Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamszok! Mit tennétek, ha...

Kamszok! Mit tennétek, ha senki (főleg családtagok) se hinnék el, hogy súlyos betegek vagytok?!

Figyelt kérdés
5-6 napja semmi étvàgyam,több,mint fèl ève erős fàjdalmaim vannak,amik nem szűnnek meg,szemmel láthatò elváltozásaim vannak.Nagyon félek,hogy ezek az utolsò napjaim,apa mègis mérges ràm,(mert annyi hiànyzásom van,)hogy nem mentem suliba.Orvosnál voltam,de nem tudták az elváltozás okát.Szòval még utolsò napjaimban is + sajgò dobhàrtyám is van apának hála...Ès anyàt ne ìrjátok,rég nem él.
2013. dec. 16. 08:23
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz.


Bár szerintem csak "enyhén" hipochonder vagy és felnagyítod a problémáidat.

Ha meg annyira nem bírsz menni hívj mentőt, nagyon szívesen kimennek de akár taxival is elfuvaroztathatod magad a legközelebbi ügyeletre. Az orvosok/nővérek nagyon kedvesek, szívesen ellátnak/átküldenek a panaszaidnak megfelelő szakosztályra.

2013. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

"Az orvosok/nővérek nagyon kedvesek"


??? Huha valaki írt egy párhuzamos dimenzióból!


Viccen kívül: ha annyira rosszul vagy, hogy nem tudsz menni, mentő. Ha nem, akkor sürgősen válts háziorvost, mert ez a mostani nem utalt be a pszichiátriára.

2013. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy melyik város, de előfordul :P Ahol gyakorlaton vagyok jófejek, bár a főnővért nem bírjuk (na de nem is ő ül az ügyeleten)
2013. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy te ezt annak veszed...Mármint pszichiátriai problémának.De nem tapasztaltàl akkor olyat valòszìnűleg,hogy rádnéznek aztàn azt mondjàk,hogy semmi bajod,"csak mert" 18 éves vagy,közben meg csomò helyen fàj megszűnés nélkül,láthatòak hàrom helyen is az elváltozások szabad szemnel is,6 napja totál étvàgytalan vagyok,gyenge.Na meg mikor a mamánàl 1 cm-es elváltozás volt,aztàn ráìrtàk,hogy beavatkozàst nem igènyel...kèsőbb ez az èletébe került.Na ennyit az orvosokròl is... :/
2013. dec. 16. 13:52
 25/39 anonim ***** válasza:
89%

Ebből a kis leírásodból azt vettem észre,hogy sok fájdalmas dolgon mentél keresztül és ezeket nem tudtam feldolgozni,szeretethiányod is van. Ne orvoshoz menj,hanem pszichológushoz,mert (nem bántásból),de neked fejben nincs rendben valami.

Hidd el,nem vagy halálos beteg. Nekem is fél éve vették ki a mandulám és hasonlóak voltak a tüneteim, szerdán elmentem füll-orr gégészhez, csütörtökön vérvételre hétfő reggel meg már műtöttek. Azóta sokkal jobb.


A fejfájáson pedig nem kell csodálkozni, nem vagy levegőn,nem mozogsz, nem eszel és még stresszelsz is az lenne a csoda ha nem fájna a fejed. Tessék elsétálni a boltban,jól felöltözöl és elsétálgatsz a boltban vegyél valami kekszet vagy bármit amit kívánsz,menj haza egyél-igyál és máris jobban leszel,de ami a legfontabb,hogy magadban rendezd le,hogy nem vagy halálos beteg (de még lehet beteg se)! Illetve szerezz barátokat,akikkel beszélgethetsz és eljárkálhatsz valamerre,legalább nem lesz időd ilyeneken agyalni.

2013. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsò vàlaszolò!Csak sajnos ezen kívül van egy 1,5 cm-es nyirokcsomòm meg a fejemben főleg nyomàsérzés van sajnos.Na meg alul is van egy elvàltozàsom,az fàj a legjobban.Szòval erről ennyit.Sajnos a szorongàsom nem megalapozatlan,főleg,hogy nem ez lesz/lenne az orvosok első műhibàja,hogy nem kezeltek ,amìg még lehetett,na és nem tàjékoztattàk apàt...
2013. dec. 16. 18:48
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kifogások sora és fújod az igazad ahelyett, hogy orvoshoz mennél.

Egyébként halkan megjegyzem, hogy most már nem is kell értesíteniük a rokonaidat, mert nagykorú vagy.

Ha azt akarod, hogy a szüleid higgyenek neked akkor menj el orvoshoz és az ott kapott leleteket tedd eléjük.

De tartom, hogy semmi komolyabb bajod nincs. Legalább is szerintem normális ember addig meg nem áll és orvosról orvosra jár amíg nem kezelik vagy legalább meg nem állapítják a baját.

De lehet csak én vagyok teljesen retardált, hogy orvoshoz megyek már egy kis fogfájással is, az mégis csak semmi a haldokláshoz képest.

2013. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak nekem tűnt fel hogy a "halálos beteg" kérdező már 3 oldalon keresztül szajkózza ugyanazt?Ennyi idő alatt már meg is műtöttek volna ember.Most hiába vered itt a nyálad,nem vagyunk se orvosok,se látnokok,se pedig nem ismerünk.Menjél orvoshoz (de ne háziorvoshoz) és kész.Gyakorin még senki nem gyógyult meg.
2013. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el az orvosok se azért küldenek el,mert halálos beteg vagy,nyilván van olyan (sajnos),hogy a doktorok tévednek,félrekezelnek, de a te esetedben ilyenről nincs szó. Ne beszéld meg dramatizáld túl magadban ezeket a dolgokat.

Nem szeretnéd,hogy én itt most felsoroljam milyen betegségeim vannak amikkel nap-mint nap meg kell bírkoznom és nem otthon fekszek hanem minden nap felkelek és örülök,hogy felkelhetek! Nekem is vannak elég brutális migrénjeim (megjegyzem 17 vagyok) és már pár éve előjöttek ezek, nem tudok mit tenni,hiába a kórház ezzel (sem) tudnak mit kezdeni. Ilyenkor pár napos sírógörcsös szenvedés,de emúlik! Tenni kell ellene,amit csak lehet azt megtenni,hogy egészséges legyél és fejben eldönteni,hogy igenis jobban leszel és kilábalsz minden bajból. Nem fog minden betegségeden segíteni ez,de sokat fog javítani,hogy hiszel magadban:) Ne légy ilyen,nem vagy súlyos beteg!!! Ha az lennél ki se engedtek volna az orvosok. Mikor 1 hónapja elájultam akkor engem az orvosok 2 hétig nem engedtek ki a kórházból amíg nem voltak benne biztosok,hogy jobban vagyok és mehetek.


Ez olyan,hogy például barátnőmnek viszketett valamelyik nap a karja,megvakarta,bepirosodott és majdnem sírva fakadt,hogy tuti ekcémája van vagy allergiás.Igen,ha vakargatod a kezed piros lesz. Nem tudom érted-e a lényeget ebbe. Nem szabad magadnak bebeszélni semmit,csak pozitívan (annak ellenére is,hogy ilyen borzasztó dolgokon kellett átmenned ilyen fiatalon)! Ha egyedül nem megy ezeket feldolgozni irány egy jó szakember.

2013. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

:D

Aranyos vagy. Kicsit túldramatizálod a dolgot. Nem gondolod, hogyha szakorvosnál is voltál már, akkor az kezdett volna valamit veled, ha tényleg van valami bajod?

Jól be vannak durranva a manduláid, ha kiveszik, elmúlik. Amúgy meg mondok valamit: pszichés alapú. Olvastam egyszer, hogy ha az embernek olyan lelki problémája van, amit nem tud elengedni, túllépni rajta, akkor gyakran a torka fáj. Nálam is sokszor volt ez, amikor a szüleim válófélben voltak, folyton mandulagyulladásom volt.

2013. dec. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!