Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit reagálnátok ha a 14-15...

Mit reagálnátok ha a 14-15 éves lányotok egyszer azzal menne haza hogy terhes a barátjától, (nagyon szeretik egymást) Melléjük állnátok/kitagadnátok/követelnétek a vetélést?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 20:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
36%

34: "És az örökbeadás jobban megviselné mint a gyilkosság?? Ez milyen gondolkodás mód?"


Te voltál már terhes? Érezted ahogy rugdos, mocorog? Vajúdtál már órákon keresztül???


Egy kihordott terhességnél már kapcsolat van a babával, ahhoz már kötődik az ember. Ilyenkor nem olyan egyszerű döntés már lemondani róla és odaadni másnak. Ez szinte soha be nem gyógyuló seb a nőnek.

Egy abortuszt pedig a 12. hétig végeznek, azért akkor még nem teljesen kifejlett gyerekről beszélünk. Én örültem mind a két gyerekemnek, de a 14. hétig a vécécsészével több kapcsolatom volt mint a magzattal. Utána is még kellett idő, hogy az anyaságot érezzem.


Ismerősi körben egy baba halt meg szinte a szülés előtt, az anyja azóta nem tudta feldolgozni, pedig van még gyereke. A család belerokkant.

Két barátnőm van akik tervezett babájukat vesztették el, nem megesett tini egyik sem, hanem mind a kettőnél már a kistesón dolgoztak. 7 és 9 hetesen halt el mind a kettőnek, egy nap sirdogálás után hamar túltették magukat rajta, azóta mind a kettőnek megszületett a következő gyerek. Az egyik azt mondja, hogy szinte már nem is gondol rá, néha-néha eszébe jut, de így járt.

2014. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
29%
Irtó dühös lennék... magamra. Hol a francban ronthattam el, hogy ilyen felelőtlen gyereket neveltem. Nem véletlenül mondják, hogy a szex a felnőttek játéka, hiszen a következményeit is csak felnőttként lehet vállalni. Ezért haragszom, ha tinik együtt alvásáról ill. annak megengedéséről szólnak a kérdések és a válaszok. Csak akkor éljen valaki szexuális életet, ha a gyerekét is fel tudja nevelni.
2014. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
47%

Drága szörnyen okos utolsó: tehát akkor adott egy huszonéves pár. Szülőnél laknak, nincs elég pénzük saját albérletet fenntartani, ergo babát felnevelni sincs pénzük. Tehát akkor ők se szexeljenek.


És én, aki soha nem akarok gyereket? Soha ne is szexeljek?

2014. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
24%
igaz hogy énis 15 éves vagyok, de ha szeretik egymást miért ne lehetne gyerekük, igaz az én anyám azt monta ha gyereket csinálok valakinek akkor haza se menjek, de még szűz vagyok ami a 21. szézadba katasztrófa, de ha lesz gyerekem, akkor ha teherbe esik vagy ha fiu és gyereket csinál én mellete álok...
2014. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!