Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lesz, ha anya kiakad?...

Mi lesz, ha anya kiakad? Szülők, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,apával nyáron lettem jóban,előtte nem annyira beszéltünk.

Már ezelőtt is kaptam tőle ajándékokat csak úgy,amikért anya veszekedett vele és velem is (tv,új telefon előfizetéssel és mobilnettel,ultrabook,kifizet nekem 4 külföldi utat jövőre).

Apa gazdag,ezért próbál mindent megadni,ez anyának nem tetszik.

Anya csütörtökön elutazott,holnap jön haza.Rábeszéltem apát,hogy menjünk el Bécsbe vásárolni és emiatt tegnap nem mentem suliba se.Felújítottam a ruhatáramat,de nem is ez a baj...vagyis a hiányzás miatt is ki lesz anya,de...

Ma befestettem vörösre a hajamat és vágattam is belőle,megcsináltattam a körmeimet is.

Ezeket sose engedte anya,de már annyira szerettem volna.

Félek,hogy anya mit fog szólni ezekhez.

Ti hogy reagálnátok?



2013. okt. 19. 16:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

az 5ossel egyetértek kivéve az utolsó bekezdést

en nem csinálnek botrányt hajfestesbol lakkbol, engem nem zavarna, ha agyereknek tetszik, hát tegye

kb az szint, hogy mit vesz fel a suliba

2013. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

ám most olvasom a dolgozatokat, ha en lennék az apád leget, hogy Párizsba mennénk vásárolni, de hogy pont dolgozat írás alatt, az kizárt! max ha nem tudnék róla, és utána baromira lecsesznélek. másrészt ha van zsém, akkor nem Mo-n járnál suliba, és ez sokkal fontosabb hogy éppen milyen kacatjaid vannak

nem tudom hány éves vagy, de en a helyedben külföldi minőségi sulit kérnék aputol, mert azzal többre mész az életben

2013. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
47%
11, en azért párizst nem hagytam volna ki, hacsak nem jársz oda hetente
2013. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Nem, nem járok hetente, de egyszer-kétszer voltam már, de nekem az önbecsülésem többet ér, még akár a Maldív szigeteknél is, pedig oda nagyon szeretnék elmenni.
2013. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
pedig az élmény csak a tied, azt senki nem veszi el tőled
2013. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
20-as honnan tudod hogy az itt válaszolóknak mennyi pénze van? Hidd el, aki beleszületik az anyagi jólétbe nem fitogtatja, nincs neki szüksége a legújabb dolgokra, csak azért hogy mindenkinek villoghasson a vagyonával. Nekem is lehetne sokkal jobb telóm, de 16 évesen minek? Jó nekem a galaxy minim is. Ahova én járok, ott nem azt nézik kinek milyen márkás cucca van, hisz egyenruhát hordunk. Persze ott is vannak ilyenek, de nem ez a jellemző.
2013. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Emberek...Bécsben pont HÉTKÖZNAP van élet. Nem nagy dolog hiányozni egy napot, a dolgozatokat is simán be lehet pótolni, a szülő leigazolja és mintha meg sem történt volna. Szerintem a hajfestéssel sincsen semmi baj, a te hajad elég idős vagy ahhoz, hogy eldöntsd mit akarsz vele csinálni. VISZONT. az egyetlen amiért jogos a kiakadás, az az, hogy eltitkoltad előle/a tudta nélkül csináltad.
2013. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, persze nem nagy dolog. De innen indul a lavina, ha alapvető kereteket nem adsz a gyereknek...mert ennyi erővel akkor ha embert öl, az sem probléma, nem igaz? Az ügyvéd majd hipp-hopp kihozza a börtönből. Nyilván ez a gyilkosságos példa sarkított, de a "majd a szülő elsikálja a gyerek viselt dolgait" hozzáállás efelé vezet.

Nem feltétleül lesz az ilyen ember gyilkos, persze. De hogy nagy problémái lesznek később, amikor rájön, hogy nem az ő seggében fordul meg a passzátszél, az tuti.

2013. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt a többség azért már nem 16 éves. De ha jobban visszagondolunk, őszintén, mit tettetek volna akkor? 16 évesen még gyerek az ember, nem érti sok mindent, csak azt látja, hogy az anyja nem tud, vagy nem akar megadni neki semmit, az apja pedig szinte minden álmát valóra válthatja. Majd ha felnő a kérdező rájön, hogy az apja semmiféle érzést, szeretetet nem táplál iránta, csakis azért tömi pénzzel a kisleányt, hogy ez bosszantsa az anyját.
2013. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Apuka biztos,hogy nem tudott a dolgozatokról.Azokat be lehet pótolni igen,de elárulom,hogy nem olyan jó később pótolni:sokat felejtesz addig,na meg a másik,hogy hangzavarban nehéz gondolkozni.Meg általában szerintem az így írt dolgozatok többsége rosszul sikerül.

Ha megvett neked minden kacatot,akkor ok..nem tudott mit kezdeni a lányával,csak vásárolni tudott neki.. ennyi az egész.Mert nem tudja elképzelni,hogy annyi is elég lett volna,hogy főz otthon egy kis kaját,kivesz két-három filmet,vagy éppen elvisz moziba.. ennyi is elég lett volna szerintem.

2013. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!