Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti egyetértetek ezzel...

Szülők, ti egyetértetek ezzel a szabállyal?

Figyelt kérdés

8.-osok vagyunk es szerencsere nagyon jo osztaly. Neha megszoktuk olelni egymast (fiu-lany) de mostmar nem szabad mert szexualis zaklatas. Pedig csak egy barati olelesrol van szo meg puszi sincs. Anya egyetert mert meg "kicsik" vagyunk.

Ti egyetertetek?

Ekezetek miatt bocsanat, telefonrol vagyok


2015. okt. 9. 18:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ki korlátozza azt, hogy nem ölelhetitek meg egymást, ha akarjátok, és milyen alapon?
2015. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a szexuális zaklatás, amikor valamelyik fél nem akarja ezt a közeledést. Egy mindkét fél által szívesen adott ölelés nem az. Attól pedig, hogy fiatalok vagytok, és megölelitek egymást, még nem teperitek le egymást a folyosón, vagy nem ugranak rátok a srácok. Anyukád enyhén szólva paranoiás. A szabály pedig több, mint fura, akárki is hozta. N32
2015. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1-2 tanár (egyik se tanit) mert szexualis zaklatas. De majd igazgatotol is megkerdezzuk, viszont az osztalyfonok is meglepodott ezen
2015. okt. 9. 18:26
 4/45 anonim ***** válasza:
18%

Iskolai szabály?

Nem vagyok szülő, de beszélgettünk már ilyenekről a szüleimmel, és ők (és én is) úgy gondolják, hogy jogos szabály, nem iskolába, ill. később munkahelyre való az ölelgetés.

Teljesen korrekt, ha minél hamarabb megtanulják a gyerekek, hogy "hivatalos" helyeken nincs helye az ilyesminek, minimalizálni kell a fizikai kontaktust.

Suli után lehet ölelgetni egymást.

21/L

2015. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
69%

Viszont nem szexuális zaklatás, ez önmagában marhaság.

Bár már ott tartunk, hogy gólyatáborban a felsőbbéves nem hívhatta meg a gólyát egy sörre az esti buliban, ez után már semmin nem lepődök meg.

2015. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Milyen hivatalos helyről beszéltek? Össze vannak zárva egy osztályba NYOLC éve, barátok az ég szerelmére! Ne csináljunk már úgy, mintha valaki a munkahelyén ölelkezne! Ez nem munkahely, hanem egy nyamvadt általános iskola, ahol lehúztak együtt nyolc évet a szerencsétlenek.
2015. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
29%
Én tanár vagyok, nem leszek népszerű de egyetértek a szabályozással. Oké, hogy ti "baráti" ölelésnek hívjátok, mikor a fiú nyakán csimpaszkodtok a folyosón, a büfé előtt, neki meg a feneketeken, combotokon van a keze és ez mindkettőtöknek megfelel, belefér így, csakhogy ez nem való iskolába, meg kell tanulnotok normálisan viselkedni, elfogadni, hogy hivatalos helyeken nincs csókolózás, tapi, még baráti ölelés sem.
2015. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 9. 19:36
 9/45 anonim ***** válasza:
12%

ma 18:30

Képzeld, voltam iskolás. Az iskola igenis hivatalos hely. Ráadásul 13-14 évesek, épp ideje megtanulni kontrollálni magukat. Vagy akkor járjanak p.csagatyában is, meg minden, mert "ez csak egy iskola, és különben is, olyan cukik"? Nem. Vannak dolgok, amik nem oda valók.

2015. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem szexuális zaklatás. Ráadásul (ha nem tudnád) az általános iskolai tanárok nem a legpallérozottabb elmék. Érdemes fenntartásokkal kezelni, amit mondanak.
2015. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!