Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti szerettek tanulni?...

Kamaszok ti szerettek tanulni? Milyen tanulók vagytok? Ha nem szerettek ak mivel szeditek rá magatokat és milyen módszerrel tanultok? Nehéz nektek a tanulás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%

világ életembe szar tanuló voltam nem is értem mért vettek fel a város 3-ik legjobb gimijébe. egyedül töriből vagyok 5-ös de az is csak a tanár miatt. a többi mind 2-3-as ja meg a magyar a 4-es. tanulási módszer vagy föl-le sétálok vagy hallás alapján tanulom meg. a 2-ik jobban bevált eddig

17/l

2012. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
36%

Utálok tanulni, de jó tanuló vagyok, mert tudom, hogy csak így lehet majd jó jövőm. Estefelé szoktam tanulni, mindent az utolsó pillanatban (este 10-11 körül szoktam elkezdeni tanulni, de szerencsére gyorsan megvan). Nem nehéz, könnyen megtanulok dolgokat, 5 tantárgy pl 1 maximum 1,5 óra alatt megvan.


15L 8.o

2012. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nemszeretek tanulni. Félévkor 4,6-4,7 volt az átlagom, most a legrosszabb átlagom töriből 4,5 a többi mind jobb. (Év végén kitűnőre gyúrok:D) Én úgy tanulok, hogy otolsó egy két nap doga előtt, és akkor általában vmivel könnyebb, de hozzáteszem nincs olyan nap, hogy ne írnánk 2 dogát, és ne felelnénk min 1 tárgyból. És nem túl nehéz, mindent meg tudok tanulni 1 szünet alatt, de ez alól kivétel a latin, azt órákig tanulom, és nem megy.
2012. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretek tanulni, de jól megy.Tesiből soha nem leszek ötös, ezt örököltem, matekból hármas - négyes, de szerintem az a ciki, ha valaki csak tesiből ötös, mert hát ahhoz nem kell használni az észt.Humán tantárgyakból ötös, reálból hármas-négyes.A mi osztályunkba tiszta stréber sznbok járnak, hú a legrosszabb jegyük a négyes, és azon bőgnek...
2012. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán tanultam még a 8 év alatt, az átlagom 3,6.
2012. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek tanulni,mindig gépezés közben tanulok.:D

Nem nehéz a tanulás,az átlagom félévkor 4,46 volt 8. osztályban.

14.l

2012. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Én tanulok de nem nagy sikerrel. Az átlagom 3,2. Mindig áttanulom az egész délután van hogy előre készülök.

És rohadtul tudom irigyelni azokat akik 10 perc alatt megtanulnak.

17/l

2012. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%

Kamaszok ti szerettek tanulni? - elég érdeklődő,nyitott beállítottságú ember vagyok. Ebből adódóan szívesen keresek utánna dolgoknak,szívesen informálódom egy általam érdekesenk tartott témakörben. Persze ez teljesen más mint a sulis tananyagot tanulni,kényszerből.

Azt nem igazán szeretem. Magolni meg kifejezetten utálok(pl évszámokat,képleteket..stb) Mondjuk a suliban is van olyan tantárgy ami érdekel,azokon az órákon figyelek és akkor nem kell tanulnom rá. Vagy ha kell akkor sem sokat és kevésbé unalmas...


Milyen tanulók vagytok? - kitűnű tanuló ,de csak azért mert menthetetlenül maximalista vagyok. (a szüleim szerint túl sziorú is önmagammal szemben) Ha tudom,hogy képes vagyok megcsinálni valamit akkor kényszerem van,hogy meg is csináljam. Valahogy túlpörög az agyam ,engem is idegesít.Természetesen nem csak a tanulással van így...


Mivel veszem rá magam? A leckeírásra semmivel,illetve csak az általam fontosnak ítélt tárgyakból csinálok leckét,a többit vagy lemásolom vagy egyszerűen hagyon a fenébe. A tanulás már nehezebb ügy,de azt se szoktam túlzásba vinni kivéve ha valami témazáró dolgozat van(és akkor is az utolsó pillanatban szoktam átnézni..úgy jobban meg is ragad:D)


Nem nagyon nehéz,kivéve talán a matek,de ott is elboldogulok csak nehezebben:D


15/l bocs,hogy hosszú lett:D



A suliban is szívesebben tanulok olyan dolgot ami érdekel, és azokon az órákon figyelek is (ebből következik,hogy otthon nem kell tanulnom rá:D).

2012. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Mar nem vagyok kamasz, de en is voltam :D Szimplan okos vagyok es szerencses, oran odafigyeltem es az boven eleg volt. Erettsegire is alig tanultam valamit, mert biztam a szerencsemben, hogy ugyis azt huzom amit tudok. Igy is lett, minden 90% feletti lett, beleertve a 96%-os emelt angolt es 95%-os emelt torit.
2012. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon,igazából utálok tanulni.. kb.3,3 az átlagom.Hát óra előtt ha pl.földrajzból vagy biológiából kellett vmit tanulni akkor átveszem a legjobb tanulóval az anyagot és akkor vmiennyi marad meg vennem,hát igen elég nehezen megy kb 2 óra alatt tudok megtanulni 15/l 8.osztály
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!