént. Ok. Szerintem nagyon jó, ha odafigyelünk arra, hogy ha valamit kritizálunk támasszuk alá, ne legyünk sértőek, és mindenképp legyen legalább egy minimálisan építő.

Egyébként az anyuka az utolsó kommentjében (57-es hozzászólás) nagyon értékesen fogalmazott. Ebből is látszik, hogy akik szülők, nem egyből jó szülőnek születtek, hanem ők is szülővé lettek, amit folyamatosan "tanulnak". A probléma az, amikor egy szülő arra sem veszi a faradtságot, hogy megpróbáljon "jó" lenni. Vagy még a párját sem hallgatja meg, csak leinti.

Bocsánat, hosszú lett, régen voltam gyakorin és már rossz olvasni a sokszor indokolatlanul írt negatív kommentet.


56-os voltam.

jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!