Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet, hogy ez a kamaszkor...

Lehet, hogy ez a kamaszkor miatt van?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa,de szeretnék szenvedni a lelki fájdalmaktól,osszetorni lekileg,sírni mindezt úgy,hogy mindenki látssa.Pár éve rengeteget sírtam,mert folyton megbántottak,utáltak,de azt senki sem látta,és én utáltam azt az idoszakot,most pedig mégis erosebb fájdalmakat akarok,vagdosni magam,egész nap sírni,kiabálni.

2012. máj. 25. 16:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

4 gyerekes családanya! én mindent értek, csak azt nem, hogy a rákba tudod így fölhúzni magad egy anonim kérdezz-felelek oldalon,miközben nem is bántottak semmivel, csak egy rossz vicc volt az egész??? lehetnél okosabb! én 1 gyerekes vagyok és 2 évvel fiatalabb, mint te, csak mondom.

nemrég még (látszólag) kedves tanácsot adtál a kérdezőnek, most meg köpködsz rá. melyik az igazság? biztos minden rendben van veled?


kérdező, a cím alatti 3 sorból kábé lehetett következtetni a családi hangulatotokra, úh. abszolút nem meglepő, amit írsz. sajnos anyukád generációja (aki én is vagyok meg a 4 gyerekes családanya is) nagyon nehéz korszakot élt meg, minden, amiben hittek addig, kiderült, h hamis, rossz, minden a visszájára fordult, az ember egy kicsit elveszett a káoszban. ez egy elcseszett generáció. sok frusztrált, idegbeteg ember, elnézést az érintettektől, vannak persze kivételek. amit anyukád tett veled, az nem gonoszság, hanem a teljes összezavarodottság és kilátástalanság eredménye. még a gyereknevelési elvek is a visszájára fordultak. én részemről nagyon sajnálom, és remélem, h azért feltalálod magad az életben, nem követed a rossz példákat. kitartás!

2012. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nincs szánalmasabb annál, ha egy nagybetűs felnőtt előbb kezd el személyeskedni (csak hogy a kis önérzete még véletlenül se sérüljön), mint hogy elismerje egy nála fiatalabb igazát. Érvek híján megteszi a jó öreg "Idősebb vagyok, kussoljál!" duma is, ugye?

Tudom, régi már a kérdés, de ezt egyszerűen nem hagyhattam szó nélkül.

16/L

2015. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!