Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a leszbikus...

Ti engednétek a leszbikus kamasz gyereketeknek, hogy koleszba költözzön?

Figyelt kérdés
Nincsenek erre szabályok? Ti megengednétek neki? 18 éves és pesten lakunk, és debrecenbe szeretne menni tovább tanulni, ezt más hogy nem lehetne megoldani, csak ha kollégiumba megy, vagy ha más iskolát választ, mert nem laknak ott ismerősök nekünk.
2012. jún. 9. 17:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"amugy meg emberfuggo h mennyire hanyos-dugos egy koli."

Értelmes mondat.

2012. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
100%
Én sokkal inkább vonzódom lányokhoz, talán biszexként definiálnám magam, de ebből soha nem volt gondom kollégiumban és albérletben. Most már ez nem az első évem lesz az egyetemen, egy tök idegen városban ha úgy vesszük. A kolis szobatársaim nem tudtak az én identitásomról, nem is voltunk annyira közeli viszonyban, hogy megosztottam volna velük... Ha kérdezik, van-e pasim, nyilván elterelem a témát, hogy ne legyen kínos - elsősorban nekik. És már megbocsássatok kedves válaszolók, de egyáltalán nem mozdultam rá senkire! Szobatársak voltak, nem egy-éjszakás-kaland-jelöltek! Eszembe se jutott, hogy ÚGY nézzek rájuk! Alapvető dolog pedig, hogy minden lány megnézi egymást, van hogy jobban, mint a fiúkat, csupán a kíváncsiság miatt is. De ettől még nem lesz leszbikus, és nem akar többet... Szerintem nyugodtan lakjon kollégiumban, mint minden normális egyetemista, nem lesz belőle semmi baj, ha diszkréten kezeli a dolgot. Nem kell vele felvágni, ennyi.
2012. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
de sok eszed van már ne haragudj! mert szerinted ha albérletbe fog lakni nem tud neten ismerkedni leszbikus lányokkal meg összejönni meg amúgy is?? meg szerintem nem ovodás a többi lány se hogy egyből anyucihoz rohanjon.. gondolom a lányod nem fogja őket megerőszakolni max úgy mennek majd bele ha ők is akarják.
2013. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes,hogy biszex vagyok,és már 3 olyan osztályom volt(ált.isk.,középisk.,és most az okj-s),ahol semelyik lány sem tetszik!Tanárnál fordult elő,de senkire sem nyomultam rá,mert tudtam,hogy nagy eséllyel heterók,meg amúgysem mozdulok senkire rá,akinél nem látom,hogy esélyem lenne.Pasikra se mindre mozdulok rá,és lányokra se.Ennyit erről.BÁRKINEK(!) alanyi joga van bármilyen koleszba menni,ha az adott intézmény tud helyet biztosítani neki.

Ott van például egy gyermekotthon(számomra nem idegen környezet,mert gyakorlatom volt ott,és tapasztalatok vannak onnan),egy gyermekotthonban is lehet valaki transznemű,biszex,leszbikus,vagy meleg.Ott sem aszerint alakítanak ki csoportokat,hogy "na ezek a leszbik,ezek meg a heterók,amott meg a tranzszexuálisok vannak,amarra meg a melegek"... na,akkor ez megfelelő példa volt?

Egy ember sem tehet arról,hogy kihez vonzódik,ahhogy te sem tehetsz arról,hogy felnőtt létedre nem vagy eléggé meggondolt,és nem tudsz összeszedett választ adni a 18 éves lányod kérdésére.

Ugyanakkor a sajátos nézőpontodat mindenki elfogadja,ugyanúgy,aki a szeparáció mellett van.Ugyanmár,mi az,hogy valami kínos???

Definiáljuk ezt a szót,hogy valami kínos.


Ha nekem valaki azt mondja,hogy NEM,akkor az NEM,és megértem,mert nem vagyok hülye.Ha valaki IGEN-t válaszol,akkor azt megértem.Beszélni kell róla,és így megoldódhat,vagy feloldódik a két fél.Ennyi az egész,nem nehéz,úgy gondolom.


ISMERKEDÉSKOR ha lányról,ha fiúról van szó,és esetleg nem tetszik,akkor egyértelműen jelzem neki,hogy NEM tetszik,de ha szeretné,beszélgethetünk az érzéseiről,és mindent elmondhat,amit gondol,vagy esetleg kicsit megnyugtatom,ha erre van szüksége.Nekem nem kellemetlen az,ha valakinek segítenem kell,főleg,ha előtte elmondtam neki tisztán és érthetően,hogy nincs esélye.

Ahogy tőlem is elvárják,hogy megértsem,hogy ők heterók,úgy én is szeretném,hogy elfogadjanak,és ez úgy gondolom mindannyiunknak alapvető életszükséglete.Akinek az elfogadásra való vágya hiányzik,abban van a probléma,bár az öngyilkosságot egészen biztosan elkerülheti vele.

Volt már olyan konfliktusom,hogy eszembejutott az öngyilkosság,de mégis volt annyi erőm,hogy túllendüljek rajta.


Amíg egészséges vagyok,és fizikailag és szóban sem bántalmaznak,addig úgy gondolom,hogy betartják az alapvető emberi jogaimat.Mindenkinek joga van a szabadsághoz,és a szabadság rengeteg mindent tartalmaz.


Például eldönthetem,hogy mi az én álláspontom egy adott témáról.

Aki a szeparáció mellett van,az úgy gondolja,hogy nem barátkozna leszbikusokkal,melegekkel,transzneműekkel,vagy biszexuálisokkal?Szíved joga az is,hogy kivel barátkozol.Dönts így,csak másokat ne kényszeríts szűklátókörűségre,mert legközelebb neked mondják,hogy heil führer!

2015. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!