Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit reagálnátok ha a 14-15...

Mit reagálnátok ha a 14-15 éves lányotok egyszer azzal menne haza hogy terhes a barátjától, (nagyon szeretik egymást) Melléjük állnátok/kitagadnátok/követelnétek a vetélést?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 20:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
58%

Megkérdezném miután a fiatalembert már a mentősök ellátták, hogy mit óhajt mégis a kisnaccsága.

Ha abortuszt, akkor támogatom, de a fiút a tökeinél fogva tartom a kórházi ágynál és a felét ki is csengeti.

Ha megtartják (=szül NEKEM egy gyereket), akkor a kisasszony elfelejti a továbbiakban a szórakozást, szépen neveli a gyermekét és tanul. Ha nem pelenkáz vagy babakocsit tologat, akkor a könyvet bújja, hogy rendes állást kapjon és minél előbb el tudja tartani a gyereket.

A srác pedig ha a gyerektartással egy percet is késik azonnal szaladnék a bíróságra, ha később jobb állást kap már ott fogunk állni a markunkat tartva a családnál.

2014. márc. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
36%
Miért büntetik sokan a magzatot azért mert a kiscsajnak viszketett? Hogy tönkreteszi az életét? Na és? Senki nem tartotta a nagy kést a torkához hogy nagylányost kell játszania. Ezután játszhatja kedvére, szó szerint.
2014. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
79%
12: Miert buntetnek a nagyszuloket azzal hogy odaloknek nekik ugy meg egy gyereket amikor nem ok csinaltak meg? Szuljon mindenki maganak gyereket, a sajat zsebere es felelossegere. Akkor bezzeg hogy ki lenne akadva az ifjusag,ha pl. a szuleik meg bevallalnanak ugy egy gyereket, hogy amig dolgoznak,majd a 15 eves vigyaz ra, hozza- viszi a bolcsibol/ovibol.
2014. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
99%
"nem szexeltek... csak maszatolás volt." Aki képes ezt gondolni, annak nem való a gyerek! Uramisten! Nem szexeltek???? Akkor vajon mitől esett teherbe? Maszatolástól biztos nem! Már maga a kérdés megfogalmazása is siralmas! "követelnétek a vetélést?" A vetélést nem lehet követelni, legfeljebb az abortuszt.
2014. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
40%

Mélyen magamba néznék,hogy ronthattam el,hogy 14-15 éves gyerekem ,ár a szexszel foglalkozik,nincs elég felelősségérzete és esze.

Nos mivel egy gyerekről van szó,úgy gondolom az örökbeadás a legjobb megoldás,nem tartom jó ötletnek,hogy 14-15 évesen anya legyen éretlen,gyerekként,bár kockázatos a terhesség egy fejlődésben lévő szervezetnek,de nem tudnám rávenni az abortuszra,viszont én sem nevelném a gyerekét.mellette állnék,de az örökbeadást próbálnám vele megbeszélni a többi lehetőséghez képest ez a legelfogadhatóbb számomra.

2014. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
44%

Átgondolnám a lányommal együtt, hogy mit tehetünk,

Ha az anyagiak engedik és a gyermek annya szeretné, a tanulást betudná fejezni 1-2 év múlva vagy a gyermek mellett ebben az esetben mellé és a baba mellé állnék.

Semmiképp nem támogatom az abortuszt.

Ha nincs mód arra hogy megtartsa a babát nem kell elvetetni, örökbe lehet adni.

Ne legyünk olyan önzők, a gyermekre is gondoljunk meg azokra akik mindent elkövetnek hogy gyermeknek adjanak életet, de az egészségi állapot nem adja meg ezt a lehetőséget, sokan szeretnének örökbe fogadni, a vetélés ölés, ami nem megoldás.

Nem bántanám a lányom, és dehogy tagadnám ki, a saját lányomat? NEM!

Mellé állnék segítenék neki, persze jól el is beszélgetnék vele!

Bár én szülőként hamarabb megbeszéltem volna vele ezeket a dolgokat nem akkor amikor mág jön a baba.

2014. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
33%
En is szexeltem ennyi idosen, mint altalaban az emberek. Nekem szerencsere nem lett gyerekem. En nem bantanam a gEreket, csak elvetetnem a magzatot. Semmikepp sem tarthatna meg.
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
31%
Egyátalán nem általános ilyenkor szexelni.Amúgy nem értem miért vagyok 0%os..
2014. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
24%
Végül is teljesen mindegy, mert úgyis a kislány dönt.
2014. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
77%

"Akkor bezzeg hogy ki lenne akadva az ifjusag,ha pl. a szuleik meg bevallalnanak ugy egy gyereket, hogy amig dolgoznak,majd a 15 eves vigyaz ra, hozza- viszi a bolcsibol/ovibol."


Egyik osztálytársam még általános iskolában pont így járt, volt olyan szomszédjuk, aki azt hitte, hogy ő a gyerek anyja... De soha nem volt egy rossz szava sem emiatt, imádta a testvérét. Ott a szülők voltak felelőtlenek, mind a ketten éjjel-nappal dolgoztak, sokszor nem voltak otthon több napig, mert kimentek külföldre dolgozni stb..



Egyébként a kérdésre válaszolva, én nem támogatnám, hogy tartsa meg a gyereket. Az nem csak az anyával, a nagyszülőkkel, de még a kis születendő gyerekkel szemben is hatalmas kicseszés. Az első kettő egyértelmű miért, de a gyerek se járna jól. Egyrészt mivel olyan családban nőne fel, ahol a nagyszülőknek nem egy szívesen fogadott személy, márpedig leginkább ők nevelnék, hiszen az anyja még éretlen hozzá, és tanulnia kell. Másrészt a korai gyerekvállalás miatt az anyának nem lenne megfelelő iskolázottsága, tehát valószínűleg csak valami rosszul fizető állást kapna, ahol mondjuk mindig túlóráznia kéne. Lehet hogy a szülei támogatnák, de nem tehetik ezt élete végéig, előbb-utóbb a saját lábára kellene állnia. Szóval a lényeg, hogy minden bizonnyal nem jutna elég ideje a gyerek nevelésére. Ráadásul az is előfordulhat, hogy utálni fogja a saját gyerekét, mert hogy az tönkretette az életét. Ilyet sajnos láttam már.

Én azt mondom jobb az abortusz. És egy hosszú-hosszú beszélgetés a lányommal. Mindenki követ el hibát, és a legjobb megakadályozni, hogy ez az egész életére hatással legyen.

De ez csak az én véleményem.

2014. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!