Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 és fél éves lányom "megbolo...

11 és fél éves lányom "megbolondult" mióta menstruál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten megbolondították a hormonok,hogy azóta minden férfinek,legyen 14 vagy 40 éves,teszi magát,nem is akárhogy!Felnőtt nő módjára kacérkodik!Most álítólag egy 14 éves fiúval jár,nekem nem mondja el,mert tudja,hogy gáz lenne belőle,de már látták a városban összeölelkezve sétálni.Hogy ússzam meg,hogy ne feküdjön le vele?Igyekszem minden pillanatát ellenőrizni,de hát ez sem megoldás...Olyan,mintha nem is az én lányom lenne...
2008. febr. 26. 08:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
jah,nekem is 12 évesen volt az első barátom,kézenfogva sétáltunk,fagyiztunk és szájrapuszinál több eszünkbe sem jutott volna,pedig a fiú akkor 13 éves volt.Ne tiltsd el a fiútól,világosítsd fel,beszélgess el vele,a csajos délután sem rossz ötlet,én örültem volna ha anyukámmal néha elmentünk volna kicsit együtt lettünk vna meg ilyesmi. SOK SIKERT!
2010. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, hogy ezt mondom, de én nagyon nem szeretem az ilyen 11 éves r*bancokat, akik annyira felnőttnek érzik magukat... Nem rég még kislány volt, aki beszélgetett a plüssállataival, igaz? Lehet, hogy csak aggódsz, mert a kicsi lányod kezd felnőni :/Én 11 évesen, kislány voltam, aki plüssökkel játszott, nézte a minimaxhoz hasonló meseadókat...Sajnos most már más világ van :(
2010. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Naaa,mi történt azóta?
2010. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!