Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lesz, ha anya kiakad?...

Mi lesz, ha anya kiakad? Szülők, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,apával nyáron lettem jóban,előtte nem annyira beszéltünk.

Már ezelőtt is kaptam tőle ajándékokat csak úgy,amikért anya veszekedett vele és velem is (tv,új telefon előfizetéssel és mobilnettel,ultrabook,kifizet nekem 4 külföldi utat jövőre).

Apa gazdag,ezért próbál mindent megadni,ez anyának nem tetszik.

Anya csütörtökön elutazott,holnap jön haza.Rábeszéltem apát,hogy menjünk el Bécsbe vásárolni és emiatt tegnap nem mentem suliba se.Felújítottam a ruhatáramat,de nem is ez a baj...vagyis a hiányzás miatt is ki lesz anya,de...

Ma befestettem vörösre a hajamat és vágattam is belőle,megcsináltattam a körmeimet is.

Ezeket sose engedte anya,de már annyira szerettem volna.

Félek,hogy anya mit fog szólni ezekhez.

Ti hogy reagálnátok?



2013. okt. 19. 16:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy ügy egy napot hiányzni vagy körmök hajfestés...nekem ha anyuka lennék az esne jól ha előtte fel hívsz. . Bár az már mindjárt más ha anyukád olyan akivel ezt sajnos nem lehet meg beszélni és nincs benne az ilyen dolgokba akkor viszont én nem festettem volna be a hajam plusz műköröm...
2013. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én megértelek téged is és anyukádat is. Persze, hogy elfogadod amit kapsz apukádtól, ki ne tenné. De az, hogy suliidőben, ráadásul dolgozatokról lógsz már nem tetszene, a rossz jegyet ki lehet javítani. Szóval a hajfestésen nem akadnék ki, én is festettem 16 évesen, anyum tudott róla, de a lógáson már igen. Ja, és nem vagyok öreg, 21 vagyok, szóval nem rég voltam 16 éves. De jól gondold meg, hogy mit csinálsz, mert hiába vagy jó tanuló, ha minden héten, vagy 2 hetente csinálsz egy-egy ilyen lógást akkor hamar összejönnek az igazolatlan órák. Bár gondolom apudnak annyi esze azért csak volt, hogy leigazolta azt az egy napot.
2013. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!