Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy itt a 16...

Miért van az, hogy itt a 16 éves lányoknak nem engedik az együtt alvást, de a valóságban osztálytársaim már 15 évesen együtt aludtak a párjukkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 15:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
41%

Én is úgy gondolom, hogy ennyire fiatal lánynak az a szülő engedi az együtt alvást az aktuális barátjával (nem párjával, mert az mást jelent), aki nem különösebben törődik a gyerekkel. Ez nem prüdéria, de szerintem senki sem várja el tőled, hogy ebben az életkorban ezt megértsed.


Ennyi idősen kisírtam a két szememet, amiért szüleim nem engedtek el sátorozni a link haverjaimmal. Pár évvel később már hálát adtam érte.


Akkor aludj a kedveseddel, ha már felnőtt vagy, de amíg nem érted meg a szüleid döntéseit, addig messze még a felnőttkor. Ezt pedig sose bánd, inkább élvezd ki, hogy tizenéves vagy, fiatal lány! Lehetsz még eleget felnőtt!

2015. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem véletlen, hogy a nemiszervi herpesz, a condyloma meg a papillomavirus okozta megbetegedések ennyire elterjedtek.
2015. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
53%
engem sem engedtek ennyi idősen,és ahogy írják nem is voltak hosszú kapcsolatok. engem persze bosszantott,hogy nem igaz,hogy semmit nem engednek,de már van egy lányom és megértem. majd te is meg fogod akkor :-)
2015. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
70%

Engem sem engedtek, de megoldottuk máshogy: pl 10 és éjfél között szexeltünk, utána meg hazakisért a barátom. Két és fél évig voltunk együtt, 15,5-től 18-ig, 16 múltam, amikor először lefeküdtünk, és egészséges felnőtt ember lett belőlem, nem volt abortuszom, sem nemi betegségem.


Én ebből azt tanultam, hogy a saját gyerekemnek nem fogom tiltani, mert semmi értelme. 16 évesen pontosan láttam, hogy minél jobban tiltják a szülők, annál jobban csinálja a gyerek. Akkor már sokkal többet érek vele, ha idejében elmondom a gyereknek, hogyan működik a felelősségteljes szex (védekezés, komoly kapcsolat), és hogy a szex alapvetően jó dolog, ha okosan csinálják.


Aki szerint meg együttalvással terjed a herpeszvírus, annak is csak gratulálni tudok.

2015. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
71%

Az utolsó válaszoló elmondott egy tapasztalatot. Ami ráadásul igaz, hiszen mondjátok már el mi a helytelen válasz abban, hogy ha tiltják akkor is megoldják máshogy?

Még is lepontozták.

Gratulálni tudok,no meg sajnálni a gyerekeiteket.

2015. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
49%
Engem meg azzal pontoztak le hogy szigorúan vagyok nevelve.. Nem mindegy kit hogy pontoznak? Az se jo ha vkit szigorúan neveltek és hálás érte meg az se ha máshogy oldotta meg. Tök mindegy.
2015. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%

Engem se engedtek ottaludni a barátomnál, mégis szexeltünk kb minden délután náluk otthon, aztán a Barátök közt után szépen hazakíésrt minden este...

3 (15-18) évig voltuk együtt. nem lettem r.ibanc, nem feküdtem össze midnen fiúval, csak vele, nem lettem terhes, védekeztünk, nem lettem nemibeteg. De akkorse lettem volna, ha néhanapján megengedik, hogy együtt aludjunk.

Rajta kívűl csak a férjemmel feküdtem le.

2015. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
34%

Júniusban leszek 19 (igen, tizenkilenc) éves, 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de még mindig nem engedik a szüleim, hogy együtt aludjunk. Pedig nem vallásosak, egyszerűen csak szerintük az együttalvás egy felnőtt kapcsolat része.

Ezzel egyet is tudok érteni. Majd érettségi után talán :) (idén érettségizek:))

2015. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
20%
Vicces ilyen emberek kérdéseit olvasni. Azoknak a kis csitriknek a kérdéseit, akik szerint "prűd" az ember, ha normális és felelősségteljes szülő. Köszönöm, feldobtad a délutánomat. :D
2015. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
33%
Miért keverednek a fejekben a dolgok? Az együttalvás és a szex az két külön dolog, szerintem. Szexszelnek majd, ez nem titok. De ottaludni valakinél egy kapcsolat következő lépcsőfoka. Szerintem a tinikapcsolatoknak és a tiniszexnek is megvan a maga helye és ideje, de az együttalvás egy felnőtt kapcsolat része, és nem egy tiniromantikáé. Nekem nem azzal van gondom, hogy lefekszik-e valakivel, szimplán csak nem tartom helyénvalónak, ha tinik mímelik, hogy ők már érett, stabil, második fokozatú párkapcsolatban élnek, amikor nem is. Arról nem beszélve, hogy aki heti 2-3 éjszakát a pasija ágyában tölt, gyakorlatilag félig oda is költözött a másik családhoz. Ez had ne legyen természetes dolog 16 évesen, különösen iskolaidőben, hétköznap (ahogy a korábbi kérdés is szólt). A tini kapcsolatok a moziról, diszkóról, dugi csókokról, az izgalmas talánnemlenneszabaddemegérintem együttlétekről szól, és nem együttalvásról, félösszeköltözésről és hasonlókról. Maradjon meg minden a fokozatosság elvén, szerintem. Ettől sem lesz beteg senki! Ki lehet azt bírni, sőt!
2015. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!