Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van egyre több szomorú,...

Miért van egyre több szomorú, depressziós kamasz? Szerintetek mi az oka ennek? Mivel lehetne ezen változtatni? Kinek a feladata a segítség nyújtás egy ilyen estben (szülő, szakember, senki stb. )? Mivel lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Főleg tinik véleményei érdekelnének, de szülök válaszát is szívesen olvasnám. Jöhetnek saját történetek, bármi ami kapcsolódika kérdéskörhöz, a kérdésekhez.

bocsi a helyesírásomért.



2013. máj. 3. 23:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. akik a saját történeteike tírták le külön köszönöm, hogy meg mertek nyilni egy vadidegen közösségnek, sok erőt és kitartást.

természetesen még jöhetnek a válaszok.

2013. máj. 8. 21:56
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert a világ is egyre szarabb...
2013. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Én is egyszer voltam depresszios... Egyik napról a másikra a "barátaim! hátbaszúrtak , nagyon durva sztorikat terjesztgettek rólam , kibeszèltek , kihasználtak stb... nem maradt senkim akiben megbizhatnèk , még most sem tudok megbizni senkiben ... annyira fájt hogy vagdosásba menekültem... Mindenemet összevagdostam a karomot , lábamot...naponta 2x vágtam , titokban... a szüleim meg ma sem tudnak rola...most már jobban vagyok , kicsit beletorodtem...de sajnos neha visszaesek , es vagom magam... örökre nyomot hagyott bennem ez a dolog , azota nem voltam igazan boldog , miattuk nem tudok szívbõl mosolyogni...
2013. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

a szerelem és az elbaszott generáció az oka. a haverok kicsit felviditják a "nagykönyvet", de a balhék, a tanárok, az intők, az idegesítő szülők csak rontják a helyzetet. ez az az időszak (serdülő/kamasz) amikor a gyerek jobban szereri a haverjait mint az őseit. (persze van egy-két kivétel). nálam a problémák 14 év kezdődtek.


14/f

2014. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!