Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a barátjával aludjon? (1 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:25
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
80%
Igen!!!!!!!
2012. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
73%
Tiszta idegroncs lennék, de a leírtak alapján megengedném :)
2012. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
30%
Le leszek pontozva, de én nem engedném!! Sőt, 14-15 évesen még az sem kell, hogy barátja legyen!!!
2012. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Speciel én, mint kérdező nem pontozlak le. Véleményeket kértem, ez is egy vélemény és elfogadom :-) Bár az igaz, hogy nem kéne hogy 14-15 évesen már szerelmesek legyenek, de a mai világban.. :-)
2012. ápr. 14. 18:48
 15/57 anonim ***** válasza:
56%

Tudod, kedves kérdező, a mai világ pont olyan, amilyenné tesszük. Tőlünk függ. És nem jó látni, hogy ezzel a kifogással hány fiatal élete változik meg gyökeresen és siklik félre, mert túl fiatalon kerül bele olyasmibe, amibe nagyon nem kéne még.

Ha te engeded a lányodnak, ne a mai világra fogd, ahogy senkinek sem szabadna ráfogni, aki - naponta írnak ezeken az oldalakon - nem bír a tizenéves gyerekével.

Amikor én voltam tizenéves, akkor nagyon vegyes volt ez a dolog: a gyerekek felét engedték, a másik felét nem. Hálás vagyok a szüleimnek, hogy én az utóbbi csoportba tartoztam! Nem maradtam le semmiről, sőt, pont így nem maradtam le, mert minden korban megkaptam azt, amit meg kellett kapnom, nem siettettünk semmit, lehettem igazából 14-15 éves is, nem váltam barbie-babás kislányból azonnal szexuális életet (is) élő "felnőtté" - a felnőtt azért van idézőjelben, mert nem ettől lesz ugye valaki felnőtt.

Nekem még pici a lányom, de tutibiztos, hogy véletlenül sem fog 14 évesen pasizni. Az alapjait ennek már most le kell rakni, ez tény. És biztosan lesznek harcaink is. De a legjobbat akarom neki és ebből nem engedek, az tuti. A férjem szerencsére pontosan úgy érez, mint én.

2012. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Egyetértek, tetszik a meglátásod. De az iskolában nem vagyok ott, nem mondhatom meg neki, hogy mit csináljon, ha neki megtetszett ez a srác és bele is szeretett, sőt már jó ideje együtt vannak nem tilthatom meg hogy együtt legyenek. Szeretném ha boldog lenne és úgy látom, hogy Vele boldog. Nem hasonlít a mai elnézést a szóért ribanc lányokra, szó sincs hajfestésről, műkörömről, bulizásról, ivászatról. A pasizás meg van engedve, bár az előbb felsoroltakra nem is vágyik :-)
2012. ápr. 15. 09:11
 17/57 anonim ***** válasza:
80%
Az remek, hogy a lányod más témában abszolút tudja a határokat. Akkor viszont én a helyedben megbeszélném ezt a dolgot vele - és akár a sráccal is, ha nyitottak a dologra. A leírtak szerint értelmes fiatalokról van szó, meg fogják érteni és később, évek múlva talán még hálásak is lesznek érte.
2012. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
47%
Nem engedném, 15 évesen a kapcsolatnak tinik között nem ezen a szinten kell tartania. Járjanak el sétálni, fagyizni ide-oda, ez való nekik, nem az együttalvás. 15 éves lánynak otthon a saját ágyában a helye és nem egy fiú ágyában.
2012. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek, utólsó! 15 éves lányka "kapcsolata" max. odáig terjedjen szerintem, hogy megfogják egymás kezét és nagyjából ez az első csók ideje is. Ennyi és nem több!!
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolsó 2!

Én nem tudom, ti hol éltek, de minálunk (mármint amikor általános iskolás voltam) határozottan emlékszem hogy bőven voltak, akik már nem voltak szüzek nyolcadikban... és szerintem az 14 éves kor általába nem is 15...


Amúgy szerintem ez nevelés kérdése kedves kérdező. Nem hinném, hogy bármi ezen az estén múlna. Ha már eddig is szexeltek valamikor sunyiba, akkor nyilván most is fognak, de hát mit számít már akkor? Ha meg nem volt eddig semmi, akkor talán most se lesz, csak elcsucsukálnak kéz a kézbe vagy vmi ilyesmi...


Ez úgyis csak a lányodon múlik, szerintem engedd meg mindenképpen. :)

2012. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!