Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a leszbikus...

Ti engednétek a leszbikus kamasz gyereketeknek, hogy koleszba költözzön?

Figyelt kérdés
Nincsenek erre szabályok? Ti megengednétek neki? 18 éves és pesten lakunk, és debrecenbe szeretne menni tovább tanulni, ezt más hogy nem lehetne megoldani, csak ha kollégiumba megy, vagy ha más iskolát választ, mert nem laknak ott ismerősök nekünk.
2012. jún. 9. 17:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak koleszok ahol a fiúk-lányok együtt laknak.Felnőttek között ez nem gond , nem kamaszok már.
2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a koli ahova én bekerültem 18 évesen az 100% integrált. Egyik szoba fiú, másik lány. Fiúk-lányoknak közös zuhanyzó... És mégsem volt belőle probléma! Anyám ezen aggódott volna, h mi lesz ott velem a fiúk miatt...
2012. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Én igazából nem is értem, hogy mi a probléma. Baj?
2012. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%
És miért nem jöhet szóba az albérlet?
2012. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne baj, ha összejönne egy lánnyal a te lányod? Mint írtad 18 éves, tehát felnőtt nő! Meg aztán azzal senkinek sem csinál semmi rosszat, hogy a saját neméhez vonzódik!
2012. jún. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
98%
Miért kell őt másképp kezelni? Hát persze, ő is mehet kollégiumba, mint bárki más.
2012. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én középsulis egyházi koliba vagyok, és eddig egy szobatársamra sem izgultam rá. Ők tudják, és amíg ők mesélik mi van a fiúszerelmükkel, addig én azt, hogy mi van a lánnyal, aki épp tetszik. Szigorú kolesz, eddig csak egyszer sikerült felszöktetni egy lányt.
2012. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
9%

gondolom eddig egy fiu kommentelo sem volt.. és nem lennenek enynire lekezeloek ha az o problemajuk lenne.

hát nekem biztos nem tetszene ha egy meleg csako lenne a szobatarsam. es 18 evesen senki sem felnott. ilyet is csak a "lanyok korabban ernek" hulyeseggen elok irnak. pont h a lanyok kevesbe racionalisak igy még egy 20on evesnek is jobban az agyara kell hatni h ne legyen meggondolatlan.

amugy meg emberfuggo h mennyire hanyos-dugos egy koli. szerintem uljetek le beszeljetek meg, az mindenre jo. es o ha ottvan minimum h mondja el a szobatarsainak

2012. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
5%
Hahó kérdező miért nem lehet albérlet?
2012. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
22%

Most miért piszkálja mindenki a kérdezőt? Mert neki még normális a gondolkozása, míg a tieteké behódolt a korszellemnek, amit követni kell?


Több dolog merülhet fel:


1. Ha egy hetero lány idővel megtudja, hogy a szobatársa leszbikus, rosszul érezheti magát miatta, megalázónak tarthatja, őt is sértheti, és jogosan, igaza van, joga van mindenkinek olyan, vele azonos neművel egy szobában lakni, aki nem vonzódik hozzá úgy!!! És ha be is próbálkoznak nála, az megint undorító, az élet egyik legrosszabb élménye lehet. De ez a válaszolóknak nagyon jutott eszükbe, úgy látszik. Elég durva érzés lehet azért a tudat (már ha kitudódik) egy heterónak, hogy a zuhanyzóban olyan, vele azonos neműekkel fordul elő, akik megkívánhatják, akár kimutatják ezt, akár nem.

2. A 18 éves lányod felnőtt, nagyon már nem mondhatod meg neki, hova menjen, hova ne. Szabály tudtommal nincs, hogy kik mehetnek kollégiumokba, tehát kutya köteles pl. akár adott esetben egy srác azt is tudomásul venni, hogy az összes szobatársa meleg és rá vannak kattanva. Ez csak természetes. Ja, és amúgy nálunk is közös volt a zuhanyzó, amit nem szerettem, mert sose lehetett tudni, ki van bent, ilyen agyrém is csak napjainkban létezik, hogy koedukált zuhanyzó. -.-

3. 18 éves, tehát már nem téged büntetnének, hanem őt, ha valami olyat tesz.


Jöhet a lepontozás a nagyon furcsa, beteg gondolkodásmódom miatt.


A kérdező kérdésére válaszolva: engedd el, felnőtt lány, mást úgyse tehetsz.

2012. jún. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!