Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 és fél éves lányom "megbolo...

11 és fél éves lányom "megbolondult" mióta menstruál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten megbolondították a hormonok,hogy azóta minden férfinek,legyen 14 vagy 40 éves,teszi magát,nem is akárhogy!Felnőtt nő módjára kacérkodik!Most álítólag egy 14 éves fiúval jár,nekem nem mondja el,mert tudja,hogy gáz lenne belőle,de már látták a városban összeölelkezve sétálni.Hogy ússzam meg,hogy ne feküdjön le vele?Igyekszem minden pillanatát ellenőrizni,de hát ez sem megoldás...Olyan,mintha nem is az én lányom lenne...
2008. febr. 26. 08:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
SAJNOS HA MEGTILTANI NEM IS TUDOD AKKOR LEGALÁBB VILÁGOSÍTSD FEL A VÉDEKEZÉS FONTOSSÁGÁRÓL.AZT IS MOND EL NEKI,HOGY EBBEN A KORBAN NEKI MÉG FELESLEGES SZEXSZELNIE HISZEN ÚGYSEM FOG SEMMIT ÉREZNI PLÁNE NEM ÉLVEZNI ÉS CSAK ROSSZ TAPASZTALATAI LESZNEK.
2008. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nem tudod minden percét ellenőrizni. De a felvilágosítás nagyon fontos. Nehogy a korán kezdett szexet még egy nem várt terhességgel is tetézze!!
2008. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
30%
nagyon sajnálom a lányodat!!! te h éreznéd magad, ha megszabnák h kivel mikor és hol ölelkezhetsz? hát szerintem nem örülnél! az én lányom is volt ennyi idős és mindig is az idősebb komolyabb fiúk teccenek/teccetek neki, de ezellen nem tudsz mit tenni, mert ha tiltod attól akit ő szeret akkor a lányod már nem a lányodnak fogja érezni magát hanem az ellenségednek. világosítsd fel a felelőtlen sexről, mond el neki h ha teherbe esne és gyereke születne mien nehéz "gáz" élete lenne. elöbb utóbb úgy is elfogjaveszteni a szüzességét és azt pont te nem fogod eldönteni h mikor. szerintem inkább legyél jóba a lányoddal beszélgessetek sokat, osztsd meg vele a tapasztalataidat a sex terén, fogd fel lazán ezt az ügyet! próbáld úgy kezelni a lányzót mind ha a barátnője lennél és neked is jobb lesz úgy ha elmndja kiveél mikor és hol kavar, mert akkor legalább tudni fogod a dolgait!!! ha annyira félted h lefekszik egy fiúvel vegyél neki óvszert mond el neki h mire való, meg azt is közöld vele h mért nem lenne jó ha ien korán vesztené el és majd ő eldönti h mit akar. avval meg h kacérkodik fiukkal/férfiakkal az azért van mert ezáltal visszajelzést kap h ő szép és az nagyon fontos lessz a késöbbiek folyamán h mien lesz az önbeszülése!!!
2008. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
én azt mondom légy a barátnője. igy veled fog mindent megbeszélni.ha leakar feküdni a barátjával,akkor le is fog. de legalább te is tudni fogsz rola.
2008. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Utáqltam mikor anyukám azt mondta a barátnöd akarok lenni. de amúgy természetes hogy kacérkodik 14 éves, viszont igazad van vigyázz rá. és ülj le vele beszélegtni, részletesen sexröl és a gyerekvállalásrol a nemi betegségekröl az érzelmekröl. de ne okold semmiért és ne tilts meg neki semmit. azt is elmodnhatod neki hogy sokszor az aberált emberek azért eröszakolnak meg lányokat mert a lány felkínálja magát, túl kacérkodik. apukám annka idelyén azt mondta hogy rengeteg idióta van és ne provokáljam ki öket. ha a sexnél részletezed milyen rossz is gyerek anyának lenni, vagy egy nemi betegséggel egy korház várojában égni akkor talán jobban megfontolja és jobban vigyáz. de ne említsd meg neki hogy tudod hogy pasija van. ja és anyukám mindig azt mondta inkább álunk legyünk mint máshol, így minden pasim örömmel volt üdvözölve nálunk és együtt vacsiztunk anyuékkel meg ilyenek, így anyuék is tudták kivel vagyok.
2008. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne tilstsd, hanem beszélgess vele. A bizalom többet ér mindennél. Legyen tisztában mindennel, a védekezéssel, hogy mivel jár egy baba, mindennel. És próbálj hinni neki, még ha nehéz is. Nehéz korszak, sajna eltart egy darbig...VAgy ültesd ide,és olvasgason egy kicsit, néha én is sírva fakadok, hogy 11-13 évesek mennyire nincsenek tisztában dolgokkal, aztán meg félnek, hogy terhesek...
2008. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat,de igazán senkinek nem tűnt fel,hogy ez egy 11 éves kisgyerek???Szép és jó,amiket írtatok,ha 13-14 éves lenne...Ti 11 évesen vesztettétek el???
2008. márc. 6. 18:29
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

én egyetértek a kérdezővel

szerintem igenis légy vele szigorú, lesznek nagy hisztik, de később majd meghálálja

2008. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
szerintem is inkább ültesd le tanulj vele. biz rá napi feladatot és ne engedd állandoan mászkálni. maradjon otthon ilyen idős koromban engem sem engedtek sehova pedig nem vagyok öreg csak 15 éves.szoval légy vele kemény lehetsz még a barátnője amikor majd 14 éves lesz. de elött el kell érned h ne utáljon. oszt meg vele a tapasztalataidat, élményeidet legyen az pozitiv, negativ. tudja h bizthat benned elmondhat bármit akkor nem lesz gond
2008. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Tarsatok egy anya-lánya napot....Vidd el fagyizni, plázázni..beszélgess vele, de ne tégy úgy, mint a barátnői...pl....hmm..lányom kéne már neked egy új cípő, vagy táska...tök mindegy, csak menyjetek valahova ketten..majd üljetek be egy moziba..tudom ajánlani a Juno-t...olvad el a tartlamát, és ha úgy látod a lányod megértené hajrá!!
2008. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!