Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 és fél éves lányom "megbolo...

11 és fél éves lányom "megbolondult" mióta menstruál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten megbolondították a hormonok,hogy azóta minden férfinek,legyen 14 vagy 40 éves,teszi magát,nem is akárhogy!Felnőtt nő módjára kacérkodik!Most álítólag egy 14 éves fiúval jár,nekem nem mondja el,mert tudja,hogy gáz lenne belőle,de már látták a városban összeölelkezve sétálni.Hogy ússzam meg,hogy ne feküdjön le vele?Igyekszem minden pillanatát ellenőrizni,de hát ez sem megoldás...Olyan,mintha nem is az én lányom lenne...
2008. febr. 26. 08:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

Ha biztos vagy benne h nem tudod megállítani abban, hogy lefeküdjön vele akkor inkább hagyd h a négy fal között, normális ágyban és vegyél neki óvszert! Tudom, ez durva de jobb mint a nemi betegségek, a nem kívánt terhesség vagy hogy valami koszos, hideg helyen, vagy WCben legyen neki az első. (egyébként ez kb oylan jellegő mint mikor tűket oszatanak a drogosoknak a parkban, hogyha már úgyis belövik magukat akkor legalább tiszta, steril tűvel!) Mindig a kisebb rosszat kell választani!

Vagy ha úgy érzed h még meggyőzhető, akkor próbálj rá úgy hatni ahogy azt előttem már páran leírták... nem részletezném.

De mindenképp világosítd fel!

2008. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%
sztem is most azt hiszi hogy ő nagy lány lett.. de reméljük hogy ezt majd megszokja és minden a régi lesz :) sok sikert
2008. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha eddig nem voltál vele őszinte a szexualitást illetően, akkor nehéz lesz megszerezni a bizalmat, de talán még nem késő.


Beszélj vele nyíltan, arról, hogy természetes az ő korában (tudom, hogy 11 és fél éves), hogy izgatja a másik nem, a szex, mondd meg, hogy te is ugyanígy éreztél fiatal korodban csak akkor még később értek a lányok.


Talán meg tudod beszélni vele, hogy a fiúval semmiképp se feküdjön le azért, mert a fiú akarja. Rábeszélheted arra, hogy ha nagyon kívánja a szexet, akkor inkább masztizzon, esetleg vegyél neki vibrit.

2008. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudok mit mondani,csak hüledezek,mert nekem egy 8 és féléves lányom van,velem is megtörténhet ugyanez 1-2 év múlva....
2008. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
72%
Engem is tiltanak (17 és fél vagyok), ez csak odavezet, hogy titokban csinálom. Gratulálok az ilyen okos szülőknek.
2008. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus most én érzem magam égőnek!!! 11 és fél évesen 14 éves barát? Hát akkor én vagyok a kretén mert én még smacizni se smaciztam senkivel nem hogy barátom legyen ráadásul én 13 vagyok. Nekem is megjött, de anyukám szerint én utána felelőség teljesebb lettem vigyáztam magamra.

Azt meg hogy le is feküdjön vele meg ne engedd mert a végén ideje elött nagyi leszel!!! Nálunk a suliban volt egy közvélemény kutatás és ott a te lányod körüli csajok nem tudták, hogy mi mire való. Pl.: oda tettek eléjük egy óvszert meg egy fogamzásgátló tablettát és az volt a feladat, hogy hozzanak össze belőle egy értelemes kapcsolati láncot. Volt olyan aki azt mondta, hogy abban a kis zacsiban szokták tárolni az olyan cukorkát mint ami elöttük van. Gondolom ebből érthető voltam, hogy mennyire tudják mi mire való.

Remélem megjavul a lányod még mielött valami őrültséget tenne!


SOK SIKERT!!!

2008. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
96%
egy 11 éves lány nem dugni akar (és úgyse fognak)....de ha szerelmes...akkor olyan mindtha a szívét tépnéd ki ha eltiltod....:/
2009. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha tiltod annál inkább csinálni fogja és késöbb utálni fog téged! Beszélgess vele legalább hetente, és ha ez igy marad akkor vidd el pszihológushoz!


11/F

2009. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
34%
Itt nem csak a hormonokról van szó!Én hányni tudnék az ilyen kislányoktól...A kis csitri...Azt sem tudja, hogy mutogassa magát,?!Pfujjjjjj!!!!!!Ja és ez nem a kis növendék hibája!Hanem a szülői nevelésé is.
2009. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%
szerintem attól h ölelkezik a barátjával még nem történik semmi. Nekem 12 évesen volt először barátom és nem csináltunk semmit sem a csókon kívűl. Elvoltunk beszélgettünk meg sokat nevettünk. Egyébként akkor én sem szerettem elmondani a dolgokat anyukámnak. Most 17 éves vagyok másfél lve barátom és egy éve feküdtem le vele. Mostmár anyukámmal is mindent megbeszélek. Nyugiii:):)
2010. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!