Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a barátjával aludjon? (1 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:25
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Kérdezted már hogy az a dolog is meg fog történni ha barátja ott alszik?

Szerintem ha nem engeded meg a lányodnak akkor megteszik egy parkban egy padon.....

Én ha a fiú helyében lennék akkor úgyis addig fűzném a lányt amíg nem érem el a célom.

Lehet lepontozni .

2012. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
35%

Kedves utólsó, jóérzésű, magára valamit is adó lány - de még fiú sem! - fog szexelni egy parkban egy padon! Ez is nevelés kérdése szerintem. Azért egy kislány is tartsa már annyira magát, hogy nem valami útszéli rozzant k..vaként viselkedik!

Egyébként pedig 15 évesen már az is baj, hogy egyáltalán felmerül a gyerekben az együttalvás, az meg még nagyobb, hogy a szülő nem mond azonnal és kategorikusan nemet!!!

2012. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim válasza:
82%

Akármilyen jól ismered a lányod, hidd el, ők már nagyon nagy valószínűséggel túl vannak "azon"! S ha még nem, akkor mint már páran írták, ha akarják, elintézik hogy legyen rá alkalom/hely...ha nem most, akkor később.

Ez ellen az eddigi neveléseddel tudtál volna tenni. Ha jól csináltad, tudni/érezni fogja minek mikor jöhet el az ideje!


Csak egy saját pl:

Még 4 évvel ezelőtt, 22 évesen volt egy 15 éves lány, akivel itt a neten ismerkedtünk össze. Eleinte úgy indult az egész, h csak szórakozni/tombolni akar egy kicsit, mert otthon az anyja szinte mindentől eltiltja. De a 3. alkalommal kiderült, h nem bulizni, tombolni, hanem inkább "azt" akarja... Szóval finoman megpróbáltam lebeszélni róla, mert hát azért mégis kiskorú. De végül úgy kellett "levakarnom", mert az istenért sem akart engedni. Kénytelen voltam szólni az anyjának, h beszéljen a lányával erről. Ő természetesen azt sem tudta, h létezek...


Ez nyilván egy kirívóbb eset. De azt példázza, h ha akarják, előbb-utóbb megkapják amit akarnak...

2012. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim válasza:
100%

Én 18 éves vagyok. Csak a lány szemszögéből szeretnék megszólalni, mint fiatal. Ha az én anyukám egyfolytában tiltakozna, sehová nem engedne és állandóan ki szeretne oktatni, hogy mit tehetek meg, hová mehetek, valószínűleg közel sem lenne ilyen szoros viszonyunk, mint most. Rengeteget számít, hogy egy szülő, hogyan áll a gyermekéhez, a fiatalok szemszögéből nézve. Nekem több, mint 3 éve van barátom, nagyon boldog vagyok vele. Viszonylag korán megtörtént köztünk minden, pontosabban 15 éves voltam. Édesanyámmal való viszonyomnak köszönhetően, az első pillanattól kezdve tudott mindenről. Nincs olyan dolog, amit el ne mondanék neki. Ugyanakkor, engedékenységének köszönhető az is, hogy nem járok bulizni, nem cigizek, nem alkoholizálok. Közismert dolog, hogy minél jobban tiltanak valamit, a gyerek annál inkább csinálja, és ez az érzés nem ismer határokat, ha egy fiatal valamit akar, megteszi úgy is, hogy te észre sem veszed. Viszont, ha úgy érzi, megbízhat a szüleiben, látja, hogy nem katonát, hanem embert szeretnének nevelni belőle, nem fog lázadni.

(Más kategória: gazdag, elkényeztetett, pénzzel megfizetett szeretetből élő gyermekek)

2012. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Ehhez a sok-sok "a padon egy parkban fogják megtenni" dologhoz annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy a lányomat nem neveltem ilyenre, soha nem lenne képes ilyet tenni. Nem olyan mint a többi 15 éves lányka, és attól függetlenül nem a fiú ágyában lenne hanem a saját ágyában, biztonságban, itthon.
2012. ápr. 19. 20:40
 36/57 A kérdező kommentje:
Ja, és ha már 1 éve a fiú a lányommal van, nem hinném hogy csak azért van vele ilyen hosszú ideig.
2012. ápr. 19. 20:41
 37/57 anonim ***** válasza:
23%
de azt sem hiszem, hogy ő fogja megkérni a kezét várjatok egy kicsit még nem kell elsietni az együtt alvást még ne engedd neki
2012. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim válasza:
Én nem engedném, ebben a szituban hamarabb megtörténik az esemény mint egy parkban.
2012. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
30%
De még ha nem is történik semmi, akkor is: egy 15 éves kislány aludjon otthon, a saját ágyában, maximum a macijával!
2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 Caravaggio válasza:
Gabka77-tel tökéletesen egyet értek. Igaza van, 15 éves könyörgöm!!! A mai világban a fiatalok olyan nagyoknak hiszik magukat!12 évesen már a cigaretta és minden más. Én már láttam 10 éves fiút drogozni. Nem volt valami szép látvány...De nem ez a lényeg. Én nemet mondanék
2012. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!