Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamszok! Mit tennétek, ha...

Kamszok! Mit tennétek, ha senki (főleg családtagok) se hinnék el, hogy súlyos betegek vagytok?!

Figyelt kérdés
5-6 napja semmi étvàgyam,több,mint fèl ève erős fàjdalmaim vannak,amik nem szűnnek meg,szemmel láthatò elváltozásaim vannak.Nagyon félek,hogy ezek az utolsò napjaim,apa mègis mérges ràm,(mert annyi hiànyzásom van,)hogy nem mentem suliba.Orvosnál voltam,de nem tudták az elváltozás okát.Szòval még utolsò napjaimban is + sajgò dobhàrtyám is van apának hála...Ès anyàt ne ìrjátok,rég nem él.
2013. dec. 16. 08:23
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Nem nézek Dr. House-t,csak sajnos tudom,hogy volt a mamánál.És pedig tényleg nem foglalkozik velem az orvos,az mr-t az évek alatt összegyűjtött pénzemből csináltattam;mint mondtam.És a rákos fájdalom nem mùlik el,tudom sajnos.Ès nekem màr 4-5 helyen fáj egyfolytàban. :( Nem akarok én meghalni,de nem tudok mit tenni...
2013. dec. 16. 09:05
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél vérképet, beutalót teljes kivizsgálásra. Ha mást nem találnak, valami pszichés problémád tuti van.
2013. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Csak a jobb oldali mandulàm fáj és jòval nagyobb.Ezen kívül fáj alul;ami nőtt szintén.A fejem nagyon erősen,hànyingerem van,szédülök,a hasam.Minden nap,és az utòbbi 1 hétben sojat romlott az àllapotom.
2013. dec. 16. 09:08
 14/39 A kérdező kommentje:
Igen van,erős szorongásom.Pont emiatt nem vesznek komolyan,pedig a kettő nem zárja ki egymàst. :(
2013. dec. 16. 09:09
 15/39 A kérdező kommentje:
Meg az a baj,hogy kéne az ùj háziorvos,mert a régi még vérvételre sem tud elküldeni. :(
2013. dec. 16. 09:11
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fájna a fejem, hasam, ha nem ennék. Legalább igyál valami folyadékot, attól is szédülhetsz, meg a kajahiánytól, fele probléma máris kizárva. Ha nem tudsz enni, igyál, vagy egyél pár szem szőlőcukrot.
2013. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
De kihez,hova menjek?Nem ilyen egyszerű.Meg nem vagyok olyan állapotban,hogy rudjak gyalogolni. :'(
2013. dec. 16. 09:12
 18/39 A kérdező kommentje:
De ezek is a fejfájás stb sajnos nem a kaja hiánytòl vannak,hanem szeptember òta.Már apa is megjegyezte,hogy mennyit fàj a fejem.
2013. dec. 16. 09:14
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha csináltak mr-t és látott fül-orr gégész, akkor észrevette volna, ha komoly bajod van, és ha csak kicsit is gyanús, elküldött volna vérvételre. Szerintem hipochonder vagy és depressziós. Keress egy másik háziorvost és jelentkezz be hozzá, mondd el a panaszaidat és elküld majd laborra meg ahova szerinte érdemes. De a lelki bajaidat is kezelni kéne, mert szerintem az a súlyosabb.
2013. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb megoldás: Hívj mentőt. Hátha kezdenek veled valamit.
2013. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!