Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti egyetértetek ezzel...

Szülők, ti egyetértetek ezzel a szabállyal?

Figyelt kérdés

8.-osok vagyunk es szerencsere nagyon jo osztaly. Neha megszoktuk olelni egymast (fiu-lany) de mostmar nem szabad mert szexualis zaklatas. Pedig csak egy barati olelesrol van szo meg puszi sincs. Anya egyetert mert meg "kicsik" vagyunk.

Ti egyetertetek?

Ekezetek miatt bocsanat, telefonrol vagyok


2015. okt. 9. 18:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
18%

ma 09:43

Egyáltalán nem rossz dolog bizalmas viszonyt kialakítani, sőt! De Nem. Iskolába. Való.

2015. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
74%

Na. Most nagyon felb*sztak a válaszok.


Az osztályommal 12 éve együtt vagyunk, kisebb nagyobb plusszokkal, elhagyásokkal.


Mi is öleljük meg egymást, a tanáraimat is megölelem, a magyar tanárnő csak úgy megölel, az igazgató is megölel bárkit...


A Nem iskolába valósok hol a halál farkába nőttek fel, hogy ennyire hidegek?


Pont ez a legnagyobb probléma a legtöbb fiatallal, fiatal felnőttel, hogy ez a rohadt szar világ EZT mutatja az nekik.

Senki sem megy egymáshoz közel, senki sem szeret senkit, mindenki utálkozik, inkább a tekefonján lóg, a kamaszok buták, nincs személyiségük.


Középiskolásként, jövőre nem biztos, hogy megteszem ezt, pl. a tanárokkal, vagy ők velem, de a barátokkal miért ne tehetném iskolában?


Az mennyivel jobb, mikor mindenki hidegen ül egymás mellett, és a másikra sem néznek?

Mert van ahol ez megy.


Az ölelés szeretet, és a legtöbb embernek jól esik, iskolában, vagy bárhol.


Pár osztálytársam és én még ölelés-napot is szoktunk néha tartani...


13/L

2015. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
40%
Pár ember itt vagy nagyon unatkozik és trollkodik vagy nagyon furcsán gondolkodnak. Szerintem jó dolog hogy az iskolában is emberek maradunk.
2015. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez hatalmas nagy hülyeség...Barátok vagytok, miért ne ölelhetnétek meg egymást? Szerintem az iskola, pláne egy általános iskola nem egy nem tudom milyen hivatalos hely, legalábbis a gyerekek szempontjából biztosan nem. Nem tudom, hogy ez miért baj...Komolyan nem értem:) Én erre nem tudok mit mondani...Most a gimnáziumban ahova járok rossz szemmel nézik, ha a barátoddal/barátnőddel ölelkezel vagy megpusziljátok, megcsókoljátok egymást (mármint most párkapcsolatra gondolok) mert az már lehet olyan (ha nyalják-falják egymást a folyóson például), hogy nem suliba való. Viszont egy baráti ölelés nem érdekel senkit, sőt a tanárok szerint még aranyos is, hogy ilyen jóban vannak néhányan... Általános iskolában emlékszem, hogy még volt ölelés nap is, reggel a bejáratnál állt pár diák meg tanár és minden érkező diákot megöleltek, majd napközben is volt olyan program, hogy öleléseket kellet gyűjteni:)
2015. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Látom elkezdődött a vita pedig nem ez volt a célom.

Mi szinte minden nap megöleljük az osztályfőnökünket. Bár valamikor a barátnőnket is (lány-lány és csak baráti ). Érdekes módon csak a fiú-lány ölelés miatt szólnak

2015. okt. 10. 18:42
 26/45 anonim ***** válasza:
68%
Azért szólnak mert irigyek arra hogy nektek vannak normális emberi kapcsolataitok.
2015. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elég volt mára az internetből:D Vagy legalábbis a gyakoriból:D
2015. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Én ezért szeretem a gyakorit. Jókat lehet nevetni.
2015. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
17%

Komárom, Szőnyi Bozsik József Általános Iskola

K-EM Széchenyi István Közgazdasági-Informatikai Szakközépiskola

Én konkrétan itt nőttem fel. Egyik suliban se volt szokás az ölelgetés, soha. Nem tudom, milyen hely lehet ahol az a barátság, hogy folyton egymás nyakán lógnak. Ha meg a tanár ölelt volna meg, abból hatalmas botrány lett volna.

(Kérdeztem a barátom aki más városban nőtt fel, ő se tapasztalt ilyet, hogy random ölelgették volna egymást a gyerekek a suliban)

Nem tudom, szerintem a suli nem egy hippi kommuna, oda tanulni jár az ember nem ölelgetni boldog-boldogtalant.

2015. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel az erővel akkor a reggeli kézfogás is egy maximálisan szexuális töltetű buzulós gesztus....De hagyjuk, nem koptatom feleslegesen a billentyűzetemet.
2015. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!