Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy itt a 16...

Miért van az, hogy itt a 16 éves lányoknak nem engedik az együtt alvást, de a valóságban osztálytársaim már 15 évesen együtt aludtak a párjukkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 15:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

A kommenteket olvasva azt hiszem nekem valaki elfelejtett szólni hogy abortuszokra kellett volna járnom pár hetes kapcsolatok között így tudatlanságomban 15 évesen becsúszott egy kapcsolat egy felelősségteljes sráccal ami 5+ éve tart abortusz nélkül. Bakker, elpazaroltam az életem.

Sokszor látom hogy "17 évesen még gyerek, majd ha 18 lesz" pedig alig egy év alatt kb semmit nem fejlődik az átlag ember ebben a korban, mégis a 18 valami mágikus szám ahol éjfélkor varázsütésre felnőtt lesz a gyerek

Amúgy aki nem engedi ott aludni a srácot mert "jajjj szexelni fognak".... Szerintetek nappal mit csinálnak, dominóznak?

2018. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 János Gilján ***** válasza:
41-es: Tökéletesen egyetértek veled, pedig közel 38 vagyok. :)
2018. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!