Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a leszbikus...

Ti engednétek a leszbikus kamasz gyereketeknek, hogy koleszba költözzön?

Figyelt kérdés
Nincsenek erre szabályok? Ti megengednétek neki? 18 éves és pesten lakunk, és debrecenbe szeretne menni tovább tanulni, ezt más hogy nem lehetne megoldani, csak ha kollégiumba megy, vagy ha más iskolát választ, mert nem laknak ott ismerősök nekünk.
2012. jún. 9. 17:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam. A véleményed elmondhatod neki, mit javasolsz neki, hova menjen, hova ne menjen. De mivel felnőtt, csak a véleményed mondhatod el neki, kötelezni nagyon nem kötelezheted.
2012. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Ki kérte a véleményemet, de nem tudtam mit feleljek. Ugyanis pesten a volt barátnőjét 3 éves kolesztartózkodás után elküldték a kollégiumból, valami mondvacsinált okkal, amiért leszbikus. Azt mondta ő ezt nem akarja átélni, de lehetséges, hogy az egyetemi kollégiumokban nincs ilyen megkülönböztetés, hiszen ott mindenki felnőtt, a szakközépiskolai kollégiumban pedig még gyerekek is vannak. Ezért írtam ki a kérdést.
2012. jún. 13. 06:00
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad a kérdés kiírásakor,ohgy egyetemi kollégiumról szól a fáma.. ott tök mindegy.. ott fiuk laknak lányokkal és lányok lányokkal senkit nem foglakoztat a nemi hovatartozás ha a közösségbe beilleszkedett.
2012. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

Jó ég...

Most komolyan itt van aki azt gondolja, hogy aki leszbikus, az minden lányhoz vonzódik???

Kérdezném attól a pár okostól, aki így látja: ti mindenkihez vonzódtok, aki ellenkező nemű? Nem? Na látjátok.

A leszbikusok sem tartanak vonzónak minden egyes szembejövő lányt, ugyanúgy, ahogy a heteroszexuális emberek sem vonzódnak akárkihez/mindenkihez.

Felejtsük már el az ilyen ostoba sztereotípiákat!

Az a legelkeserítőbb az egészben, hogy a legintoleránsabb emberek a legtudatlanabbak a témában.

Talán először meg kéne valamit ismerni, mielőtt véleményt alkottok róla, vagy ítélkeztek felette.

L/25

2012. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
17%

24.

hát én hetero férfi vagyok, de adott esetben pl. zuhanyzóban bármely lány látványa lázba hozhatna. ez nem azt jelenti h mindenáron kukkolni akarom őket a zuhanyzóban. és igen, bizonyos szinten majdnem minden lány vonzó többé-kevésbé. te lány vagy, ezért ezt nem tudhatod. az persze más, hogy valakiben valami nagyon megfog, abból lesz a szerelem. de amíg nincs szerelem, bárki megtetszhet kicsit vagy nagyon. és ha nem is hatalmas felizgulást, de valamit azért kiválthat bárki a másik nemből.

És azt hol mondod meg a leszbikusnak, hogy a kollégiumban pont X vagy Y lány ne váltson ki belőle semmit? Mi van, ha pont egy hetero lány tetszik meg neki?

Arról írtam, hogy minden heteronak joga van csak hetero azonos neműekkel lennie egy szobában, mert így vagy úgy, de megalázónak érezheti, ha nem így van. Nem köteles senki a leszbikusok bonyolult lelkivilágukat megérteni, ezer más dolguk van az embereknek, mint ezzel foglalkozni.

Egyébként nem voltam ítélkező, sztem olvasd el még egyszer, amit korábban írtam, mert nem szóltam róluk egy rossz szót sem tudtommal. Nem is tudom, ki ítélkezik és sztereotipizál.

És igen, lehet gond ebből a kollégiumból, mondjuk pl. ha nem is bulizós a lány, de egyszer véletlenül ittasan állít a kollégiumba és kifejezi tetszését egy hetero lány fele. Na most, ha az a hetero lány éppen padlón van, lehet, hogy ez úgy betesz neki, hogy...

2012. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
11%

22/25 ma 06:00

Kedves kérdező! A véleményed mondd neki, a saját véleményed, amit gondolsz erről, őszintén! Ahogy te látod! Ha régebben volt ebből baj, ezt is elmondhatod neki, hogy ez zavar, stb. De nem ismerem a teljes álláspontodat erről, de azt kéne elmondani neki, szeretettel és őszintén.

2012. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

24-es vagyok.

Tudom miről beszélek, hiszen én magam biszexuális vagyok, a legjobb barátnőm pedig leszbikus.

Lehet, hogy téged fel tud izgatni szinte bármelyik női test látványa, engem például nem. Ezzel a barátnőm is így van.

Ugyan úgy, mint például minden férfi látványa sem izgat fel, csak néhányé.

A barátnőm albérletben lakik két egyetemista csoporttársával, akik szintén lányok.

Szoktak együtt bulizni és nem mozdult rá egyikükre sem, bármennyit ivott.

Amúgy meg hetero lányokra alapból nem mozdulna rá, mert tudja, hogy semmi esélye és sosem teremtene ilyen kínos helyzetet, főleg azzal, akivel együtt él.

Amúgy meg a szexuális beállítottsághoz senkinek semmi köze, tehát nem hiszem, hogy erről bárkit is tájékoztatnia kéne a kollégiumban, ergo nincs miért kínosan érezniük magukat a szobatársaknak.

L/25

2012. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
29%

Hát, én egyet értek azzal is, aki szerint a Kérdezőnek nem kéne így kezelnie a problémát, de azzal is, aki azt mondta, hogy elvileg azért laknak lányok lány szobában, mert mindenkinek joga van olyannal lakni, aki nem vonzódik hozzá. Az a baj, hogy egy ilyen lakónak joga is van hozzá, egy anyától viszont furcsa a kérdés. Onnantól, hogy megmagyaráztad, hogy ő kérte ki a véleményed, már jobban érthető.

Amúgy, én azt akartam tanácsolni, hogy a lányoddal beszélj erről, de most hogy olvasom, hogy ő kérdezett erről... Hát, ne haragudj, hogy nem tudtam érdemben reagálni.

2012. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

27. oké, nem akarok kötözködni.

de ez kicsit olyan, mint ha lánynak öltöznék be tökéletesen és így bemennék a női zuhanyzóba. és tegyük fel, mindre nem is, de legalább néhány lányra felizgulnék.

ők meg nem tudnak róla, hát nem tudom ez milyen lenne...

nehéz ügy, mert a leszbikus se tehet arról h mire gerjed, de arról már tehet, ha nem akar tenni ellene.

mindegy, nem akartam volna már eltérni ennyire a tárgytól, meg bántani se akartam senkit.

A 21., 25. meg még vmelyik előző voltam

2012. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, attól még, hogy valaki leszbikus, nem biztos, hogy pont olyan típusú lányok lesznek a szobatársai, akik bejönnek neki, nem fog egyből rájuk mozdulni, lehet nem is fog vonzódni egyikhez sem, mert nem fog tetszeni neki egyik sem
2012. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!