Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet, hogy ez a kamaszkor...

Lehet, hogy ez a kamaszkor miatt van?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa,de szeretnék szenvedni a lelki fájdalmaktól,osszetorni lekileg,sírni mindezt úgy,hogy mindenki látssa.Pár éve rengeteget sírtam,mert folyton megbántottak,utáltak,de azt senki sem látta,és én utáltam azt az idoszakot,most pedig mégis erosebb fájdalmakat akarok,vagdosni magam,egész nap sírni,kiabálni.

2012. máj. 25. 16:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

utolsónak!

biztos nem voltál öngyilkos hiszen élsz,nem?

az előbb írtál!

Maximum próbálkoztál vele,de nem sikerült.

én is többször próbálkoztam az öngyilkossággal,de túl éltem illetve volt olyan,hogy talán sikerült is volna,de nem tudtam megtenni,mert meglátott egy közeli ismerősőm.

Még mindig depressziós vagyok,de próbálok változni,hogy legyen némi önbizalmam és ne utáljam magam,járok pszichologushoz is KÉRDEZŐ neked is ajánlom,hogy keres egyet és rendszeresen beszélgess el vele!!!!!

már nem gondolkodom öngyilkosságon,mert már tudom,hogy az a legnagyobb baromság amit csak tehetek és akkor senki nem fog sajnálni,nem fognak rám visszaemlékezni, maximum úgy,hogy nahát ez a lány a legnagyobb barom akit csak megismertem,mert elmenekült a problémái elől anélkül,hogy meg próbálta volna azokat megoldani.

Én mondom,hogy van miért élni!

Mindenkinek vannak ilyen időszaka,de tessék kimászni a gödörből és élni.

Kérdező néha kell,hogy sajnáljanak,de nem mindig,ne akarj

visszasüllyedni a depresszióba csinálj programokat magadnak,mármint most így nyáron ne legyen időd unatkozni,

illetve suli közben pedig sokat tanulj és legyen közben valami hobbid és akkor nem lesz időd a depizésre!!!!!

Így hamar el fog menni ez a rossz időszak észresem veszed és mindjárt jobb lesz a helyzet,nem lesznek hül*e gondolataid.....

16/L

2012. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ez a baj a tinikkel, hogy belekötnek mindenbe. Semmi tisztelet nincs benneteket. Édes jó anyukádat oktasd ki a szavakról és a szó használatról valamint a kifejezésekről, ő biztos jobban tűri nálam, mert a sajátja vagy, hozzám viszont nincs közöd.

Van már tini gyerekem és látom milyen elfajzott önző egoisták vagytok és már látom, hogy én is ilyen voltam. Emiatt legszívesebben elsüllyednék.


Te pedig tanulj meg hallgatni, mert nem attól leszel felnőtt, hogy ki mersz oktatni egy valódi felnőttet.

2012. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
utolsó de tényleg,hogy lehettél ongyilkos,ha most ide írsz?
2012. júl. 26. 12:52
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
na mindegy egyébként bocsánatot kérek a kis felnőtt embertől! Minden ember hibázik és téved,én is.Nem kioktatni akartalak csak javítottalak,és nem rosszindulatból!
2012. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

jaj, lányok! aki "öngyilkos voltam"-ot írt, nem követett el akkora hibát, h rá kelljen szólni.

viszont, aki kijavította, az tényleg nem volt rosszindulatú, csak viccelődött.

ezt kívülről sokkal jobban lehetett érzékelni.

nem kell ilyen marhaságokon veszekedni.

2012. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Igazad van :)
2012. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A kis felnőtt ember egy 36 éves 4 gyerekes családanya, ahogy írtam. Jószándékból.

De ti, tinik, inkább belekötöttetek. Na ezért tojom le az összes szenvedő egoista kis majom fejét, segítsen nekik a hóhér.

Inkább fogjátok magatokat és takarítsátok ki a szobátokat és ne a szüleiteket kínozzátok lustaságotokkal. Ha lenne munkátok, akkor nem érnétek rá magatokat sajnálni.

Ennyi.

2012. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
drága utolsó kiváncsi vagyok a gyerekeidre,elore sajnálom oket
2012. júl. 27. 11:01
 29/32 anonim ***** válasza:

Én az anyádat, hogy ilyen szemtelen gyereket kell neki elviselnie. Gondolom otthon is csak a saját önsajnálatoddal vagy elfoglalva, anyád meg megszakad azért, hogy boldoggá tegyen valahogy, meg ellássa a háztartást és tiszta ruhát varázsoljon rád, meg a gyomrodba ételt, hogy nyugodtan önsajnálhasd magad.

Ez vagy te.

2012. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
az én anyám 10 évesen lek*rv*zott mert nem tanultam egyszer a suliba,már kicsi koromban ha rosszat tettem megvert és nem kicsit,4 éven át depressziós voltam miata,folyton azt kívánta bárcsak mindegyik gyerek meghalt volna,pedig semmit sem tettem neki,régen ha egyszeruen csak nem voltam éhes és nem ettem fakanállal pofozott fel és ez nem egyszer tortént meg és még sorolhatnám szóval csak ne igen gondold,hogy a seggemet nyalja,mert k*rv*ra nem csinálja ahogy régen sem tette. amugy egy szulonek kotelessége enni adni a gyerekének,ruhát is venni,mert én még nem dolgozhatok,de ugy látom te ezt nem teszed meg szivesen a saját gyerekidért.
2012. júl. 27. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!