Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamszok! Mit tennétek, ha...

Kamszok! Mit tennétek, ha senki (főleg családtagok) se hinnék el, hogy súlyos betegek vagytok?!

Figyelt kérdés
5-6 napja semmi étvàgyam,több,mint fèl ève erős fàjdalmaim vannak,amik nem szűnnek meg,szemmel láthatò elváltozásaim vannak.Nagyon félek,hogy ezek az utolsò napjaim,apa mègis mérges ràm,(mert annyi hiànyzásom van,)hogy nem mentem suliba.Orvosnál voltam,de nem tudták az elváltozás okát.Szòval még utolsò napjaimban is + sajgò dobhàrtyám is van apának hála...Ès anyàt ne ìrjátok,rég nem él.
2013. dec. 16. 08:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Milyen és hány orvosnál voltál? menj másikhoz. Milyen elváltozásaid vannak? AZt azért ne hiszem hogy ezek az utolsó napjaid....
2013. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Na azért ez egy kicsit így sarkított dolog.Messze nem azt jelzi hogy halálos beteg vagy.Menj dokihoz és kérd meg küldjön kivizsgálásokra.Nincs bizonyítva, sem alátámasztva, hogy beteg vagy.Eddig szimpla suliundornak tűnik.De menj dokikhoz, és te is meg tudsz nyugodni.
2013. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább kicsit depressziósnak tűnsz, mint halálos betegnek.

Ha jártál orvosnál, és még nem vagy 18, akkor ha komoly betegségre utaló jeleket találtak volna, mindenképpen tájékoztatták volna apukádat.

Nem azt mondom, hogy nincs szükséged kezelésre, mert van, akár testi, akár pszichés eredetűek a panaszaid, de nem fogsz meghalni! Még nem. Hidd el!!

2013. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!Pàr hete mùltam 18,és nincs sulinumdorom,legalàbbis nem különösen.De voltam szakorvosoknàl,de mivel ennyi idős vagyok,nem akarták elhinni,hogy bajom van,az elvàltozásom egyikére kitalàlták,hogy mandulagyulladáa,holott már 8 hònapja fáj minden nap,ahogy nyelek,meg az ugyanaz meg van nagyobbodva 1,5*-re,a vitamint alig bírom lenyelni.Meg ma is ùgy ébredtem,hogy màr fàjt.Na meg ezen kìvül 4 helyen fáj,köztük az egyik egy nyaki nyirokcsomò,ami orvosi


leìrAs alapján 1 cmről 1,5 cm-re nőtt

2013. dec. 16. 08:44
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
ezek simán lehetnek tényleg mandula gyulladástól, van akinek mindig be van gyulladva, Mindenképp menj el fül orr gégészhez, legjobb lenne kivetetni. De belehalni nem fogsz döleg ha idöben kiveszik és nem elsznek szövödmények. A krónikus mandula gyulladásból hosszú idö alatt lehet gond. Fül orr gégészhez miért nem mentél még?
2013. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Folytatom.Meg bocsi a hibàkért,telòròl ìrom.Szòval az is fáj.Van alul is egy elváltozásom,ami apa bnője szerint nőtt,meg szerintem is,ahogy èrzem/làtom tükörben.Az is nagyon fáj,bizsereg,voltam mr-en tabaly a hosszan megsòrolt pènzemből ezzel vele. Halmozta a kontrasztanyagot,kitalàlta az orvos,hogy mivel szakorvos làtta,ezért az esetleges gyulladás lehetősége.De mint mondom azòta egyre rosszabbul vagyok,fáj a legutòbbi is nagyon.Ès tudom,hogy ha valakinek nincs étvàgya se napok òta ilyen esetben az a vég.Mama is

ràkos volt,szòval tudom. :'(

2013. dec. 16. 08:51
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mond már, hogy nem foglalkozik ezekkel a dokid! Tessék a háziorvostól valamilyen szakrendelésre beutalót kérni. Fül-orr gégészetre, vagy nem tudom... ahova kell. Apádat meg ültesd le, és mondj el neki mindent előről, mond neki, hogy szükséged van a segítségére. Segítsen neked, mert nagyon rosszul érzed magad. Menjetek el valami magánrendelésre, ha már háziorvos nem akar veled foglalkozni... de azért ez elég meredek.
2013. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Voltam,de nem mondták a kivételt.Pedig direkt kérdeztük.Sajnos az sem veszèlytelen amùgy.De csak az egyik fáj,a jobb,és az alatt van nyirokcsomòm.A klinikai hatàr 1 cm,afelett meg már daganatnak számìt. :( Szòval tényleg nagyon rosszul vagyok.Csak azt azeretném,ha az utolsò napjaimat legalább apával tölthetném,ha màr ìgy van az èletem alakulása...mert nem a suliban és nem.itthon egyedül szeretném tölteni. :(
2013. dec. 16. 08:55
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészetre nem kell beutaló, menj el, mutasd meg a manduládat.

Ha krónikus mandulagyulladásod van, az simán lehet egy olyan gyulladásos góc a szervezetedben, ami az összes többi problémát okozza (nyirokcsomók duzzanata, rossz közérzet...).

Ha nem is a mandulád a ludas, egy góckutatás mindenképpen érdemes lenne. Vérképet csináltak? Abból is nagyon sok minden kiderülhet.


Ne akarj már mindenképpen meghalni! Állj pozitívabban a dolgokhoz, nagykorú vagy, harcold ki magadnak a kivizsgálást! Az SZTK-s rendeléseken ugyan néha sokat kell várni, de ingyen van, és általában azért jól ellátják az embert. (én már voltam párszor beteg, műtöttek is, de még SOHA nem mentem magánrendelésre, és nem fizettem orvosnak!)

2013. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de úgy látom túl sok Dr. House-t nézel, meg egyéb orvosi rémtörténetekkel van tele a fejed, és teljesen figyelmen kívül hagyod a realitásokat.


NEM FOGSZ MEGHALNI

2013. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!