Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a barátjával aludjon? (1 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:25
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
17%
határozottan NEM!!egy éve együtt? minden rossz indulat és bántás nélkül:a világ azért tart itt ahol tart mert a szülök engedékenyek és az ugy nevezett "korral haladni kell" elvet követik.bocsáss meg Ő még gyerek, mással kéne az elméjét elfoglalni, nem marad le semmiröl ha nem ezt tartja fontosnak. egy másik hozzászolásomhoz hasonloan ugyan azt mondanám el: sok lány anya van, meg nem kivánt terhesség, nemi betegség stb. szomoru hogy napjainkban "cikinek, meg maradinak tartják azt ha egy lány megtartja az ártatlanságát amiböl csak egy van. ha nem, saját magát nem tartja sokra. én nem tartom normálisnak, hogy árucikket csinálnak az emberek saját magukbol. "ha nem jo a cipö , eldobom felprobálok másikat"és josokan probálják fel aztán a végén senkinek sem fog kelleni. és még mindig elöbb mondják a nökre, hogy "lotyok, mint a férfiakra, akire nem különben kitatlálnék egy hasonlo kifejezést csak férfi változatba, aki evvel tartja magát nagyra hogy hány növel tehette meg azt...!!!!
2012. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Muszáj vagyok hozzászolni gyerek létemre!Ebben semmi meglepő nincs ha valakinek már ilyen korban van barátja, sőt gyakori.Viszont szerintem a lányod nagyon érett és inteligens lehet ha ez a kapcsolata már egy éve tart. Ebben a korban igenis nagy szám az egy év!Sok iskolatársam van akinek már több barátja is volt de egyik kapcsolata sem tartott egy hétnél tovább.Nekem nincs barátom, de még nem is akarok, ráérek. Viszont én biztos rosszul viselném ha anyukám nem engedné meg nekem hogy nála aludja.Ha én lenék a lány helyében tuti hogy nem feküdnék le a sráccal, de ez én vagyok!De a véleményemet lehet hogy befolyásolja a korom!:DD


15/L

2012. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most írok. Végül megbeszéltük, hogy még nem. Nem hisztizett, nem csapott balhét, elmondta a véleményét Ő is, a sráccal is megbeszéltük :) Viszont ahogy olvastam a negatív véleményeket, elgondolkoztam. Örülök, hogy a lányom még az első csókját is neki tartogatta és szerencsére nem szakítottak 1-2 hónap után :) Remélem, hogy sokáig fogom még itt látni ezt a fiút, mert mára már annyira beilleszkedett hozzánk, hogy az hihetetlen. Nem tudom írtam-e már, de nem csak szerelmesek, de még a legjobb barátok is :) Tehát a végeredmény, hogy ha még kb. másfél év múlva is együtt lesznek, akkor már nem akadályozom meg. Köszönöm szépen ezt a sok véleményt, remélem jól döntöttem :)
2012. jún. 17. 08:25
 54/57 anonim válasza:
87%
a f*sz napközben is feláll, szóval szerintem azzal hogy együtt alszanak, inkább csak belsőségesebb lesz a kapcsolatuk.. és ha még történne is valami, 15 éves és ezek a dolgok ilyenkor elkezdődnek, és 1 éve együtt vannak nem csak egy kis 2hónapos kapcsolat. szerintem még örülnék neki hogy megkérdezte!:)
2012. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
2012. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
ha a fiú megbízható és rendes és persze a lányod is eléggé szereti őt , és érett rá akkor megengedném.de én ugyenezt mondanám egy 14 és egy 16 éves lány édesanyjának is.17-18 évesen meg már szinte azt csinál amit akar
2012. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Gerda0701 válasza:
Szia! Én még kicsi vagyok de nekem tesómnak van barátnője és mikor elmúlt a barátnője 1 hónappal 15 akkor már együtt aludtak és anyukám nem ellenezte és a lány anyukája sem , szerintem megengedheted ! ;)
2013. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!