Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti szerettek tanulni?...

Kamaszok ti szerettek tanulni? Milyen tanulók vagytok? Ha nem szerettek ak mivel szeditek rá magatokat és milyen módszerrel tanultok? Nehéz nektek a tanulás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%
Lemaradt: 14/L 8.os
2012. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek tanulni. Azt, ami érdekel, és az könnyen is megy.

Amit meg nems zeretek, de muszáj, úgy veszem rá magam, hogy nekem kell a jó jegy és az átlag, aztán elvonszolom a hátsómat tanulni.

4,5-4,6 az átlagom.

Megint attól függ, hogy szeretem-e vagy nem. A több oldalas törit 5-10 perc alatt simán megtanulom, de a szintén többoldalas verselemzés csak hosszú tanulás árán /volt, hogy 3 órán át/ sikerül.

17/l

2012. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Világéletemben nem szerettem tanulni. Meg is látszódott főleg az általános iskola bizonyítványomon...


19f 13adik osztály

2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
60%

Én van, hogy szeretek, van, hogy nem! De muszáj! Nagyon jó tanuló vagyok (általánosban én voltam a legjobb ó, itt gimiben nem tudom). Az átlagom eddig mindig 5 volt de most félévkor infóból és tesiből 4-t kaptam (igen komoly). Szóval az átlagom 4,8 lett :/. Milyen módszerrel? Ha van időm leírom amit kell tudni egy másik papírra és onnantól kezdve tudom. Ha nincs sok időm akkor én is elolvasom majd felmondom magamnak. Nem nehéz de fárasztó. Azért mert este szoktam haza érni (zeneiskola, szakkörök stb.).

14L

2012. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
légyszi nem tudnátok nagyon tomoren csak a kérdéseimre választ írni esetleg ha fontosnak találjátok +1 mondtatod,mert utálok olvasni és a hosszu válaszok fárasztoak nekem. bocs azoktol ezért akik ez után leszolna.
2012. ápr. 3. 21:21
 16/37 A kérdező kommentje:
amugy olyanr gondoltam mint a 7. válasszolo meg akik még sokat írtak
2012. ápr. 3. 21:22
 17/37 anonim ***** válasza:
49%

Nem igazán, ami megy azt nem kell tanulni(reáltárgyak), ami meg nem annyira, az meg azért mert nem tudok normálisan tanulni(töri, magyar)

Kitűnő, tavaly töriből volt négyesem. (Részletesebben nagyrészt ötös, max. 4/5-4-es, 3-asom, vagy annál rosszabb idén még nem volt.)

Töri, magyar, föci: Elolvasom kétszer-háromszor, törinél, föcinél kiírom, úgy veszem rá magam, hogy "Egy óra tanulásba senki nem halt bele. Egy óra és mehetsz. Ne maradj már hülye. Szét fog szívatni, ha nem tanulsz. Azt akarod mint tavaly?"(töri négyes, mindenki azzal volt elfoglalva, hogy javítsam ki, de tudtam, hogy nem tudom)

Nyelveknél: Kirakom magam elé a külföldi ismerőseim(rokonok, meg egy barát) képét, és így előttem van, hogy nyárig meg kell tanulnom.

Amúgy nem nehéz a tanulás, meg tudom érteni. Csak nem szeretek, és nincs jó technikám.


15/L

Bocsi, ha hosszú lett, próbáltam röviden.

2012. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
100%
Olvasas=Tartalom el olvasasa nalam.A 4-es meg volt mindig!
2012. ápr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
légyszike engem érdekel hogy mit írtok a kérdésemre válaszként,mindenkié,de ha látom hogy hosszu a válasz akkor azt nem olvasom el
2012. ápr. 4. 14:58
 20/37 anonim ***** válasza:
76%

Most vok első éves gimin egész évben egyszer tanultam többször nem akkor is csak kémiára:)

reál tantárgyak:3-4 néha rosszabb néha jobb

humán tantárgyak:5

15/L

2012. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!