Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lesz, ha anya kiakad?...

Mi lesz, ha anya kiakad? Szülők, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,apával nyáron lettem jóban,előtte nem annyira beszéltünk.

Már ezelőtt is kaptam tőle ajándékokat csak úgy,amikért anya veszekedett vele és velem is (tv,új telefon előfizetéssel és mobilnettel,ultrabook,kifizet nekem 4 külföldi utat jövőre).

Apa gazdag,ezért próbál mindent megadni,ez anyának nem tetszik.

Anya csütörtökön elutazott,holnap jön haza.Rábeszéltem apát,hogy menjünk el Bécsbe vásárolni és emiatt tegnap nem mentem suliba se.Felújítottam a ruhatáramat,de nem is ez a baj...vagyis a hiányzás miatt is ki lesz anya,de...

Ma befestettem vörösre a hajamat és vágattam is belőle,megcsináltattam a körmeimet is.

Ezeket sose engedte anya,de már annyira szerettem volna.

Félek,hogy anya mit fog szólni ezekhez.

Ti hogy reagálnátok?



2013. okt. 19. 16:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te tudod. Én is ilyen helyzetben voltam, én nem fogadtam el semmit, mivel 13 évig felém se nézett, utána, mikor meg már nem olyan nagy megerőltetés a gyerekkel foglalkozni hirtelen megjelent. Nekem is hozta az airbookot, a drága okostelót, hívott magával Párizsba, de nem mentem. Én nem kellettem neki eddig, most már Ő nem kell nekem. Bár ehhez hozzátartozik hogy 8 éves korom óta nevelőapám van, én őt tekintem apának, nem azt a másikat.
2013. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tartom magam anyagiasnak.De most komolyan,utasítsam vissza az egyik legjobb telefont vagy ne fogadjam el tőle a pénzt?Ennek mi értelme lenne? "


Önbecsülés, elvárások mások irányába, tartás, értékrend, tisztelet anyukád felé, stb. soroljam még?

2013. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag apukád megvásárolja a szeretetedet
2013. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 éves vagyok, de még így is megráználak ha a baráti körömben lennél.:)

Az ajándékokat én sem utasítanám vissza, talán a hajfestésbe is belemennék, és hidd el, anyud sem ezért lesz kiakadva, hanem a lógásért.

Egyébként meg nem úgy volt hogy a határon nem mehetsz át csak mindkét szülő beleegyezésével?

2013. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a részedről,nem a vásárlás a haj festés,tuti felképelnélek és apádat is érte,az,hogy sok mindent meg tud adni az egyátalán nem baj,de ha a gyereket meg akarja vesztegetni,meg direkt semmibe veszi anyukádat azzal van gond.
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, milyen határon? :) Már igen régen a Schengeni-övezet részei vagyunk.


Kérdező, Édesapád tök idióta. Akármilyen gazdag lennék, eszembe sem jutna a gyerekemet iskola rovására Bécsbe fuvarozgatni...ráadásul dolgozatok rovására. Ha ezt én megtudnám, hogy engem használtál arra, hogy kikerüld a KÖTELESSÉGEDET, akkor jó időre elfelejthetnéd nemhogy a bevásárlást, hanem a telefonodat is, az tuti.


Egyébként te meg egy gonosz, számító kis tinip*cs* vagy. Tudatosan, és szemrebbenés nélkül használod ki apád versengésre való hajlamát a "jó szülő" címért.

Oké, hogy ajándékokat ad. De ha Édesapádként (akit szeretsz), és nem egy két lábon járó bankautomataként tekintenél rá, akkor azt mondtad volna neki viccesen, hogy inkább adjon fele árban telefont, a másik felét pedig "órabérben", idő formájában töltse el veled.


Gondolom nem lennél ilyen lelkes, ha csak otthon főzne neked valami kaját, és nem tudna elvinni a Michelin csillagos éttermekbe...


Szégyelld magad, kislány...

2013. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Pont az maradt le, hogy mit reagálnék :)


Elmondanám neked, hogy mélységesen csalódtam benned, és nagyon szomorú lennék. Mást erre nem nagyon lehet mondani.

A volt férjemmel pedig kultúráltan elbeszélgetnék, hogy ez így nem lesz jó, mert egy beképzelt idióta sznob ember lesz a gyerekünkből, ha ezt így folytatja. Azt pedig remélhetőleg ő sem akarná.

2013. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

"A szüleim elváltak,apával nyáron lettem jóban,előtte nem annyira beszéltünk. "

Aha de most már, hogy száz ezreket költ rád megszeretted, mi? :D Ez...szánalmas, már ne is haragudj.

Komolyan csak anyukád

2013. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%

* Bár apukádról is meg van a véleményem.

Komolyan csak anyukád normális hármótok közül. Ő átlátja ezt az egészet.

2013. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

ha valaki gazdag, nem ugy viszonyul a pénzhez ahogy ti gondoljátok. akkor kompenzálna ha erőn felül tenné. kiugrani Bécsbe ruhát venni a világ legtermészetesebb dolga. ő is megteszi. közben meg együtt van a lányával, akit alig lát. ezt is csak akkor teheti ha az anyja éppen nincs jelen, mert ahogy látom, mindennek ellene van amit az apa tesz, pedig neki is joga van a gyerekéhez, nem csak az anyának

a számotokra drága cuccok sem rongyrázás, kivéve ha a kérdező vagy az apja ugyanolyan csóró mint ti, és erőn felül költ ilyen cuccokra, és utána ettől többnek képzeli magát. ha gazdag vagy egy ultrabook vagy egy telefon csak kacatok. az utazgatas meg hasznos időtöltést.

kerdezo, nem baj ha megismered apukadat, ő is a te szülőd mint anyukád, anyudnak mondd meg hogy az apukaddal kapcsoltos ellenérzései a kettejük dolga, és ebből a játékból téged hagyjon ki, mert ez nem a te dolgod. de ezt apukadnak is memondhatod, hogy nem akarsz sakkfigura lenni az ő partijukban.

ha lógtál akkor lógtál, vállald. nem most kell félni, előtte kellett volna erre gondolni. jár érte a büntetés.

2013. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!