Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 és fél éves lányom "megbolo...

11 és fél éves lányom "megbolondult" mióta menstruál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten megbolondították a hormonok,hogy azóta minden férfinek,legyen 14 vagy 40 éves,teszi magát,nem is akárhogy!Felnőtt nő módjára kacérkodik!Most álítólag egy 14 éves fiúval jár,nekem nem mondja el,mert tudja,hogy gáz lenne belőle,de már látták a városban összeölelkezve sétálni.Hogy ússzam meg,hogy ne feküdjön le vele?Igyekszem minden pillanatát ellenőrizni,de hát ez sem megoldás...Olyan,mintha nem is az én lányom lenne...
2008. febr. 26. 08:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%

Uramatyám... Én sem vagyok egy öreg nyanya, de én 11 és fél évesen még bőven babáztam!! 11 és fél évesen még TELJESEN gyerek, 11 és fél évesen szexuális életet élni nagyon durva.... Abszolút éretlen. Nekem most fog fiam születni, és már előre "félek" mi lesz ha ő 11 éves lesz.... Nehéz helyzetben vagy nagyon.... Hát én sem buzdítanám a szexuális élet megkezésére, de gondolom nem is nagyon kell győzködnöd a lányodat e téren... Igazándiból az "eretnek" üldözés sem vezet jóra, és a túlzott lazaság sem. róbáljatok vele leülni beszélni. Mármint elfogadni hogy igen jó hogy van barátod, de a szexhez még éretlenek vagytok...stb. Próbáljatok következetesek maradni... Nem tudom... Tanácstalan vagyok és elkeseredett, hogy hova tart a világ.

Egy 26 éves vén csataló

2008. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
98%
A felvilágosítás most nagyon fontos! Nem szabad engedni neki, de ha megtörténik, legalább a következménye ne legyen óriási.Szerintem most nagyon felnőttnek érzi magát, mert megjött neki.Nagyon fiatal még, ráadásul kamasz.Talán elnövi, de én biztos beszabályoznám valahogy.
2008. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
32%
egy nagypofon és már kész is!
2008. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
88%
Azért nem mindig az a megoldás hogy agyonvered a gyereket! Szerintem szépen kettesben beszélgess el vele, esetleg meséld el neki hogyha lefekszik avval a fiúval milyen gondok lehetnek ha nem védekezik, szerintem ha ezt szépen megbeszélitek nemlesz gond!
2008. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
40%
háha megbolondult bizony csak az a megoldás
2008. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

Szigor! A hormonok hormonok, az agy meg agy.

Légy szigorú és következetes!

2008. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem ez az anya-lánya nap nem a legjobb ötlet... Gondolom alig birod szóra birni, nemhogy még együtt üssétek el a napot! Én úgy gondolom, hogy egy 11 évesnél a tiltásnak még bőven van helye! Próbálj vele beszélni! Elsősorban lebeszélni, hogy bármilyen testi kapcsolatba kerüljön még férfival, de azért említsd meg a védekezést, nehogy butaságot csináljon! Elsősorban olyan példákat sorolj, amivel felismerheti, hogy 11 évesen könnyen tönkreteheti az életét! Itt nem a legdurvábbra gondolok, hanem pl. lelkileg iszonyatos törést okozhat egy idő előtti próbálkozás is!
2008. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia hát én 16 éves vagyok 15 évesen vesztetem el vagyis amti énis akartam mivel elöttem egerőszakoltak!! Tapasztalatból mivel egyik barátnőm 12 éves és már túlvan az elsőn és utána ha baj van rohan a szülőkhöz!! Felvilágosítás Óvszer zsebbe!! Ezt azért mondom mert a mai fiatalok iszonyatosan felelőtlenek nem védekeznek és utána meg sírnak hogyha baj van! és azért 11 évesen nem válalna fel egy gyereket!!!! Mégha jaj de jó lenen babázni emg jaj de jó gyerekem van akkro is abból ABORTUSZ LENNE mert nem lenne képes kihordani sőt felnevelni sem! Próbálj erről elbeszélgetni vele hátha megoldódik a probléma! Sajnos a Hormonok eleln nem tudunk mit tenni!!Náőgyógyász tudtommal 14 év alatt nem nagyon ír fel gyógyszert sőt nekem még mielött nem kezdtem nemi életet nem is votl hajlandó felírni Sok sikert és kitartást
2008. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű helyzet az tuti. Mivel tisztában van vele hogy a menstruációval már a teste nővé vált, ezért próbálja tesztelni a környezetét, kacérkodik a helyzettel, az emberekkel. De ha nem vigyáz nagyon megégetheti magát, ne adj isten terhes is lehet. Kíváncsi és lázad. Én 24 vagyok, de rettegek a gondolattól hogy egyszer a 10 éves gyerekem majd egy szép napon bejelenti hogy ő bizony már nem kislány/kisfiú. Szerintem le kéne ülni vele beszélgetni és megértetni vele hogy azzal nem lesz előrébb ha lefekszik valakivel kíváncsiságból. Lehet hogy a teste érett, de az agya még 11 éves, és még nagyon gyerek. Meg kéne értetni vele hogy a mentruáció nem jelenti azt hogy egyből fiúzni kell. Én szigorú lennék a helyedben. 11 évesen még gyerek jogilag is.
2008. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
74%
az, hogy szigorú lennél vele és nem engednéd sehová csak azt eredményezné, hogy egy teljesen szar kapcsolatotok lenne. ez pedig azt eredményezné, hogy azt sem fogod biztosan tudni, hogy mikor és kivel vesztette el a szüzességét, kivel folytat szexuális életet, stb.
2008. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!