Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok nem tudom mit kérjek még karácsonyra eddig ezek vannak.Apple laptop, Iphone, hajvasaló, parfüm de mit kérjek még mert mg ki kéne találnom néhány ajándékot segítsetek!
2009. dec. 4. 14:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
66%

Senki nem tehet arról, hogy milyen az anyagi helyzete és senkinek semmi köze hozzá. Ha nem tetszik, hogy vannak nálad jobb színvonalú emberek akkor tartsd meg magadnak a véleményedet és búj el a féltékenységeddel együtt.


Szerintem kérj az iPhone-odhoz iTunes előfizetést. Sztem nagyon tuti dolog :)

2009. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
84%
pedig 13:29 es nek igaza van ha ennyi mindened van és ennyire gazdagok vagytok akkor először is szállj le a magas lóról és nézz szét a földön! hátha velekinek nincs apple laptopja...
2009. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
71%

Vannak akik nagyban gondolkoznak. Vannak akik nem.

Vannak akik naivak. Vannak akik kevésbé.

Vannak akik tehetősebbek. Vannak akik nem.


Vannak akik nem együtt érzőek. Ők nem adakoznak. De ez mindenkinek a saját dolga, saját lelkén szárad.

Nektek szerintem ehhez közötök nincsen. Meg különben is, ilyen alapon neked is lehetne mondani, hogy minek neked internet, miért nem adakozol a szegényeknek...hmmm?

2009. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
13:29es vagyok. Oké Oké lehet nagyon durván fogalmaztam bocsi:SAkkor kérj a laptopodra vmi pc játékot:D Pl ha szereted a lovakat my horse and me 2 vagy már olyanok is vannak h hangszerszimulátor vagy mi a fene....Szal még1x bocsi:S És Boldok karácsonyt!!
2009. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
94%
Szeretetet.
2009. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
54%
VIZIPIPA
2009. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
73%

13:29es-el is egyet értek de nem a bocsánatkérővel...

De az előttem lévővel is, a Vizipipa nagyon cool ha tudod hogy kell használni meg ha szívhatod,meg ahoz mindenféle finom dohányt lehet venni tesómnak van és nagyon király meg jó kis vizipipázós bulikat lehet csinálni;) és van olyan amibe több "szárat" is lehet tenni...

2009. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
87%

Ha a felsoroltak kategóriájában gondolkodsz, akkor ezek lennének az ötletei,: Új telcsi, Lcd tv+ házimozi, Playstation3/XBox, számítógépre játékok.

Egyéb: új táskát/rucikat, élő yorki kutyus válltáskával :)(vagy amelyik fajta tetszik).

Fogékszer, piercing, tetkó...

2009. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
86%
vagy a laptophoz csajos táska, vezeték nélküli egér... nyomtató, ami másol és szkennel.
2009. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Valakit akivel megoszthatod ezt a sok jót. Annál nincs nagyobb öröm mint együtt örülni.
2009. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!