Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok nem tudom mit kérjek még karácsonyra eddig ezek vannak.Apple laptop, Iphone, hajvasaló, parfüm de mit kérjek még mert mg ki kéne találnom néhány ajándékot segítsetek!
2009. dec. 4. 14:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok.Nézz magadba.Akkor én is szánalmas vagyok?



-


igen.szerinted.

2009. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
4 dolog...és még többet szoktál....???uh És te is ilyen sok mindent adsz a szüleidnek,testvéreidnek?Ne haragudj,nem bántani akarlak,jó hogy valakinek ilyen jól megy...csak hát nálunk mindenki csak egy valamit kap ajándékba.Zoknit,sapkát,tusfürdőt,és mivel 4-en testvérek vagyunk eléggé nehéz volt össze rakni azt a kevés pénzt amiből anyukánknak megvehetjük a régóta áhított mosógépet...szerencsés helyzetben vagy.Becsüld meg,és szerintem a barátaidat kérdezd mit kérj,mert a szegény tanácsot se tud adni a gazdagnak.
2009. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előző válaszával.
2009. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

boldogságot,szeretetet...


[najó egy kicsit kisebb pofát:)]

2009. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kérdés kiírója szánalmas. annyi intelligenciája sincs, hogy kitalálja, mit kapjon. na látod, az intelligencia, a nyitottság, az érdeklődés nem megvásárolható. nekünk ez van, neked meg hajvasalód lesz, muhaha.
2009. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

mi az elmúlt 3 év alatt nem kaptam sok mindent mert költöztünk!!!

2007:korcsolya(ez picit nagy ajándék de nézd a többi karácsonyomat!)

2008:egy szájfény (!)

2009:angliába költöztünk nincs sok pénzünk tippelj mit kapok?Applet???Persze.Most vettünk műfenyőt kb azt kaptam karácsonyra:S Na?GONDOLD ÁT PLS!!!!

2009. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ő azt soha nem fogja megtudni hogy milyen mikor csak egy pl szájfényt kap ajándékba.

de nem is ez.megteheti akkor jól van tegye meg de ne legyen már ennyire szánalmas.

nem kell valakit azért lenézni mert anyucimegapuci nem vesz ennyi mindent neki...

és szerintem az régen rossz mikor arról szól a karácsony h jaj eddig még csak "apple laptop, Iphone, hajvasaló, parfüm"-öt kaptam és mit kérjek még.

:|

mondjuk te dolgod.de nekemmég igy is rossz végig nézni mondjuk a viván a teletonos hirdetést.vagy amikor a naplóba mutatták be azt a cipősdobozos ajándékos dolgot...

szerintem annyira jó látni mikor tökre örülnek egy tök kicsi ajándéknak:]


és amúgy eleve hülyeség ez a kérdés h mit kérj még.mert ha valaki karácsonyra ilyen értékbe kap ajándékot akkor biztos hogy már eleve meg van mindene...

2009. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
SZERETETET!!! Gondolkozz 13 éves vagy más gyerek örül ha van meleg kabátja stb...
2009. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
100%

09:36-nak: utolsó mondat xD Jogos.

Egyébként, amikor én tizenhárom voltam, szintén kaptam hajvasalót és parfümöt - de ennyit! Semmi Apple meg IPhone, esetleg hasonló márkás cuccok. A parfüm is középkategóriás, 3500 ft körüli volt, a vasaló, ha jól emlékszem, 8000, ami már így is sok pénz, és ketten élünk anyukámmal, aki nem keres nagyon jól, de meg tudunk élni abból a pénzből, és karácsonyra mindig gyűjt, mert nagyon szeret adni az egész családnak. Tudom, hogy sokan még ennyit sem kapnak, amennyit én, és elmondom, hogy apuval minden évben elmegyünk a Mikulás Gyárhoz, és minden már nem használt kütyümet/ruhámat/régi játékomat elvisszük.

Azt hiszem, én a helyedben lemondanék legalább az egyik menő kütyüről, és javasolnám a szüleimnek, hogy inkább a lakás/ház szépítésére költsenek, vagy menjetek el közösen üdülni.

Tizenhárom éves létedre nincs reális gondolkodásmódod (bár, miért is lenne? a mai világ példái... igaz, hogy én koraérett vagyok, bár ezt csak mások mondják rólam.), és nem látod át, hogy telhetetlen vagy. Gondolkozz el kicsit az előttem szóló értelmes válaszadók igen hasznos hozzászólásain, mielőtt nekivágsz a 2010-es karácsonyi listádnak! 15/L

2010. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
67%

Jah a nézz magadba ember voltam a bocsánatkérőt nem én írtam!!!!Vmi kis hülye írta h ne robbanjon háború....Ja kedves kérdező,remélem nem vagy ilyen hülye p.icsa

Csak úgy kitaláltad

2010. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!