Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti szerettek tanulni?...

Kamaszok ti szerettek tanulni? Milyen tanulók vagytok? Ha nem szerettek ak mivel szeditek rá magatokat és milyen módszerrel tanultok? Nehéz nektek a tanulás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
72%

ha ennyi kérdést teszel fel, akkor mit vársz? hogy mindenki egy szavas válaszokat fog irni?

amugy válaszom: nem szeretek, de kell, félévkor 4,89-es átlagom volt, könnyen tanulok szerencsére, és egyszerűen az hajt, hogy el szeretnék érni egy célt (kitünő bizi, jo gimi)! 14/L

2012. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
én utálok tanulni de ha tudom hogy felelni fogok vagy doga lesz akkor nagynehezen ráveszem magamat hogy tanuljak mert nem akarok 1-est kapni amugy kb 4-es az àtlagom 12/l 6.-os
2012. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%

Tegnap volt a ballagásom.5.-ben volt egy négyesem de azt leszámítva mindig kitűnő voltam.Megérte mert nem akár milyen jutalmat kaptam érte!


14/L

2012. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretek tanulni, de tudom, hogy muszáj jó végzettséget szerezni ahhoz, hogy meg tudjak élni ebben az országban.

nem szokott nehéz lenni, elég az ha figyelek órán és otthon átnézem.

2012. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
én soha nem szerettem tanulni. általánosban a nagy kék szemeim és az aranyos mosolyom volt a siker záloga. kilencedikben egyáltalán nem tanultam és tele voltam kettessel viszont tizedikben jól lecseszett az ofőm h mennyire rosszul esik neki h nem tanulok pedig nagyon kedvel engem. na ez a mondata észhez terített és azóta 3.7-4.1között mozog az átlagom. most 11.be járok az átlagom 3.9lett félévkor :)
2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Egyszer így , egyszer úgy. Ami érdekel azt szívesen. Ami nem azt nem , de azt is muszáj...
2018. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Úrég, de régi kérdés :DD

Még általános iskolás voltam, amikor válaszoltam, most meg már orvosira járok, akkoriban meg még bőven csak álmodoztam róla. Még mindig utálok tanulni, de megérte.

Bárcsak itt is úgy menne azért, hogy 1,5 óra alatt felkészülök több tárgyra is...

2018. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!