Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok (14-18 között) a...

Kamaszok (14-18 között) a korosztályotokban a legtöbben mikor kezdenek szexuális életet élni, ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy kamaszon már anál szexelnek,meg mindenbe belemennek a lányok? Vannak még olyanok akik nem ugranak rögtön fejest mindenbe? Nyugtassatok meg,hogy nem szexel minden 14-15 éves...
2014. júl. 24. 23:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%
Hát ja, itt gyakorin mindenkinek több esze van mint a másiknak, mindenki érett, tapasztalt, az esetek 70%ában diplomás, soha nem követett el nagyobb hibákat, éppen csak pici bakikat amelyekből tanult :) persze a külvilág szomorú, csak a sok fertőző kva szálldogál az egekben, és mindenki tudja kívülről melyik lánynak hány fiúja volt és kivel,hogyan folytatott szexuális kapcsolatot.
2014. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Én egy viszonylag vidéki de nagyobb városban járok egy erős gimibe, és a baráti társaságomból, amibe 6 lány tartozik, csak egy nem szűz már, és két másik lány pettingelt. Illetve van olyan közöttünk, aki még nem is csókolózott, bár a mi társaságunk viszonylag kivételesnek számít. 15-16 évesek vagyunk.
2014. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén 16 vagyok, viszonylag erős gimnáziumba járok, normális barátaim vannak az iskolán kívül és azon belül is. Az évfolyamunkra kb. 50 lány jár, ebből körülbelül 4-5 van aki nem szűz. Szóval van azért ellenpélda. A nem iskolai barátnőim is szüzek még, igaz az egyikük gyenge iskolába jár, az ő osztályában már elég durva dolgok vannak, olyasmi mint amit eddig írtak. Ha jól neveled a gyerekeidet, normális barátaik lesznek nem lesz gond.
2014. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
59%

13-as vagyok. Nyugodj meg kérdező, nem hetente szexelek én sem mással, mióta nemi életet élek azt csak a párommal tettem eddig :) Azért az intelligenciádat vitatnám. Akinek az a fontos, hogy hány tinicsajszika szűz meg ki hogy szeret szexelni annak aztán rengeteg intelligenciája lehet. Mellesleg nem is tudom ki kezdte a fröcsögést. Ki is itt az a kérdező, aki provokatív kérdést tett ki? Mert ezzel igenis provokálsz például engem, mert szerintem fontos lenne szexet illetően merni új dolgokat kipróbálni, én magamnál fontosnak tartom, nehogy már elítélendő legyen, hogy nem vetek meg ezt azt. Pont az ilyen embereknek nincs semmi nemi életük 10-15 év házasság után.


14-esnek vagy aki azt írta, hogy nem fognak működni a záróizmaim: Most jól megnevettettél :) Van igazság abban, amit mondassz, de ahhoz kéthetente kéne ilyet tenni, eddig még csak a röhögéstől fostam össze magam, amikor olvastam amit írtál, szerintem az a fél vagy egy évente sorra kerülő kis anál nem fog bajt okozni.

2014. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Ha szerinted ez provokatív akkor veled van a baj,itt senki nem vette magára rajtad kívül pedig jó pár választ kaptam.Ha te olyan erkölcsös vagy (nyilván nem azt vitattam,hogy valaki alkalomadtán anál szexel a párjával,nincsen azzal semmi baj,ha nem dugatja magát seggbe két hetente mással...)Miért ne érdekelhetne ez egy kislány anyjaként? Nyilván érdekel mire számítsak.A nemi életemről még mindig nem tudsz semmit,tehát még mindig nem értem mit személyeskedsz,bár mint említettem,nem vagyunk egy szinten,elnézem neked.Szép napot :)
2014. júl. 26. 11:20
 26/37 anonim ***** válasza:
40%

14-15evesek mar boven csinalnak ilyesmiket..14vagyok,en csak pettingeltem eddig.(konkretan egy lany lepippantott)..

De igazabol konnyu befuzni a csajokat.:D kell egy rendes kinezet,es jo duma,igenyesseg.Nyert ugyed van...En mar tobbszor ujjaztam meg lanyt stb...

Nemtudom,h normalis e,vagy sem.Minden emberek szugsege van a kielegulesre...Lehet,hogy korai,de ez van.Nem lehet ellene mit tenni.Jo az mar durva hogy 12-13 evesen szexelnek..arra azt mondom h merhetetlen nagy butasag.Engem jol neveltek,szereto gondoskodo csaladban nottem fel..de azert mert csajozok/pettingelek/udvarlok nem hiszem,h kevesebb lennek,soot!

(Bocsanat az ekezetek miatt,elromlott a billentyuzetem)

14/f/szuz

2014. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:

Én 12 évesen vesztettem el. Semmilyen társadalmi, korosztályi hatás nem volt, egyéb komoly lelki gondok miatt kerestem ebben az élet örömét. Senki nem tudta, meg hát ciki is lett volna 14 éves kor előtt elveszíteni.


18/L

2014. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem az életkor a lényeg, hanem az, hogy minden szexuális tevékenység belső igény, döntés következménye legyen. Magyarul, aki vágyik a szexre és elég érett ahhoz, hogy a következményeket is vállalja, az szexeljen. Akár 12 éves, akár 18, akár több.


A szüzesség nem dicsőség és nem szégyen. Leginkább egy idejétmúlt, értelmét vesztett dolog, amelyre azonban még sokan mutogatnak.

2014. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem rengetegen túlzásba viszik az aggodalmaskodást emiatt. Ismerek nagyjából 70-80 egyént a korosztályomból olyan szinten, hogy tudjam, a szórakozás mely formáinak hódol, és ebből mindössze 10-15re fogható rá, hogy szélsőségesen kicsapongó életet él. Ők azok, akik nem vetik meg sem a keményebb drogokat, sem a változatos (partnerfelhozatal tekintetében is) szexet. A többiek úgy kéthavonta egyszer isznak annyit, amennyitől épphogy jobban érzik magukat - tehát nem szokásuk odáig jutni, hogy reggel egy árokban ébredjenek a saját hányásukkal betakartan -, esetleg próbálták már néhány alkalommal a füvet. Egyesek szüzek, mások nem, utóbbiak az esetek 80-90%-ában csakis párkapcsolat keretein belül hajlandóak szexelni. Magyarán pont olyanok vagyunk, mint az itt többszörösen feltűnt 73%-os válaszoló volt kamaszként, legalábbis a többségünk. Az iskolámat a közvélemény egyszerre tartja relatíve erősnek, alaposan felkészítőnek és narkós diákok gyülekezetének, ami pedig az ismeretségi köröm másik felét illeti, javarészt egy átlagosnak kikiáltott gimnáziumból valóak. Azt hiszem, figyelembe véve az előttem szólók kommentjét levonható az a következtetés, hogy normális iskola normális hozzáállást szül. Ezért kéne végre túllépni ezen a "hová jutott a világ" siránkozáson.

(#11 voltam.)

2014. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
nem tudom,én viszonylag kisvárosban lakom (kb. 30 ezres lakosság),de nálunk ez azért nem annyira jellemző.16 éves vagyok,hetente/kéthetente járunk discoba/igényesebb kocsmába a barátaimmal,szóval még azt sem lehet mondani,hogy otthonülők vagyunk,és mégis az ismerőseim kevesebb,mint felének van szexuális élete.Persze,minden általános iskolában volt egy-két lányka,aki már 14 évesen elvesztette,végül belőlük lettek a város r*bancai,de szerintem az anális szexre ők is nemet mondanának.
2014. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!