Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Hogy mondjam el itthon, hogy ellopták, vagy elhagytam tegnap a telefonomat és kompromittáló dolgok is vannak rajta?

Figyelt kérdés

Tavasszal kaptam és tegnap egy buliban ellopták, vagy elhagytam, nem tudom. Mikor reggel hazaértem, már nem volt meg. Azt hittem, hogy egy barátnőm táskájába dobtam bele, de egyikőjüknél sem volt.

Egész nap azt kerestük, minden helyre bementünk, ahol csak 5 percet is voltunk, de sehol nem tudtak róla, bár egy ilyen telefont nem hiszem, hogy bárki leadna talált tárgyként.

Szóval muszáj lesz elmondanom, de az a bökkenő, hogy vannak rajta elég kompromittáló dolgot és félek, hogy valaki olyannál van, aki ezt felhasználná, vagy bármi.



De félek, mert így sem annyira akarták megvenni, mert az előző telefonomat télen kaptam, csak végül is én győztem a vitánkban és megkaptam. Nem akarok velük veszekedni, mert hamarosan elutazom és ha úgy megyek el, hogy össze vagyunk veszve, akkor sose tudom jól érezni magam teljesen.

És kéne egy új teló, mire megyek... Vagyis jó az előző telefonom is, csak annak meg kéne csináltatni a kijelzőjét, mert van rajta egy nagy törés és nem tudom, hogy kész lenne-e 1 héten belül.


16L



2014. jún. 22. 18:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
nem semmi vagy.. te győztél a vitákban és megkaptad a telefont? hát remélem többet nem kapsz mert nem érdemled meg és nem tudod értékelni, vennél magadnak a saját pénzeden. nem irigykedek és nem nagyzolok de én magamnak dolgoztam a telefonomért és legalább vigyáztam rá. 16/L
2017. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!