Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok nem tudom mit kérjek még karácsonyra eddig ezek vannak.Apple laptop, Iphone, hajvasaló, parfüm de mit kérjek még mert mg ki kéne találnom néhány ajándékot segítsetek!
2009. dec. 4. 14:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Örülnék én ha ez lenne a legnagyobb problémám. xD

Meg ha Apple-s cuccokat kapnék :D :D


No, végülis megkaptad őket? És mit kaptál még?

2010. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem pofátlan, sőt ti vagytok azok!

Ő segítségért fordult hozzátok mer nem tudta mit kérjen.(ti sem tervezitek el már januárban hogy én ezt fogom kéri és kész.) Ez az egyik, másik, hogy nem azért van sok pénzük, mert pénzeső esik a házuk elött, hanem mert a szülei dolgoznak és szeretik a gyereküket.



Én azt mondom vannak azok a minilaptopok wifi-vel (10-15ezer) tök jók, és elférnek a tasidban.Vagy kérj egy új bútorkészletet a szobádba, vagy menjetek el 2 hétre síelni. Lengyelországba finom a sajt!^^

további ötletek:

bringa

TV

szobába új festés

pénz

PSP

több darab DVD

teljes smink készlet

elektromos roller

egy ruha amit eddig nem akartak megvenni

új ágy

cserélj szobát valakivel a házban( mér, tök jó dolog :D

irassanak be valami kézműves,önvédelmi,informatikai,stb szakkörre.

stb.

többet ne kérj mer fiu vagyok ^^

2010. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

de te bolond előttem lévő válaszoló...te nem érted a kérdést?

kap aplle iphont apple laptopot hajvasalót parfümöt...

és az a kérdése hogy mit kérjen még???mért ennek a kis őrült bolond kis hülyegyereknek nem elég ennyi???inkább adományozna szegényeknek ...vagy ilyesmi..én is kapok most karira egy nintendot azt elvan intézve meg kaptam még egy 20ast és adományoztam a szegény gyerekeknek...ennek az elkényeztetett kis hülye gyereknek nincs jobb dolga...

kisebb kondom is nagyobb mint az övé...

2010. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

nálam a 3adik oldalon lévő válasz ami a kérdező írt kicsapta ab biztosítékot


A kérdező kommentje:

Nem lehetett normálisan válaszolni a kérdésre ez négy dolog ennél mindig többet szoktam kapni karácsonyra nem tehetek róla hogy ti ennyit sem kaptok szánalmas!!!


ennek a kis szánalmas undorító gusztustalan gerinctelen kis ri**ancnak semmit nem kéne kapnia karácsonyra...

Szörnyű gusztustalan szar hónélküli ajándék nélküli karácsonyt kívánok..és szerintem a többség együtt ért velem...

2010. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
79%

előző vagyok...ennél többet??ez legalább 500ezer forint amit itt felsoroltál te kis k***a...és mi az h mi még ennyit se kapunk???ennyit se??te mindent meg fogsz kapni, nem fogod 17-18 éves korodra tudni h mit csinálj jó dolgodban és drogos piás útszélén álló **** leszel baz**eg...nem elégednél meg egy egy sima laptoppal???

valaki örül ha fája van és kaját kap ...van aki még ennyit se...és tudd meg barátaid sem lesznek max kifognak használni...habár sztem barátaid sincsenek...nem hát....

2010. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
59%
sztem vegyél egy kést vagdosd magad úgy is divat de mielőtt megdöglesz vágj bele egy baltát a fejedbe...jó kis ajándék lenne minden körülötted élőnek..
2010. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:

én még mindig azt mondom azér van annyi pénzük mer rendesen dolgoznak a szülei és a legfontosabb a gyerekük.

nem pénzeső esik náluk meg stb.

bezzeg ötleteket senki nem mondott annyi OFF van hogy áhh

haggyátok őt és ___

2010. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

csak az a baj, h ilyen apple-s cuccokat kapsz és nem fogsz megbecsülni semmit

nem sajnálom én tőled, nekem is van laptopom 14 évesen laptam

csak nem kellene a szüleid pénzére erned magad

mert sajnos eljön majd az az idő mikor nem lesznek

mi is jól élünk, mindent megkapok, de eszembe nem jutna lenézni valakit azért mert nem ugy él ahogy mi

az a baj, h beleszülettél a gazdagségba és nem becsülöd meg a kicsi dolgokat

2010. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
41%

Én tökéletesen egyet értek valaszadoDanival, de szerintem nem kéne enyire komolyan venni a dolgott. Lehet, hogy csak írta... De ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj. Itt szidjátok közben ti is lesulyetek csak arra a szintre, Ennyit erről!

Ajánlataim:

Szerintem közös nyaralás

pénz

de az adakozásba is van valami...

=)

2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy mind szánalmasak vagyunk! Tisztelet a kivételnek! Én sem tudom mit kérjek karira. Most kiírhatnám a kérdést de minek? Majd egy idegen mondja meg (vagy ad tanácsot), hogy mit kérjek? Komoly hogy itt tartunk? Ez a dolog csak az illető "családfájára" tartozik. De! És itt jön a DE! Eléggé szánalmasnak tartom azt, hogy ide jöttök és elkezditek piszkálni! Ehhez senkinek nincs joga! Igen sok pénze van. Nekem például nincs ennyi! És idejövök őt szidni? Nem. És tudjátok miért? Mert van annyi eszem, hogy nem süllyedek le EGYESEK szintjére! Megint tisztelet a kivételnek! Tanulság: Ne írd ki, hogy mid van vagy mid nincs, mert másoknak rosszul eshet, hogy nem tellik rá! Másoknak pedig: Kérjetek karira egy kis inteligenciát + egy tükröt! (a tükör azért hogy üllj le az ágyadra, fogd meg a tükröt és nézz magadba)

14/L

2013. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!