Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti hogyan tudjátok...

Kamaszok, ti hogyan tudjátok magatokat kialudni iskolaidőben?

Figyelt kérdés

Én fèl 11 vagy 11-kor alszok el. Fèl 7-kor kelek. Ha 9-kor fekszem le aludni akkor sem tudok elaludni.

Ti hogyan bìrjátok kialudni magatokat?

Dèlutànonkènt 2 óràt alszok, de akkor is fáradt vagyok.


2014. máj. 14. 20:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én már nagyon örülök ha el tudok aludni 10 körül. Őszintén szólva a 11 is ritkának számít mostanában. Egyszerűen képtelen vagyok elaludni, előfordul hogy 2 körül alszom el. Bár ebben az is közrejátszik, hogy imádok olvasni, és egész egyszerűen a hétvégén kívül nem tudok máskor idő szakítani rá, akkor se sokat. Szóval este csinálom. És még ezen kívül is annyi mindent csinálnék! Nem tudom más szokta-e úgy érezni, de olyan mintha az alvás időpazarlás lenne. Persze aztán péntekenként leginkább egy élőhalottra hajazok, kémiaórán szokott lenni a mélypont. :) 6-kor kelek, minden nap 8-9 órám van, aztán hazabuszozok, 6 körül érek haza. Utána szeretnék lazítani, de nem, tanulni is kell. Mindemellett meg nem akarok megint meghízni sem, mint tavaly, így hetente néhányszor elmegyek futni is. Mondanom sem kell, hogy ez alvás előtt nem a legmegfelelőbb, mert annál kevésbé leszek álmos. Ördögi kör. Valamiért estére mindig friss vagyok. Mindig megfogadom, hogy hétvégén alszom, de az lesz belőle hogy sokáig fent vagyok, és van valami program a következő nap. Persze, nem hatkor, de akkor is. Mit mondhatnék? Sehogy. :)
2014. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sehogy :D 1-2-3 körül fekszem, 7-8 körül kelek, van hogy teljesen más, nagyon rendszertelen, úgyhogy általában hétvégén délig alszok és akkor pihenem ki az egész hetet :D
2014. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!