Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy itt a 16...

Miért van az, hogy itt a 16 éves lányoknak nem engedik az együtt alvást, de a valóságban osztálytársaim már 15 évesen együtt aludtak a párjukkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 15:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%

4. válaszoló, azért ez elég nagy hülyeség.

Több szempontból is.

1. Attól, hogy valaki szexel, még jóesetben védekezik. Én aludtam 16 évesen a barátomnál, lassan húsz éves vagyok, egy darab abortuszom sem volt.

2. Nem csak éjjel lehet teherbe esni. Pont, hogy akkor szokták védekezés nélkül megoldani az ilyesmit, mikor elsietve csinálják, míg a szülő leszalad egy kiló kenyérért.

2015. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
85%

Abba amúgy senki sem gondol bele, hogy nem a szex miatt akar valaki a barátjával aludni?

Én pár hónap után alhattam a barátomnál 16 évesen, és elmondom, hogy nézett ki a dolog:

Találkoztunk a városban, vettük nassolni és innivalót. Elmentünk hozzájuk, letöltöttünk egy filmet, összebújva megnéztük. A szüleivel együtt vacsoráztunk, beszélgettünk. Fürdés után befeküdtünk az ágyba, és hajnalig ölelgettük egymást, és beszélgettünk. Reggel pedig iszonyú jó érzés volt a szerelmem karjaiban ébredni.

8-9 hónap járás után vesztettem el a szüzességem. Pedig ott volt rengeteg rengeteg alkalom rá.

Mi kivetnivalót láttok ebben?

És rendes választ kérek, nem csak pontozgatást, hanem reális érveket, mert tényleg érdekel.

Amúgy azóta is együtt vagyunk

2015. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
81%
Gyerektol is fugg szerintem. Nekem megengedtek. Szerintem nem felelotlen az, aki megengedi. Ha a gyerek tudja, hogy hogyan vedekezzen, meg nem az a "mindennapmasfiuvalvagyok" fajta,akkor miert ne? En nem az elso egyuttalvaskor fekudtem le eloszor a baratommal, hanem mar joval korabban. Meg eleinte nem is volt rendszeres az egyuttalvas. 2 havonta 1x kb. 17 eves koromra teljesen rendszeres lett. 15-18 eves koromig tartott a kapcsolat. Majdnem 4 evig. Se terhes, se nemibeteg nem lettem. Viszont imadtam a szuleimet, amiert nem tiltanak a baratomtol. Es igen, bulizni is elengedtek. Emellett persze kituno tanulo voltam, nyelvvizsga, emelt matek erettsegi, stb. Nem volt gond. Csodalatos tinikorom volt, es iszonyu halas vagyok a szuleimnek. Normalis szulo-gyermek kapcsolat kell es kesz.
2015. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
23as vagyok. En is csak vele fekudtem le a ferjemen kivul.
2015. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Hogy elkanyarodtunk a kérdéstől...


A kérdés ennél sokkal egyszerűbb volt, és talán a válasz sem olyan bonyolult. A gyik nem reprezentatív minta, ennyi.

2015. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
28%
22-es, általában a fiatalkori kapcsolatok nem tartanak örökké. Az együtt alvás pedig mélyíti a kapcsolatot. Miért baj ha egy anyuka félti a kislányát? Lesz még felnőttkorú. Nem marad le semmiről. Ha pedig olyan komoly az a kapcsolat, 18-19 éves lányom alhat majd a barátjánál ha már évek óta együtt vannak. Az ilyen dolgok megvárnak. Nem a szexről van szó, amit úgyse lehet megtiltani. Ha akarja megoldja Napközben is. De együtt alvás korai ebben a korban. Különösen iskola időben plusz rátesz egy lapáttal hogy tizenévesen számítson a suli, feküdjön le időben aludni, ne legyen másnap olyan, mint a mosott sz*r. Hétvégén aki engedi engedi, aki nem az nem. Én leírtam az én okomat úgy általában.
2015. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
93%

22. vagyok.

Az iskola időbeni együttalvással kapcsolatban tökéletesen igazad van. Én sem aludtam ott iskolaidőben.

Igen, elmélyítette a kapcsolatunkat. Pont erre volt szükség ahhoz, hogy bízzak benne. Rengeteg szeretgetés, ölelgetés, mély beszélgetések. Melyikben találsz kivetnivalót? Miért lenne baj, hogy elmélyült a kapcsolatunk?

Két és fél éve vagyunk együtt, és a legőszintébb lelkizéseink mindig az éjszaka közepén következtek be. A barátnőimmel is egyébként, valahogy az éj leple alatt a sötét szobában előjön ez az emberből :D

Szerintem az, hogy elmélyül a kapcsolat, nem negatív, sőt.

Az hogy nem lesznek örökké együtt, hát ez sokszor igaz. De akik 20 évesen jönnek össze, azok sem feltétlen.

Ebből amit írtál, én sehol nem látom, mi hátrányom származott, vagy fog származni abból, hogy ezek a szokásaink?

2015. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
Feltjuk a gyerekunket. Kímélni akarjuk a csalódástól. De ha már itt tartunk, 2 és fél éves kapcsolatra ha tényleg ismerem rendesen a fiút és jó véleménnyel vagyok róla.. Talán hétvégén. De egy fél éves kapcsolatra vagy ha úgy gondolom hogy a srác kihasználhatná a lányomat mert ránézésre nem bízok benne akkor kimelnem és ilyen esetben nem jó ha elmélyül egy kapcsolat. Nézd ha nem bízok valakiben akkor nem engedném. Ha igen amihez azért bizonyitani is kell akkor viszont igen, talán.
2015. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben igazad van, hogy sok a felelőtlen fiatal.

Bennem bíztak a szüleim, mert nem adtam okot az ellenkezőére, a barátomról is nagyon jó véleménnyel voltak és vannak, ezért engedték már pár hónap után az együttalvást.

Viszont sajnos úgy tapasztalom, hogy pont a legjobban visszafogott tinik a legfelelőtlenebbek, persze titokban.

Az egyik volt osztálytársam például, aki keresztény nevelést kapott, és iszonyú bigott szülei voltak, 12 évesen(!!!!) vesztette el a szüzességét egy fiúval az osztálykiránduláson :D Azóta is sejtheted milyen életet él(most 18-19 ugye), a szülei meg azt hiszik, hogy egy kisangyal, mert jók a jegyei, és jól tud hazudni)

2015. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az egyik szomszédom nagyon el volt engedve, 11 évesen nem volt szűz, minden nap ivott és az általános iskolát se nappalin fejezte be..

Egyébként ha egy fiatalra rossz hatással van a párja az látszik a viselkedésén. Még ami miatt azt mondanám hogy nem engedem, sok fiatal vakon szerelmes és nem szúrja ki ha csak atvagjak. Ezért én mindenképpen megvárnám mire látom eleget a fiút és elért bizonyos szintre a kapcsolatuk. Két év után nem látnám értelmét hogy tiltakozzak hétvégén de biztos nem engedném egy pár hónapos kapcsolatra ha nem is ismerem a fiatalembert. Szóval eléggé helyzetfuggo ez a kérdés.

2015. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!