Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamszok! Mit tennétek, ha...

Kamszok! Mit tennétek, ha senki (főleg családtagok) se hinnék el, hogy súlyos betegek vagytok?!

Figyelt kérdés
5-6 napja semmi étvàgyam,több,mint fèl ève erős fàjdalmaim vannak,amik nem szűnnek meg,szemmel láthatò elváltozásaim vannak.Nagyon félek,hogy ezek az utolsò napjaim,apa mègis mérges ràm,(mert annyi hiànyzásom van,)hogy nem mentem suliba.Orvosnál voltam,de nem tudták az elváltozás okát.Szòval még utolsò napjaimban is + sajgò dobhàrtyám is van apának hála...Ès anyàt ne ìrjátok,rég nem él.
2013. dec. 16. 08:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nyugtass meg kérlek hogy még élsz!
2013. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy kicsit hipochonder tényleg? :D

Különben kiégtem ezen az "utolsó napjaim" dolgon :DDD

2013. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Kicsilány! A betegséged neve pánikbetegség. Nekem is volt ilyen, nekem a szívem indult meg 120-al, és halálfélelmem volt, attól féltem, hogy szívrohamom lesz. Még az orvos sem tudta belémverni, hogy a magas pulzus és a szívroham nincs összefüggésben... Folyton a haláltól féltem, ahogy te is, és ezzel pszichológus se tudott mit kezdeni.

Olvass, tanulmányozz egy kis agykontrollt, és egy hét alatt az összes problémád megszűnik, ezt garantálom. (:

2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy a kérdező egy krízisben van jelenleg, ami vagy megszűnik magától, vagy nem.

Sajnos nem mindenki tud szakember segítsége nélkül, önállóan úrrá lenni a problémáin.

2013. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

beszélj komolyan az apáddal. Nekem is volt rákos rokonom nem csak egy. Ráadásul tudom milyen lehet egy tüszős mandulagyulladás ,mert én öt évig kínlódtam hogy három-hetente begyulladt a mandulám. A kivétel igen nem veszélyes , de én nyolc(!) éves voltam amikor kiszedték és semmi bajom nem lett. Igyál vizet és legalább egy fél kenyeret vagy valamit egyél mert attól is rosszul vagy.


És olyanom is volt ,hogy esténként amikor aludni mentem szorongó érzésem volt mintha megfulladnék. Elmentünk ultrahangra és megállapították ,hogy csak lelki bajaim és problémáim vannak semmi több.Rendeződött minden kis apróságom el is múlt a szorongás.

2013. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

ez már az önsajnáltatás netovábbja. én elhiszem hogy rosszul vagy, és beteg vagy, nekem egy éve van egy betegségem. és eszembe nem jutna, hogy meg fogok halni....

az orvosok meg törődnek veled, főleg, ha MR-re is elküldtek. szerintem a fájdalom nálad már pszichés, figyelemfelkeltő édesapád felé.

L22

2013. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Azért elég fura, hogy nem ír már napok óta a kérdező.
2013. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Képzeljétek,tök fasza,de élek még! :P
2014. ápr. 14. 14:01
 39/39 anonim ***** válasza:

Fasza :D

A hozzászólásodból úgy tűnik, jobban vagy :)

2014. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!