Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok (14-18 között) a...

Kamaszok (14-18 között) a korosztályotokban a legtöbben mikor kezdenek szexuális életet élni, ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy kamaszon már anál szexelnek,meg mindenbe belemennek a lányok? Vannak még olyanok akik nem ugranak rögtön fejest mindenbe? Nyugtassatok meg,hogy nem szexel minden 14-15 éves...
2014. júl. 24. 23:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a felelősség, nem az életkor. Lehet egy 14 éves is érett a szexre, mondjuk egy hosszú ideje tartó komoly kapcsolatban. (Jó, igen, ez ritka.) Az, hogy ki mibe megy bele, mindenkinek a magánügye, lehet ezt a "csapongó" életmódot is folytatni ésszel, diszkréten és nem felvágósan.

Bár a kérdésedet gondolom a sok 14-15 éves tucat csaj ihlette, akik ugye nem ismerik ezeket a szavakat.

Ha élvezik az análszexet, hát análszexeljenek :D

Én pl. csajként fejest ugrottam már sok mindenbe, de szerintem még mindig jobb lazán venni, mint hogy a fiúk direkt átvágjanak. De persze azért mérlegelem a helyzeteket.

És megnyugtatlak, tuti nem szexel MINDEN 14-15 éves :D

2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%

Najó, nincs kedvem minden kommentet végigolvasni, 2 oldal elég volt, van itt mindenféle, az is aki érintett, az is aki nem, szentfazék stb minden van, én is leírom a véleményemet.

Én 16 évesen veszítettem el egy fiúval akit szerettem és ő is szeretett. Igen, múlt idő. Végül is nem vagyunk már együtt most 17 vagyok és azóta nem voltam senkivel, mivel párkapcsolatom sincsen. Szóval szép meg jó, hogy mindenki itt mondja, hogy lebattyogsz a kocsmába fizetsz egy italt, és azt csinálsz vele amit akarsz, de nem mindenki ilyen. Sőt. Aki ilyen az tényleg csak erre jó, semmi másra. Valaki itt írta, hogy nem a kor számít hanem a felelősség, érettség. Igaza van. Amúgy szerintem semmi baj nincs azzal ha mondjuk 15-16 évesen elveszti. Persze, hogy elveszti, érdekli, hogy milyen...

Ja az análszexről annyi, hogy az már a ló másik oldala. Nem ítélem el, de nekem elképzelhetetlen.

2014. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
100%
Én 17 éves fiú vagyok. 15 évesen majdnem ágybabújtam egy csak arrajóval. Aztán meggondoltam magam. És most se bánom, nagyon szép lány, de adja magát fűnek-fának. Én teljesen le vagyok maradva 100 évet, előbb a tiszta szerelem, aztán a sex. Nem megy rosszul, elég jól állunk anyagilag. Szóval már csak ezért is megkaphatnék pár "ribit". De nem tudom miért, én nem tartom azt a menőnek, ha valaki végigkúrel 100 lányt. Egyet szeressen, de azt igazán. Itt pl nem lehet ismerkedni se, csak a K-u-r-v-á-k-k-a-l. Mert aki elkezd bulizni, azt elhúzza a tömeg.
2014. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak az én környezetemben van így, de az emberek nagy része szűz még, és kapcsolata sem igazán volt (15-17 évesek), pedig vannak köztük bulizósabb típusok is:-)

Pl az osztályomban 27 lány van, ebből 6-nak van tartós kapcsolata, 1-2 olyan van csak, akinek vannak-voltak kalandjai, és ők is normálisak, és nem menőznek ilyesmivel.

Persze tudom, hogy más iskolákban már 8.-ban is "ciki" a szüzesség, stb.

Szerintem meg kell válogatni mind a baráti kört, mind a sulit, bár egy jó társaságban senkit nem érdekel az illető szexuális élete...(az sem, ha már tapasztalt, az sem, ha egyelőre nem erre koncentrál)

2014. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

17 lány közül (osztálytársak):

- 4-en nem szüzek már

- 3-an nem smároltak még (nyílván mást se csináltak)

- a 4 nem szűz lányt leszámítva 3 csinált már "dolgokat" (de még szüzek).

10. évfolyam

2014. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem kötekedésből írom, kérlek ne is vedd annak, de komolyan érdekel, hogy honnét tudod ilyen pontosan. Csak mert mi most leszünk 11.-esek (volt egy 0. évünk, nyelvi előkészítő is) és én már nem vagyok szűz de ezt senki nem tudja, és én sem tudok semmit arról, hogy a társaim hogy állnak ezen a téren....??
2014. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Azért ez most is emberfüggő, a nagyon befolyásolható lányok hamar és könnyen elveszítik a szüzességüket. Én 18 éves lány vagyok, szintén 15 éves voltam, amikor először lefeküdtem egy fiúval. Utána még 2 évig együtt voltunk... Én nem ugrottam fejest mindenbe:) Noha van olyan ismerősöm (kb 3..) akik azért feküdt le valakivel, mert gáznak érezte, hogy 16 évesen még szűz... Ami szerintem elég gáz. :) Én ha egyetlen dolgot változtathatnék az életemben, az az lenne, hogy anno nem fekszem le azzal a fiúval. Pedig nagyon szerettem őt, de már bánom, hogy olyan fiatalon lefeküdtem valakivel.
2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!